Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

Gość aleeja
lost.....a czy on w ogole zlozyl pozew? zatem jesli t0o jego zona to moze sobie zadac czego chce i uprzykrzac Ci zycie. jestes poki co jego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeja
no nic ale nie dziw sie ze ta wciaz jego zona tak sobie pozwala a Ty nie narzekaj. a on niech wreszcie uporzadkuje swoje zycie byscie mogli spokojnie zyc. no bo czytajac to co piszesz chyba Ci ta sytuacja pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ojciec
Nie wiem co wam drugim nie pasuje, ale mojej kobiecie to przeszkadza tylko to jak ex dzwoni i awanturę mi robi, gdyby nie napady ex to moja kobita byłaby w 100% szczęśliwa, a tak czasami mamy chwile poddenerwowania. On akceptuje moje dziecko, ale nie akceptuje zachowania ex w stosunku do niej, ale uważam że to pozytywna reakcja. Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ojciec
Ja ciebie druga1 też pozdrawiam i proponuję więcej dystansu do jazgotek :) Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, wydaje mi sie mam go troche i dlatego tak zadno sie tu udzielam. hej simi, jak nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty Janusz
nie pi........że ty facetem jesteś druga jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie bosko ! jestem jak \"najedzona\" kotka. Jest mi miło i ciepło. Nic mnie nie nęka - ogólnie czuje duzo miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisze sie simi, u mnie tak normalnie. no i juz sie ktos doczepil do janusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to się stało, ale to nie jest mój wpis...ten powyżej, o tym że On nie ma rozwodu. Komuś udało się ukraść mi nicka, zresztą ja nie napisałabym \"wziąść\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tez się doczepiają - co tak cichutko na mailikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga lost highway
Nikt nie może ukraść Ci czarnego nicka bo jest chroniony hasłem, a Ty sama nieźle kręcisz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jest to bardzo ciekawe. Przeczytajcie sobie moje wszystkie posty, tam napisałam prawdę o sobie. DLatego też napisałam, że \"nie wiem, jak się to mogło stac, że ktoś mi ukradł nicka\". Wiem, co oznacza czarny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I naprawdę nie wiem, z czym kręcę. Zawsze starałam się pisać wszystko, to co naprawdę ma miejsce, nie uznaję prowokacji, to jakaś rozrywka dla chorych psychicznie, po prostu topic kiedyś był fajny, teraz mam go dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. Kliknęłam na czarnego nika tamtej lost highway i ilość postów to trzy. Ja mam zdecydowanie więcej. Czy ktoś mi to wyjaśni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, tam jest ilosc postow 3, a u ciebie 178. ja ci wierze, i styl tamtego pisania do ciebie nie pasuje. jest tu jakis administrator, ktory sie tym zajmie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wkurzona. Wiecie co, odechciało mi się pisać cokolwiek. To jednak chamstwo. Albo ktoś jest totalnie złośliwy i wykorzystuje swoje umiejętności albo ktoś się bardzo nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Janusza
badź tak dobry i przestań generalizować. Pisz - mojej ex nie pasuje nic, a nie wszystkim rozwódkom . Czepiasz się, że ciebie nie można oceniać na podstawie kilku postów a ty wszystkim kobietom, które noszą miano ex przypinasz etykietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze małe nieopierzone
do Lost bo ktol lost w twoim niku zastapil duzym I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze małe nieopierzone
tak robią cwaniaki i osoby nudzące sie by komuś dowalić zamiastl w lost jest przecież I duże i:P lost nie płacz ktoś jest chamem z duża ilością czasu i lepiej by zajął się czymś bardziej konstrukcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja...dzięki bardzo, już się przeraziłam :) No i wszytsko jasne, ale mały ferment powstał, żem kochanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie drugie podobno
inteligentne jesteście. I nawet nie zobaczyłyście jak ktoś nick podmienił. Byłam ciekawa czy same się zorientujecie czy ktoś wam będzie musiał palcem pokazać. Jednak musiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iost highway nie mozemy wziąść ślubu bo on nie dostał jeszcze rozwodu chwila nic już nie kumam. To jest przykład nie mojego wpisu. Gdzie tu jest duże l???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczę małe nieopierzone
widocznie jednak i tak drugie są inteleigetne bo tez jestem druą żoną w swoim tez drugim małżeństwie:) dodałem soobie ę bo przedtem jak zawsze nie wskoczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s imi
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×