Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

a dlaczego znowu rozwodnika. Mój mąz nie był rozwodnikiem. To ja bede teraz rozwódką. A ze trafił sie mężczyzna po przejsciach. On jest 8 lat po rozwodzie . Jest starszy ode mnie chyba mam nadzieję juz dojżały w tym wieku przynajmniej facet wie czego chce. I może własnie to , ze oboje mamy za soba nieudane związki pozwoli na to , że docenimy nasz związek. Napewno wiele sie nauczylismy i tego żeby dbac o siebie nawzajem i szanowac to że obie strony sa dla siebie. i napewno pamiętamy błedy z poprzednich związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkiełko:) i dobrze:) pamiętasz, napisałam Ci, że się tu zbyt mocno wkęciłąś. Odejdź z topiku. Ja to zrobiłam. Czasem tylko zaglądne, raz na kilka dni. Ale mam zamoiar nie zaglądać wcale:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
taka idiotke ktora ma ze mna dziecko. powiedzialem jej ze jej nie kocham a ona na to co ja teraz zrobie? a co z kasą? to jej powiedziałem idz do roboty i poszła do agencji. ale po tygodniu ja wyjebali bo do tego tez sie nie nadawała. teraz córka jest ze mną a tamta niech sie sama martwi. teraz jakos na wszystko nas stać -z corką byłem w koncu na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
moj eks płaci ponad 2 tys miesięcznie. Druga wyje. Bo szkoda jej kasy. Ja zarabiam miesięcznie ponad 10.000 zł. I jeszcze mam alimenty. Nie popuszczę. A nowa niech płacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mam dejavu
ta idiotka znów uderza, zaraz pojawia się narty i wyjazd i to ze ex stracił pracę to juz było!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
2000 czyli 15% jego dochodu -mysle ze ta druga nie wyje,skoro jej facet zarabia ok. 13.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga1 super super super dzidzia spokojna śliczna Tatuś w nocy wstaje i podaje mi ja, wziął urlop i siedzimy razem fajnie jest być mama, ato maleństwo jest teraz dla mnie wszystkim :) Amelka no a Paulina tez się siostrą cieszy, przez dwa tygodnie ferii była niezastąpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
Nie masz deja vu. To nie ja pisałam. :P Poza tym miło mi cię poznać. Sliczne masz imię - idiotka :P :D:D:D Rodzice wykazali się inwencją :D:D a może tylko przewidzieli twój rozwój :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale_ubaw
ty też nic a nic nie zmądzraałaś, dajel tak samo impertynencka, pusta i pewna siebie, poczucie humory\u ci przybyło niwatpliwie a jak stan majatku? lepsze dejavu niz ale ubaw mieć na imię odnośnie konwencji imion w niku, przynajmniej tyle ze mam imie obcobrzmiace ale_ubaw pięknie i po polsku tak przasnie znów zaczniesz swoje jak tak to czekamy nie wiem czy nawet znow bedzie chcial roozmaiwc z toba skoro znow o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz to sie juz nudne robi
ale ubaw zn ów w ofensywie może coś nowego o zasobności jej, ex i rozpuszczonego dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę
Moj eks zarabia około 5 000 na miesiąć. Sąd kazał mu płacić na dziecko 2000. Nie popuszcam ani grosza. Ja na wakacje z dzieckiem do Francji albo w Alpy, on ze swoją rodziną na Mazury.Zawsze zarabiałam lepiej niż on ale to eks musi płacić alimenty :D i co? Boli was drugie co? :D :D Ja jestem ta wredna pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
fantazjujesz krowo - moze najpierw znajdz alpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
nie wiem czy wiesz, ale nas dowartościowujesz z każdym postem coraz więcej wię pisz, nie przestawaj dzięki Tobie będziemy miały lepsze samopoczucie zresztą nie tylko, też wiedzę, że jesteśmy dobrymi luźmi dziękujemy CI, że jesteś na naszym topiku z Twoimi opiniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
Spieprzać wszystkie nowe panienki steranych zyciem facetów od mojego dziecka. Nie czepiałam sie was ani tym bardziej waszych pociech. Więc od mojego- WARA. Ma to wszystko na co mnie stać. Podkreślam - MNIE ! a nie tatusia. Więc nawet jesli jesteś jedna czy druga żoną mojego eksa to i tak do moich pieniedzy sie nie dobierzesz. A alimenty eks bedzie płacił. Jeszcze dłuuuuugo. Dziecko jest zdolne. Studia trwają. Potem podyplomowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wam teraz pok
nie dziwię się że cię w dupę kopnał... znalazł kogoś z kto go kocha i to nie za pieniądze. taka co za pieniądze .. to zdaje się kurwą nazywać ale co ja ci tłumaczę przecież dobrze ja znasz bo to ty :) A ja osobiście wolała bym w Warszawie siedzieć z moim ukochanym niż w najpiekniejszym zakontku świata sama nie kochana jak TY CO BOLI CIE ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
A siedź sobie nawet w piwnicy. Nie będziemy cię stamtąd wyciagac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
To bardzo dobrz, że wychowujesz dziecko na wrażliwąi rozumna istotę, niełasa na pieniadze. Samodzielną i nierozpuszczona, kreujesz jego postawy i poglądy na BYC, a nie MIEĆ. Wspaniała z Ciebie matka. Reprezentujesz najwyższą pólkę kobiet z klasą, niezależne, wyrafinowane w geście i języku. Po prostu tego my wszyskie marne i mierne drugie Tobie zazdrościmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjejjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale przywaliłas ........................... Chyba nie wstanę hiihhi. A co to jest te 2 tys kobitko ???? Żaden majątek. Niewiem czym się hełpisz.Serio. Widać druga twojego męża jest nieporadna no i cóż tu dużo mówić jeśli on ma dzieci jeśli ma 2 dzieci to może ci obniżyć te ochłapy co ci rzucają. A wiesz nie wiem czemu pomyślałaś że to co napisałaś może kogoś zaboleć ? Moze ciebie też boli że on ma to czego ty niemasz ? Kasę masz ale nie masz ojca dla dziecka i meża w domu ? hmm ... Wiesz ex mojego męża też skręca jak widzi że moje dziecko ma wszystko co zechce i ja tak samo a ona musi sie silić marnymi alimentami o które musi się upominać .Ubaw co ? Moje dziecko było więcej razy za granicą niż ta ex której o to dupę żal ściska. A to ja wredna druga................... oooooooooooooooo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ps.mój wpis był podobny do twojego żeby ci pokazać jak się żałośnie wyraziłaś i jak się podniecasz gdzie nie trzeba. Kup wibrator podobno to pomaga rozładować emocje :) hhihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
ja wiem - ona była na topiku erotycznym i obiecywała cuda za podróż w Alpy,tylko nikt jej nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam przywalę Moje dzieck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale ubaw
widzisz tylko że ja nie muszę siedzieć ani w piwnicy, ani w Warszawie, bo nas nie ogranicza żadna rozchosteryzowana wariatka- i tu Cię jedna z drugą boli, nie dośc że kochane :) szczęśliwe:) to jeszcze stac aby na narty pojechać - jakież wy jesteście przyziemne :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
cieszymy się, że tu jesteś i dalej nam o sobie opowiadaj i o Alpach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
szkiełko - bleeeeee. Miałam Cię za rozumniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
do tej co do mnie - nic mnie nie boli :D:D:D Głupio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
te lepiej wez te swoje 10 klocków i alimenty i schowaj sie do piwnicy szpetna istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tej podniety serio. Wiele osób stać żeby jechać na narty . I nie ma w tym nic podniecającego . I co tu ma boleć ?? Nie kapuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to wam przywalę
i ale_ubaw a my Ciebie nie mamy za rozumniejszą my Cię znamy i też mamy gdzieś a że Cię nic nie boli też wiemy wszak powszechnie wiadomo, że pustka nie boli bawisz nas jak cholera i koniecznie pisz dalej :) Kochamy CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale_ubaw
cytat=jasnowidz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale ubaw
głupio? mnie ma byś glupio że ciebie coś boli czy nie boli - chora czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×