Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

Gość logaś

Moja żona w czasie studiów na 1 roku miała epizod z 5 facetami. małe miasteczko na podlasiu. podczas imprezy jeden z kolegow zaczą ją delikatnie obmacywać gdy nie stawiała oporu zaczą ją całować i masować piersi. Mówiła że takiego podniecenia nie czuła nigdy wcześniej. następnie zerwał z niej majtki. Mówiła że była tak morka że aż dosłownie kapało jej po udach i na czerwoną sofę na której siedziała. Następnie kolega poprosił ją by wstała i na stojąco oparła się o sofę i wypiełła. Zgodziła się więc zapytał czy zrobi jego kolegom też przyjemność i również się zgodziła. wygodnie oparła się o bok sofy rozstawiła nogi i każdy po kolei w nią wchodził i spuszczał się w jej cipkę. Mówiła, że już w tedy a trwało to z 30 minut miała ze 3 orgazmy. potem przenieśli się na podłogę i tam po odpoczynku każdy ją brał a ona jednocześnie robiła innemu loda a reszta odpoczywała. Mówiła że była podniecona do tego stopnia że gdy weszła do pokoju jakaś para znajomych nie przestała i robiła to dalej. Mówiła że miała orgazm za orgazmem a podłoga była mokra od soku i spermy w miejscu którym stała i tam gdzie robili to na podłodze. Po wszystkim wracała rowerem 6 kilometrów bez majtek bo nie mogła ich znaleźć i wszystko ciekło jej jeszcze po udach. Opowiadała że doznania nieziemskie, cudowne choć miała  lekkiego moralniaka:) ale na szczęście trefiła na faceta, którego to mega kręci i wytłumaczyłem jej że to fajne, że przeżyła coś takiego i nie ma się czego wstydzić, bo jest dorosłą wolną osobą. Mi to bardzo odpowiada i zawsze o tym fantazjujemy w łóżku. Zamierzamy to powtórzyć tylko potrzeba zgranej grupy dyskretnych i konkretnych Panów, a z tym nie jest łatwo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32nika

wow, pozazdrościć decyzji, odwagi, przeżyć. Nie jest to łatwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×