Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

Gość sam jesteś pustakiem ciemniaku
Laska miała przygodę i tyle. Również czytam jej wypowiedzi i nie odczułem z nich żeby się nie szanowała albo była zdzirą. No chyba że zamiłowanie do fistingu jest kurestwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
nie o to chodzi. Nie wiesz o czym jest mowa.eeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze są dwie strony medalu. W moich wypowiedziach nie obrażam ani nie dogryzam innym. Staram się podchodzić do zagadnień obiektywnie i liczę że inni będą również tak postępować. Od tamtego zdażenia mineło już sporo czasu i nie ma ono żadnego wpływu na moje obecne życie. Inne laski wypowiadają się że mają kochanków i to wam nie przeszkadza ale że ja się przyznałam że miałam 4 lata temu dwóch naraz to już tragedia że jestem kurwiszonem. mimo ze od tamtej pory nawet nie pocałowałam innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie doskonale tylko
że to pisze sama mężatka25:D:D:D:D spadaj z tego forum tania ściero. brzydzę się tobą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogging
czego od niej chcecie przeciez to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla- bla- blaaaaaaaaaa
dajmy juz sobie z tym spokoj bo...nie warto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogging
sex w kilka osob jest naprawde OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiony tym wszystkim
Kazdy ma swoje zdanie i nic tego nie zmieni. Według powszechnej tu opinni zdradzać można na potęgę ale w pojedynkę :) Można gadać o pissingu i o sraniu na siebie. Wszystko jest ok ale jak się jedna laska przyznała do trójkata to już psy na niej wieszają. Nie rozumiem was ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tego nie rozumiem. Ludzie przyznają się na tym forum do nieprawdopodobnych rzeczy ale akurat ta wypowiedź tak wszystkich zaintrygowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjazd z baru
Nie zaintrygowala bo to nie jest warte nawet tego.Tylko podobnych tematow nie widac wiec wszystko sie skupian a Tobie sciero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiony tym wszystkim
Mam na myśli forum. Poczytajcie o dużych cipkach albo dużych penisach. Wypowiedzi na tych topicach mmężatki 25 są jedne z niewielu które są sensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcześniej zakładałaś topiki
w których opisywałaś, jak to twoi partnerzy oddawali na ciebie mocz i kał, a potem się "kochaliście" cali obsmarowani gównem:O tfuu, zaraz się porzygam jak sobie o tym topiku przypomnę bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mało rozumiem, naprawde mało.... Ale to niezbyt ładnie tak na kogoś napadać... Mężatka jest miła, a że coś tam kiedyś... Niestety maja rację Ci co o zezwierzęceniu forum mówią ( przepraszam wszystkie zwierzaczki ), ale to sie też tyczy krytykantów... \"Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem.\" Mamusiu, nie do Ciebie mówiłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie były moje topiki Już mówiłam że ktoś się ciągle podszywa. Sam możesz sprawdzić czy tam był mój nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, na tym forum istnieje i Mężatka.25 i Męzatka.25, rożnica polega na kropeczce na z, zwracajcie na to wieksza uwage bo na poczatku jak czytalem te wszelkie wypowiedzi tez mi sie chcialo rzygac a wychodzi na to ze ten podszywacz ma niezla frajde i udaje mu sie wprowadzac ludzi w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcześniej zakładałaś topiki
twój twój, dobrze pamiętam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorant ma rację bez przerwy ktoś mi ostatnio robił koło tyłka i psuł w ten sposób opinie. Apropos orgi przeczytajcie topic o orgii na szkoleniach. Wypowiedziało się tam wiele osób ale nie sa napietnowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjazd z baru
Kurwo jedna nie pierdol tylko wypierdalaj stad do meza.Pustaku pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie inetresuje mnie robienie na kogoś kupy albo oddawanie moczu. Nie interesuje mnie również seks grupowy ani ze zwierzętami. Jesli ktoś takie topiki założyła to napewno nie byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ive
tak jak napisał ignorant :Mężatka.25 - ta prawdziwa Meżatka.25 , Męzatka.25 - podszywacze. zwracajcie uwagę na nicki,ludzie ,na miłość boską!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laekarz ginekolog
to nie tak mężatko że wszyscy się na ciebie uwzieli. Poprostu większoś wypowiedzi należy do masy anonimowych czerwonych nicków. A ty masz stały nick i jesteś rozpoznawalna. Dlatego łatwiej ciebie atakować bo jesteś łatwoejszym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje odwagi
mężatko. Ja na twoim miejscu juz dawno zmieniłabym nick. Sam już to robiłam kilka razy a ty ciągle przy swoim. Podziwiam za wytrwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odwaga tylko głupota
ot co. myśli, ze jest taka cool i trendy, ale faktycznie przez ludzi jest odbierana jako.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistaker
mężątka.25 jest super dziewczyną i naprawdę nie macie prawa jej tak surowo oceniać. Większość z was to szmaty i kurwiszony szukające usprawiedliwienia dla swoich czynów na forum bo tu można znaleźćkogoś przy kim wypada się blado i jesscze mu dokopać. Albo to zazdrość albo fałszywa pruderia. A podejrzewam że w gruncie rzezcy głupota ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec na forum
Mężatka25 ma fajne teksty i na wiele tematów potrafi się wypowiedzieć. I nie widzę powodu żebym mniał ją źle odbierać bo kiedyś raz w życiu się puściła. Ja tez zdradziłem swoją żonę i przyznałem się do tego na forum ale nikt mi nie powiedział że jestm szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangbang
Czysty przypadek tak zaczelismy sie bawic. Zawsze marzylam o sexsie z dwoma panami kiedys w lesie podgladal nas facet i po prostu sie przylaczyl . Tak poprostu trudne do uwierzenia ale sie przylaczyl tylko ze skaczyl w minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangbang
to jest zamknieta grupa ciezko jest znalezc odpowiednie osoby panow i pan ale nie ma od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dziewczyna, która uprawiała seks z 2 facetami miałaby być dziwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie. Tutaj raczej chodzi o zasadę - mężatka.25 jest suką, już nikt nie pamięta dlaczego, kiedy i po co mimo że nigdy nie zdradziła męża, a każdy z nas miał przed ślubem innych partnerów. To właśnie na tym forum Męztaka jest parszywą owcą bo się jej te dewotyczne suki BOJĄ :-D i nie wstydzę się sygnować tej wypowiedzi własnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. Mnie nie chciało się tyle wypisywać, a zdanie o dewotkach pozwolę sobie odnieść bezpośrednio do bla- bla- blaaaaaaaaaa, której teksty są takie jak jej nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×