Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artur23

JAKĄ BIELIZNE NOSICIE?? POMÓŻCIE!!!!!!!

Polecane posty

Gość artur23

Jaką bieliznę nosicie? Jakie firmy robią według was najfajniejszą bieliznę??? Wolicie bieliznę koronkową czy bawełnianą??? Srtingi czy szorty :) Moja ukochana ma niedługo urodziny i chce jej kupić jakąs śliczną bieliznę , ale zueplnie nie wiem do jakich sklepów mam się wybrać :( i jaka bielizna będzie odpowiednia dla młodej osoby :) Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini-23
ja kupuję bieliznę w H&M tam jest duży wybór :) Najbardziej lubie bawełnianą :) wygodna i mojemu chłopakowi tez się taka podoba :) Czasami kupie coś hendersona , bo oni tez robią fajną tylko trudno ja dostać. Jak coć mi się spodoba to po prostu kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosma21
noszę tylko intimissimi... ja czuję się w niej świetnie, a mój chłopak chętnie robi mi prezenty bielizny z tej firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosma21
p.s. zarzekałam się że stringów nosić nie będę, do momentu gdy chłopak nie skompletował mi świetnego czarnego staniczka i stringów z tej samej koronki... od tej pory coraz częściej noszę stringi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosma21
p.s.s. ale można dokompletować szorty czy bokserki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E TAM IDŹ
DO SKLEPU I WYBIERZ COŚ CO BEDZIE SIĘ TEŻ TOBIE PODOBAŁO! ZBLIŻA SIĘ JESIEŃ A STRINGI TO NIE NAJLEPSZY POMYSŁ... TRIUMPH TO DOBRA FIRMA ALE DROGA. A ZRESZTĄ NIE CHODZI O FIRMĘ TYLKO O TO ŻEBY SIĘ PODOBAŁO. nAJLEPIEJ CZARNĄ, KORONKOWĄ. NA PEWNO BEDZIE SEXOWNIE WYGLĄDAĆ. WYBIERZ TO CO CI SIĘ PODOBA. PANI W SKLEPIE NA PEWNO CI DORADZI. jA DOSTAŁAM OD FACETA KOMPLET TRIUMPHA, USMIAŁAM SIĘ JAK MI OPOWIADAŁ JAK TO KUPOWAŁ. TYLKO MUSISZ WYCZAIĆ ROZMIAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toficzka
czarna?? nie!!musi być wyjątkowa,możecoś z rózu albo czerwieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa to chyba nienajlepsz
y pomysł (o ile Twoja dziewczyna nie ma takiej wcale, bo jeśli już ma to ok) Ja nie mogę absolutnie nosić koronkowej bielizny, bo podrażnia mi skórę dlatego noszę tylko bawełnianą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o la la
ja bym kupila na twoim miejscu koronkowa seksowna a nie zwykle biale bawelniane majty tego od faceta bym nie chciala fostac moze pomysal ze nie mam w czym chodzic kup elegan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę tylko stringi, głównie koronkowe, bo w innych źle się czuję. Różne kolory, to zależy od ubrania, i od góry. Najchętniej czarne, haftowane w jakieś kwiaty, lub czerwone. Białych nie lubię. Szortów nie znoszę, przeraża mnie WLM (widoczna linia majtek):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia z dziadkiem
Ja dostalam od chlopaka bielizne triumpha,w kolorze bordowym,jezu jaki material delikatny :) Po bokach stringow sa 3 paseczki,na staniku z tylu tez sa 3 paseczki,z przodu odpinany :) sliczny,ale podobal sie mu.... Jak szedl do sklepu to wzial kolezanke z pracy ze soba,aby mu pomogla :) W ogole to uwielbiam jak mi moj facet bielizne kupuje,zawsze trafi w gust :) mowilam mu to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li2106
A ja nie lubię w ogole koronek i takie3j korporacyjnej bielizny, ale to kwestia gustu, jedni lubią inni mniej. Mi odpowiada bielizna bawełniana, kolorowa, niskie majteczki szorty, miekkie staniczki, żadnych wypychaącyhc cycki wkładek, trudno dostac taką na prawde ladna bielizne bawełniana w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzczyźni, czy lubicie staniki z wkładkami, takie powiększające, czy raczej miękkie, bez wkładek? Mój facet zawsze jak mam taki na sobie zrzędzi: znowu ubrałaś ten pancerny stanik!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
dla mlodej osoby wybralabym cos niekoronkowego, moze jakas satyna... koronka moze byc ale tylko jako element - wykonczenie czy cos bawelna tez jest fajna, bo wygodna przejdz sie po centrum handlowym troche tych sklepow z bielizna jest ;) moze zacznij wlasnie od h&m tam maja niedroga i fajna bielizne wejdz tez do atlantica - drozsze rzeczy ale tez fajne (tutaj bedziesz mial tez duzy wybor bawelnianej, kolorowej bielizny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada
acha co do zlych opini na temat bawelny ;) mozna dostac naprawde sexi bielizne bawelniana trezeba tylko poszukac, stringi tez potrafia miec fikusne :) zreszta bawelna jest wygodna i przewiewna !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li2106
Bawełna jest suuuper i jest very sexy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o koronkę, to dobra bielizna nie jest robiona ze zwykej sztywnej koronki, ale z gipiury, która jest mięciutka (jak bawełna). Ładnei się układa na ciele, jest przyjemna w dotyku i nic nie gryzie ani nie podrażnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście uwielbiam seksowną bieliznę - bordową lub czarną, lubię czuć się kobieco. Musisz wybadać, w jakiej bieliźnie Twoja dziewczyna czuje się najlepiej. Nie każdy lubi to samo, trudno tak doradzać.Mój mężczyzna zna mój gust i zawsze kupuje mi prześliczną bieliznę:-D Głowa do góry!Na pewno coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosma21
zgadzam się z Annną. Koronkowa bielizna porządnej firmy jest mięciutka. A kobieta czuje się w niej bosko... Moj facet kupuje mi tylko koronkową bieliznę...białą, czarną.... a ja w zależności od humoru sobie dawkuję kolory :). Pozdrowienia dla Annny!!! A także dla Załozyciela Topiku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kosma 21 :-D Dla Ciebie również wielkie pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie bardzo rozumiem, czemu dziewczyny odradzają koronkowa bieliznę młodej dziewczynie...Sama mam 20 lat i od kilku taką noszę. Nawet jak nikt ma mnie w niej nie oglądać, lubię czuć, że mam na sobie coś ładnego i seksowego. To poprawia samopoczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna - kazdy lubi cos innego mi osobiscie nie podoba sie cala koronkowa bielizna lubie bielizne prosta, klasycznie elegancka - ewentualnie z jakims fikusnym detalem, koronka naszyta u gory miseczek i wydaje mi sie, ze taka wlasnie bedzie najbardziej uniwersalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek >>>> zgadzam sie z Tobą w 100 % - każdy lubi co innego, dlatego wcześniej poleciłam autorowi tematu, żeby się zorientował, co lubi dziewczyna, którą chce obdarować:-) Ktoś wyżej jednak odradzał koronkę dla młodej osoby, nie rozumiem, jakie znaczenie ma wiek. Jeśli kobieta taką właśnie bieliznę lubi i nosi, to nie widzę przeszkód:-) Pozdrawiam wszystkie kobietki noszące bieliznę bawełanianą, koronkową, satynową i każdą inną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.eve-collection.pl bardzo ladna i wcale nie droga bielizna...jest to skierowany link na allegro, ale co z tego? rzeczy sa sliczne! czesto nowe modele. Mozna kupic nie tylko bielizne bardzo oryginalna. Baaaaardzo jestem zadowolona ... i efekt tez byl dobry ;) Dla tych ktorzy lubia koronki: Tu znajdziecie super sexowna bielizne z ladna koronka i z milego materialu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bummer
Najlepszą 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
xzxq1w11222, matko, zjeżdżaj z tym spamem! Już gorszego badziewia reklamować nie możesz? :/ Jedno i drugie o kant tyłka można potłuc, a już to "besame" to w ogóle nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać, ceny z kosmosu, a rozmiarówka piekielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaRR
Stawiam na wygodę i modę;)) wybieram Triumph w Centrum Janki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×