Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiwniara__

PRZEZ BYLEGO NIE MOGE SPAC...

Polecane posty

Gość naiwniara__

no wlasnie nie moge zasnac, myslalam ze dzis cos napisze, ale niestety telefon milczy:( chociaz wczoraj obiecal spotkanie, dzis juz o mnie zapomnial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
przeciez obiecal........ czemu on sie mna bawi a ja mu na to pozwalam? pisze zebym pamietala ze mnie kocha.... juz nie moge wytrzymc, a tak marzylam ze mnie przytuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
slucham Gentelmana, spogladam na koma a tu nic:( swoja droga ma dobijajacy opis na gg: pisze mu ze pije wode w knajpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
chyba juz nie napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
czy ktos ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolkowa
NIERUZMIEM JEST tWOIM BYŁYM czy obecnycm chłopakiem ze pisze ze Cie kocha to czemu nie jestescie ze soba?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-w-e-l-i-n-ka
ehh wspołczucia:) ja to kocham 2 ,, wes i wes,,;0 choleraaaaaaaaaa, jak sie patrze na tego bylego to mi serce pęka, a jak przysłał sms-a to sie poryczałam, ale ten świat jest poje... zycze powodzenia;) a ten twoj:) odezwie sie napewno, pewnie mysli o Tobie, i chce żebys troszke pocierpiala i poczekała na niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
jest bylym:( sadzilam ze sie zejdziemy...napsal ze nadal kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
ewelinko dziekuje:) watpie ze sie odezwie z dobrymi wiadomosciami pewnie wszystko przemyslal i doszedl do wniosku ze to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowane zycie
bardzo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
oj baaardzo skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-w-e-l-i-n-kaa
faceci maja to do siebie ze oni sami tak naprawde nie wiedzą czego chcą;) zazwyczaj pozniej załują tylko męska duma nie pozwala im się przyznać, nie ten to następny;) , hm naiwniara ile masz lat i ten twoj facet?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
ja 19 a on 23 nie napisal:(:(:(:( zapominam o nim juz 5miesiecy, wiem ze to milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-w-e-l-i-n-kaa
to co nie osiągalne najbardziej nas nakręca, olej go.., przyjdzie kolejna miłośc, trafisz na takiego faceta ktory cie doceni i nie bedziesz musiala czekac na glupiego smsa;) ja wieku 19 lat tez byłam zakochana, bardzo zakochana, moja 1 miłość prawie 2 lata o nim myslałam...idiotka,,,, i wiesz co,, ciesze sie że się skonczyło, to nie był facet dla mnie, teraz mam takiego chłopaka na ktorego zasługuje,, ty tez takiego znajdziesz,, i to nie jednego;) zaufaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
ewelinko dziekuje za pocieszenie, chcialabym zeby to nie on byl moja druga polowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-w-e-l-i-n-kaa
to chyba taka pogoda wpływa na ludzi depresyjnie;) masz dopiero 19 lat,, caly swiat przed tobą,, zobaczysz jak ci sie myslenie zmeni za rok i jak bedziesz sie smiala z tego twojego chłopaka;) ja mam 22 lata , bedąc 19 latka smialo moge stwerdzic ze mialam wode w mozgu,,:) pojdziesz do szkoły, pracy,, poznasz nowych ludzi, zapomnisz o frajerze;) a teraz włacz sobie jakąś fajną muzyczke, i nie mysl o nim bo nie jest ciebie wart,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
juz trzecia noc nie moge spac...czemu on mi to zrobil?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
serce mnie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniara__
serce mnie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze zeby zapomial juz na stale lepiej to bedzie dla Ciebie. za kawalkiem kielbasy sie nie biega moja droga. miej wyj.. ae a bedzi ci dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odświeżasz temat sprzed 12 lat i jeszcze dajesz jakieś rady Autorce? Wiesz ile przez tyle czasu mogło się w jej życiu wydarzyć? Teraz już pewnie tu nawet nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w tym temacie miał być wpis wyżej nie mogę spać z powodu kobiet nie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×