Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mika5

gorączka w ciąży

Polecane posty

Gość mika5

Od dwóch dni gorączkuję. Przeziębiłam się. Wczoraj miałam nawet 38,4 a jestem w 14 tygodniu. Czy wiecie, czy to może zaszkodzić dziecku? Leczyłam się domowymi sposobami, ale niewieli mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez jestem w ciąży i też przeziębiona. najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza, bo wzystkie prawie leki są zabronione w ciąży. Jeżeli już musisz coś łykac to leki homoopatyczne, tak mi mój gin. powiedział, ale też w minimalnych ilościach. Pij dużo herbaty z malinami i do łuzka sie wygrzać, to najlepsze co możesz teraz zrobić, jeszcze herbatka z lipy jest dobra miód lipowy, czosnek z mlekiem itd. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do łóżeczka leżeć
Polecam czosnek posiekany + cebulka posiekana + zalać miodem i odczekać aż zrobi się syrop i pić kilka razy w ciagu dnia. Naprawdę pomaga. Sama nie bierz leków i uważaj co internista zapisze bo oni też nie zwracają czasmi uwagi na ciążę. Przeczytaj dobrze ulotki. A najlepiej skontaktować się z ginekologiem prowadzącym to powie co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek
Hej! Jak najszybciej wskakuj do wanny z letnia wodą! Musisz zbic goraczke. Temperatura powyzej 38 stopni moze byc grozna dla plodu! Tak pisza we wszystkich poradnikach dla przyszlych mam. No i zadzwon szybko do swojego lekarza.Tez spodziewam sie dzidziusia. Termin mam w kwietniu:-) Pozdrawiam! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika5
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Zrobię tak, jak mi radzicie. Do Kinia25- Ty też szybko zdrowiej! Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻADNEJ HERBATKI Z MALIN
MALINY SĄ ZABRONIONE W CIĄŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura kąpieli o jakieś 2 stopnie niższa niż ciała powinna pomóc, poza tym możesz brać granulki oscillococcinum, mnie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ginekolog przepisał paracetamol w czopkach, kiedy miałam wysoką gorączkę. W pierwszym trymestrze stosować tylko kiedy konieczny w drugim można bez obaw, chociaz oczywiście bez przesady-tak mi powiedział.Dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×