Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

to moze podaj jakis mniej zatechly adres.... od poczatku mi sie to miejsce nie podobalo... te pajeczyny i wilgoc... reumatyzm zaczal dawac znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starość nie radość ? nie dam innego bo inne mam na imię i nazwisko i nie będę zakładać nowego bo po co. przewietrzy się, odmaluje, odgrzybi i będzie jak nowy :-P 👄 masz mieć wysłałam ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmykam pa
nie chce mi się hasła wpisywać pa pa czarny mój rycerzu na czarnym nicku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowa bestia :-)) zobacze cos mi za czulosci wyslala nastepnym razem jak idac do pracy zobaczysz na spodku polska flage to znaczy ze masz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi baaaardzo przykro ze Garące Usta tak wczesnie konczy konwersacje mi sie o tej porze baaaardzo teskni i niewiele jest kobiet z ktorymi mozna tak milo o sympatycznie pogawedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes kochanie!!!!!!!!! jak sie ciesze :-))))))) ja cie nie zdradzam ale czy aby ty sama siebie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też nie zdradzam słonko - żeby życie miało smaczek .... :-P najgorzej będzie jak mi się kiedyś nicki popieprzą a co do ciebie to ty tez masz parę ;-) przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny - nie ze mną te numery ;-) ale dobra - ja przed tobą nie mam tajemnic, widzisz mnie jak przez rentgen ;-) a ty cały czas coś tam chowasz w zanadrzu i zbywasz mnie półsłówkami - paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usta nie zbywam Cie jak Cie nie ma to tesknie nic nie mam w zanadrzu po prostu wbilas sobie do swojej glowki ze albo jestem kobieta, albo mam 128 578 nickow slonko moje nic takiego nie ma miejsca! napizs co chcesz wiedziec a cala twoja ciekawosc zostanie zaspokojona (albo tylko tak mi sie wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi chesz powiedzieć słonko hmmmmm ? wiem tyle ile mi mówisz ;-) niestety :-( nie mówisz mi nic zbywasz mnie słodkimi słowkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdrozsza im mniej o sobie wiemy tym bardziej sie lubimy... chociaz zawsze jest mozliwosc ze przy blizszym poznaniu polubilibysmy sie jeszcze bardziej....w takim razie zaluje ze znamy sie tak malo! ale co by bylo gdybysmy sie lepiej poznali i przestali lubiec? cholera, zglupialem wybieraj opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm za dużo opcji czarny jasna cholera ty jesteś na bank babą - myślisz jak baba mówisz jak baba tylko piszesz w rodzaju męskim - i nie mów mi że się nie da zrobić bo OSOBIŚCIE sprawdziłam że się da i nikt nie wpadnie na to w życiu no to jak to z tobą jest skarbeńku kochany ? Jak dla mnie możesz mieć nawet cipkę i tak cię lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale sie wczoraj zajebalem impra jak chuj wali mi z ryja fajami i woda ja pierdole ide do wyra teraz mi wierzysz? gadam jak chlop!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak umiem i wxale nie jestem chłop pokażę ci coś jak znajdę link i powiesz mi co o tym myślisz ok - ale tak obiektywnie hmm misiu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×