Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

teraz już ..będzie tak :D DRUGA 2 ..i jeszcze ten powiew czekoladowego smaku i...... wanliowa nuta w migdałowej łódce.....:):):) smacznych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obecna i jedyna
zachowaj dziewczyno trochę klasy wulgarna i chamska odpowiedź na spokojnie zadane pytanie a później wrzeszczysz i jęczysz że pierwsze są chamskimi prowodyrkami . poczytaj z boku swoja wypowiedź ,o czym ona stanowi ?o malutkim poziomie a raczej o dużym braku kultury osobistej a tak na marginesie" huj " napisalas błedem ort (hehehehe) do megi 2 istotny dla mine jest wiek tego biednego dziecka , bo nie ma jka wyładowywać swoje frustracje na siedmio lub ośmiolatce. bardzo imponujesz swoją życiową mądrością i tym chwaleniem swego życie w każdym jego aspekcie szczególnie pod wzg finansowym i posiadaniem ojca na stanowisku (przypuszczam że to ktoś z rządu bo tylko taki bezmózg mógł spłodzić kogoś takiego jak ty) i przykro mi że nie łapiesz aluzji które tutaj inne piszą do ciebie i dalej sie chełpisz tym co masz i na co wydajesz to naprawdę żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do druga 2
nie ... nie strzelam na pomarańczowo... wszędzie gdzie jestem nan stałe w "moich pamiętnikach" jestem pod tym samym stałym nikiem. Jak czasami wtrącę swoje 3 grosze na innych topikach to też jako czarna.... Do tego szamba nie wlazę.... bo jeszcze się utopię :P a sytuacja, gdzie na jednym topiku wybiela się i a na drugim /pod innym nikiem/ pokazuje swoją prawdziwą twarz jest mi zupełnie obca.... Wejdź tam..... ;) i postrzelaj hujami......... :O ciekawe jak dziewczyny zareagują.......... :) Szczęśliwej podróży.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi 2
Takie alimenty przyznaje sad. A na dziecko powinna też łożyć matka nie tylko ojciec. To chyba koniec. A może moj mąz tez ma utrzymywac ex , bo ma . Jak chcą żyć na odpowiednim poziomie to do roboty , a nie łapy wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megi 2
chyba sie złotko pogubiłaś w odpowiedziach na zadawane pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do druga 2 ( ona już nie istnieje ..tylko obecna i jedyna..zapamiętaj będzie łatwiej ale nie wiem czy ci przejdzie to przez palce na klawiaturze... podaj czarny stały nik , nie masz odwagi?????...moze to ty robisz to szambo....bo dużo pomarańczowych zszambiło dobrą dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiedziałam że huj pisze się chuj...hmm widocznie aż taka wularna nie jestem i za mało tych wulgaryzmów używam skoro nawet pisownia ich mi się nie przyswoiła poprawna :):):) czyli nie jest ze mną jeszcze tak żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech meggi
to chyba powinnać ex-żonę męża pochwalić za brak pazerności, a jego córkę za wyrozumiałość ;) I chyba musicie mieć jakieś układy w sądzie. Dla ciebie to nie żenujące, co piszesz? Zamiast nazywać to dziecko szpiegiem czy żmiją namów jej ojca do zwiększenia alimentów, tak z ludzkiej przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi 2
ja sie niczym nie chwalę tylko odpowiedziałam na wasze głupie zaczepki . I widze ze zabolało , że ktoś sobie zyje ciekawie i bez problemowo. I wogóle to powiem wam tyle ze ciepło , ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obecna i jedyna
kiedys na tym topiku były drugie które w odróznieniu od ciebie posiadały własne zdanie i umialy w normalny sposób sie wypowiadać , reprezentowały poziom i możan było porwadzić dyskusje (oczywiście zdarzały sie rónież wyjątki ) natomiast szambo kochana to ty robisz swoim żenująco niskim poziomem prowadzenia rozmowy, chamskimi odzywkami i wrzaskiem jaka to ja jestem cholernie szczęśliwa i nie lubię dzieci czy też dziecka swego mężą . jedyne co moge powiedzieć o tobie to jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi 2
nie widze ani jednego powodu aby podnosic alimenty. Tak zostało ustalone , ona sie zgodziła i tyle. A to dziecko to szpiegować teraz to sobie może ale tylko u rodzicow jej faceta. Bo u nas ma na wszystko embargo i zakaz wjazdu do domu-naszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewien
że meggi 2 to prowokatorka.nie mogę uwierzyć że jakakolwiek kobieta może mieć takie zdanie o dziecku faceta z którym sie zwiazała. Ten topik poleciła mi moja była i nie mogę uwierzyć że rzeczywiście tak myślicie o dzieciach. Gdybym ja sie dowiedział że moja dziewczyna tak wyraża sie o mojej córce to chyba bym juz wiecej sie z nią nie spotkał. Dużo mi daje do myślenia to wszystko i myślę że musze lepiej przyjrzeć sie mojej obecnej partnerce szczególnie w czasie wizyt Madzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi 2
A ja mam propozycję tak jak nasi męzowie olali te 1-sze tak i my je olejmy.Bo po co pisac z kimś kogo zdanie i tak mamy w d.........., miałyśmy sobie gadać 2-a a tu się syf zrobił. PROPONUJE OLAĆ te 1-sz. , bo to my jesteśmy te jedyne i kochane a reszta ia tak się dla nas nie liczy. POZDRAWIAM 2-e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem żałosna...bo wdaje się w niepotrzebne i nic nie wnoszące dyskusje...., mam swoje zdanie na temat ex żon, i tyle, ale jak się ciesze że miesiąc oddechu od komputera....i od ludzkiej głupoty meggi trzymaj się i patrz na to że szczęście jest w nas :) i nie wdawaj się w głupie niepotrzebne swary , wesołych świąt!!!!! jak wrócę to pewnie mnie nie poznacie...bo będę...hmmmm kto wie......:):):):):):):):): pa pa ap apa ap uciekam bo mąż już czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Mnie sie wydaje, że meggi dwa jest córką Leppera. Ta sama "inteligencja" i "subtelność w wyrażaniu uczuć". No i oczywiście gruboskórność. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi 2
do to okropne sorry , ale andriu nie ma córki tylko syna . Trafiłaś kulą w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Wiem, że ma syna, ale córkę też. Zresztą, to miał być żart, ale niestety za mądry jak na ciebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi 2
widać ze nie oglądasz Szymona Majewskiego to byś wiedziala dlaczego Andriu....................................hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_kubek
do meggi -> czy uważasz, ze to co robi Twój maz jest słuszne ? Naprawdę? Sama pisałaś :Moj mąz zarabia lepiej niż ja - i 300 zł alimentów płaci ??????????????????????????????? Skad się biorą tacy ojcowie, którzy nie dbaja o swoje dzieci ? Którym szkoda pieniedzy na swoje dziecko? Kogo chcą ukarać w ten sposób, swoje własne dzieci? Czy matki tych dzieci? Gdzie się podziała zwykła ludzka przywoitość skoro brak tego co powinno być - miłości ojcowskiej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
meggi - rozumiem, że oglądanie Szymona Majewskiego to jeszcze jeden dowód twojej nieprzeciętnej mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadka
te przekrzykiwania tu to żenada, jesli nikt nie umie nic sensownego powiedzieć, lepieej niech nic nie mówi ewito zamyślona, nie zamyślaj się, kiepsko ci to wychodzi, jedynie jakieś fantasmagorie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Bo jeżeli można sie pobawić kosztem kogoś takiego jak meggi to dlaczego z tego nie skorzystać? Śmiech przedłuża zycie! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_kubek
czy zauważyliscie zbiezność stylu wypowiedzi pomiedzy sędzią dred a kwiatkiem74 ???? Takie same wydumane porównania i przenosnie rodem z tomiku rymów częstochowskich ???? Kwiatek=sedzie dred :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko o poranku
a ja sobie usiadłam i poczytałam przez przypadek i wiecie co .Pierwsze jesteście nudne i żałosne. Niby tak kochacie dzieci to dla czego nie dacie im odpocząć od tych wrednych ojców i ich paskudnych 2-ch żon. Meggi 2 ma rację i inne 2-e też ciekawe ilu waszych mężów związało się z takimi osobami jak one , sa teraz szczęśliwi i mają was w dupie i wasze dzieci też ,A oni po prostu nie mają ochoty ciągnąć tego bagna za sobą .Chcą być szczęsliwi i zapomniec o was - relikty dawnej przeszłości.A jak coś w oczy kole to boli i wy robicie aferę , obelgi dlaczego nie zrobicie swojego topiku tyklo tu się wtrącacie. Mam temat : Niezadowolone , nieszczęśliwe , zdradzone , zostawione kopnięte w dupę łączmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadka
tylko, że to nie jest śmiech, ale RECHOT ci żartownisie z tego topiku o śmiechu nie słyszeli a nawe andrzej waligórski śpiewał, że między inteligentnym człowiekiem a yntelygętnym jest taka różnica jak między śmiechem i rechotem rechotajcie się więc dalej żenujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhihihihihi
słonko o poranku !!!!! bomba !!!!!!!!:):):):) nikt mnie tak ni erozśmieszył ostatnio :):):):) temat topiku boski:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wiele piszących tu osób zarzuca nam to, że nienawidzimy dzieci mężów i jesteśmy dla nich prawdziwie bajkowymi macochami? dlaczego zażucacie nam, że dziecko męża dla nas to bachor? po prostu na tym topki dyskusja jest w ogóle niemerytoryczna, dalej nie wiem, jak zareagowały u innych dzieci na narodziny przyrodniego rodzeństwa? tylko szkiełkoo napisała... cały czas ataki, inwektywy, walka i agresja...... pierwsze żony, które tu piszą są właśnie takimi przysłowiowumi wrednymi bababami, drugie zaś nie potrafią nie odpuścić... a już wczoraj tak miło było święta szły..... Żeganm wszystkich jakoś nie mam tu czego szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, słoneczko o poranku, jestem za tym aby eks męzowie nie ci agnęli za sobą ogona w postaci eks żon. Za tym aby eks żony nie właziły w życie byłych męzów i ich rodzin ale jak czytam to że :eks mężowie cytuję tu Ciebie : \"mają was w dupie i wasze dzieci też ,A oni po prostu nie mają ochoty ciągnąć tego bagna za sobą .Chcą być szczęsliwi i zapomniec o was - relikty dawnej przeszłości\" to przpraszam ale odmiawiam Ci prawa do nazywania się człowiekiem. O DZIECIACH mają zapomnieć, w lasne DZIECI mają miec gdzieś bo są reliktami przeszłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorgonzola, ja tez ci odpisalam, natomiast ja nie doczekalam sie wyjasnien..... zegan was drogie panie. nijak to wszystko ma sie do konstruktywnej wymiany doswiadczen. co do porowania sedziego dreda do kwiatka, recze wasm, ze nie jest to ta sama osoba, prawda dzieczywny (te ktore mam na mysli tez wiedza), ze jest to naprwde maz jednej z nas. no, ale po raz kolejny zycze wesolych swiat spedzonych przed kompem, tu sie spelnacie. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×