Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

Gość Adonis.24
Fajnie macie laski że coś takiego przeżyłyście. Ja też bym chciał zaspokoić ciekawość i gotów bym był nawet poświęcić do tego celu swoją kobietę. Ale niestety narazie nie chce dać się namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
to jest żółty ser ,nawet tu czuję jak cuchnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Adonisa
Skoro bylbys wstanie poswiecic swoja kobiete to chyba wypada siebie tez poswiecic i dac dupy temu drugiemu kolesiowi nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis.24
Jestem hetero kolego. Marzy mi się zrobić dobrze mojej Pani wspólnie z innym facetem. To wszystko. Ona nawet by chciała spróbować tylko się wstydzi że ten drugi wziąłby ją za szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Adonisa
Burak jestes i tyle.Co to ma znaczyc "bylbym wstanie poswiecic moja kobiete"???????? To sie zrewanzuj i zrob loda temu facetowi tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis.24
Goń się Mam na to ochotę i tyle.. Jak się moja nie zgodzi to zrobię to z inną. Wiele kobiet ma ochotę na trójkąt z dwoma facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona22..
Adonis ona wstydzi sie tamtego? dla mnei wiekszym problemem by bylo co moj facet o mnie pomysli...i czy jednak potym nie stwierdzi ze jestem zwykla szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mistake :) Adonisku tylko uważaj żeby chęć zaspokojenia ciekawości nie przysłoniła ci twojego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis.24
Oto że uznam ją za szmatę się nie boi bo przecież to ją jestem prowodyrem całego zamieszania :) Jesli się okaże że będzie kiepsko to trudno. Ale ciekawość będzie zaspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wy tu gadu gadu a jak znalezc chetna kobietke do gang bangu? pytanie do rydzykowych a jak bym to zrobil z trzema kobietami na raz to tez bylby gang bang i czy tez bym byl kurwa??? bo mam takie zachciewajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta ty to wogole mi w nic nie wierzysz :-( a jak mnie nie bylo to bylem tu i tam...bardziej tam oczywiscie a jak bylem tu to ty i tak mnie nie widzialas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cipeczko nie dziw się czarnemu Poprzez takie forumowe gadanie można się ostro nakręcić. Kiedyś się tak nakręciłam z gorącymi ustami. Dałyśmy wtedy czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipeczka insynuujesz mi tu cos.... ale niech tam za stara jestes? to znaczy ze co, libido lezy? jak sie rzuca palenie to sie wtedy bardzo podnosi wiec jak palisz to rzuc! znowu bedziesz mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u-u-u
ooo zgrozo :O Sorry-czy tu...obora?? Jak to czytam to przewazne spotykam wypowiedzi samych suczek w czasie rui i dojne krowy.. A gdzie podziali sie ludzie ??? gdzie godnosc i szacunek do wlasnego ciala,gdzie wartosci wyzsze??? Same dupy,walenie,trojkaty, czworokaty,ospermione buzie,zdrady bleeechhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro palenie obniża libido To ja nie przestanę palić bo wtedy bym rozniosła swojego na strzępy :) Gorace usta pewnie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×