Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

Gość pierwsza ale nie lepsza
uważam, że nie kocha dziecka ten kto wykorzystuje je do swoich, egoistycznych celów. Bez względu na to czy jest matką czy ojcem. Nie kocha dziecka ten, kto przenosi uczucia związane z byłą zona, byłym mezem na dziecko. Nie kocha dziecka ten, kto nie potrafi zrozumieć, że dziecko nie jest kartą przetargową. iwona z -a skad TY wiesz, ze dziecku ( twojego męża) zalezy tylko na kasie? Rozmawiałaś z nim? C do iwony z- a niby dlaczego stawiasz na równi "należenie się" dzieci i partnerek ( byłych i obecnych) ? Dzieciom sie nalezy , bez wzgledu na to czy są z pierwszego, drugiego czy trzeciegi związku. Byłym partnerkon - NIE lub nie zawsze, bo bywaja sytuacje kiedy im sie takze nalezy z majatku męza, który został zbudowany w czasie wieloletniego zwiazku. Ale nie nalezy im sie tylko poprzez fakt, ze są BYŁYMI zonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi II
Jestem tego samego zdania. Bardzo boli jak waszemu ex się układa. Ma fajną żonę i szczesliwe i mądre dziecko .A jak im sie układa finansowo to dla nich pełna porażka. I dla tego te stałe wąty o kasę. Nie rozumieją że temat kasy ich nie dotyczy to Juz nie wasze pieniądze wam należa sie tylko alimenty i to koniec . ktoś w końcu powinien im wytłumaczyć ze nic więcej poza alimentami nie powinny razem z dziećmi oczekiwać,jak tatuś ma kaprys i da coś więcej to tylko jego dobra wola a nie obowiązek i powinni za to ładnie podziękować . Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi II
Jestem tego samego zdania. Bardzo boli jak waszemu ex się układa. Ma fajną żonę i szczesliwe i mądre dziecko .A jak im sie układa finansowo to dla nich pełna porażka. I dla tego te stałe wąty o kasę. Nie rozumieją że temat kasy ich nie dotyczy to Juz nie wasze pieniądze wam należa sie tylko alimenty i to koniec . ktoś w końcu powinien im wytłumaczyć ze nic więcej poza alimentami nie powinny razem z dziećmi oczekiwać,jak tatuś ma kaprys i da coś więcej to tylko jego dobra wola a nie obowiązek i powinni za to ładnie podziękować . Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megii II
piszesz oczywiście o tych 300 złotych, które płaci twoj dobrze zarabiajacy mąż, tak ? SPIERDALAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE możesz sie nazwać człowiekiem a co dopiero fajną żoną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Idź pokazywać dupę swojemu mężowi , którego sobie wyrwałaś z poprzedniego zwiazku a teraz odgrywasz wielką panią. Ty dziwko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pierwsze pokazały swą chamską klasę , czy wy takie zakłamane naprawdę jesteście żeby drugą żonę nazywać kurwą to kim wy jestesteście byłymi kurwami ??????????? tchyba tak bo takie słownictwo to tylko w rynsztokach jest dopuszczalne a rynsztok to wasz dom na wasze własne życzenie ( dotyczy tylko tych tutaj co chamsko udzielają się na tym topiku ) ja cię czytam to teraz widzę dlaczego jesteś sama ,bo kto by z kimś tak prostackim i chamskim chciał iść przez życie i wychowywać dzieci takiej osoby , taki facet musiałby stoczyć się do rynsztoka a jak nie chciał to teraz jego kochana druga żona jest przez takie byle co wyzywana . Pierwsze mają taką klasę że jedynie kupa w sedesie im dorówna . Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi 2
do postu powyżej Upssssssssssssssssssssssssssssssss, chyba trafiłam w czuły punkt jakiejs pierwszej kopniętej w dupe.Pełna kultura i klasa. To pewnie dla tego twój mąż cię zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to się pierwsze
popisały elokwencją !!!!!!!!! Ha ha ha ale wy durne jesteście i do tego zawistne małpy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego pierwsza to świnia
bo widzi tylko swoje koryto . He he he he he he dobry kawał !!!!!!!!!!!!! Pierwsze was wszystkie trzeba rozstrzelać bo tylko tlen porządnym ludziom zabieracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwona z
z ? skąd jesteś Iwono ? Sedes to dla ciebie zbyt czyste miejsce :D:D Nawet taki sedes z dworca kolejowego w najbardziej zapyziałej miejscowości. Wychowywać dzieci to zasrany obowiazek twojego męzusia - nie tylko twoją" kochaną kruszynkę" - kurczę ... jaka różnica w określaniu dziecka swojego i dziecka męza z poprzedniego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwona z od megg2
A ja uważam ze lepiej zostańcie przy wychowaniu swojej kochanej kruszynki a bachor twojego męża niech da wam święty spokój .Bo twój mąz i tak nie ma wpływu na tego dzieciaka .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwona z od megg2
Ale tu cicho pewnie 2-ie przeniosły sie albo zbierają jad. A tak na marginesie to ja uważam ze te 300zł to i tak za dużo jak na tego bachora. Ja bym jeszcze wystąpiła o obniżenie alimentów i chyba tak będzie z tego co mówi prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megii II
no .... tylko nie ukrywaj dochodów swojego dupka . Wtedy wystąp o obnizenie alimentów na bachora żeby twoj bękart miał wiecej . Ty głupia cipo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi II
Moje dzieciątko ma wszystko co chce . więc bez obawy. Na gwiazdkę dostał od nas piekny zamek lego za prawie 1000 zł. wogóle tatus postępuje z nami w.g zasady mówisz i masz. Gyd miał 2 latka tatuś kupił mu samochód na prąd w którym sobie jeżdzi po ogrodzie. Kompa dostał w wieku 5 lat , a x-boxsa na 6 urodziny. Nie wiem czy mu czegos brakuje , ma wszystko i pod wzgledem materialnym i uduchowym także nie udało ci się. A alimenty to i tak wydaje jego mamusia bo dziecko wychowują od 10 lat jej mamusia. I nawet powiem wam więcej nawet moja teściowa a jej babcia nie kupiła nic dziecku pod choinke bo i tak nie doceni . To chyba coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do megg> już jestem miałam za oknem chwilowe załamanie pogody a że mam net drogą radiową to sama rozumiesz . też jestem zdania że pierwsze część alimentów biorą dla siebie , bo nas utrzymanie kruszynki kosztuje połowę tego co była dostaje na swojego bachora tak powiem jeszcze raz bachor a dlaczego wyjaśniałam kilka stron wcześniej jak jakaś zafajdana pierwsza nie ma ochoty przeczytać topiku od początku to niech się suka nie wymądrza . Megg czy to możliwe że byłe takie wredne i chamskie jak te tutaj istnieją i żyją na tej ziemi ,przecież to obraza boska żeby takie chamstwo bezkarnie panoszyło się tutaj . Do pani CIPY czyli do do megii II ty kretynko skończona może poszukasz sobie coś do roboty a nie cały dzień na kafe siedzisz nierobie może zaczniesz wychowywać swe bachory ????? żeby niebyły do mamusi podobne i popracuj nad ich wykształceniem bo jeśli tylko na chamstwo cię stać to aż szkoda tych twoich bachorów bo wyrosną na takie szmacisko jak ty !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba należy zglosić
sprawę pani iwony z. Niepoczytalna kobieta nie może wychowywać dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pierwsze miejcie swój honor i ambicje i nie zaglądajcie tutaj. WYNOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwona z
martw sie o swoją "kruszynkę" zeby nie wyrosła na taka sukę jak ty. Czytałam topik od poczatku. Tamto dziecko jest bachorem bo twój męzuś nie miał ochoty na wychowywanie go. I też zamiast siedziećtutaj zajmij się swoim wykształceniem, bo od błędów aż się roi w twoich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę rozmawiała z idiotką skończoną która nawet na jeden nick nie może się zdecydową o zastrzeżeniu nie wspomnę bo trzeba by móżdzek ruszyć a tam tylko sieczka więc nic od ciebie marna kreaturo już mądrego nie oczekuję , ale posłuchaj mojej rady zacznij wychowywać swe bachory bo póżniej będzie za póżno a historia lubi się powtarzać dalej już wiesz wtoje bachory wezmą rozwód i będą takie zgorzkniałe jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Iwono
a jakiś czas temu wydawałaś się dość sensowną i miłą kobitką ( pamiętam Twoje pytanie, co kupić w prezencie, ale może jednak coś pomyliłam ). Teraz okazało się, jaka jesteś, brrr.. Dzewwczyny pierwsze, Kwiat wpadł, nas nie pozdrowił, bo bidulka nie może przeboleć, że była żona jej mężusia wyszła za mąż za wolnego faceta, ma się dobrze i żąda tylko alimentów. A Kwiat wyszedł jak Zabłocki na mydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi II
właśnie do tego zmierzam te baby chcą czerpac korzyści z nas. Moja teściowa też jest tego zdania nawet nic nie kupiła tej małej na Swięta , bo i tak nie lat doceni . A tak apropo tego postu wyżej to mój mały ma wsztstko. Mój mąz ma zasade w.g ktorej postepuje Mówisz i Masz i my tak mamy. Mały w wieku 6 lat dostał wypasionego x-boxa , komputer miał od 2 i wogóle zasypuje nas prezentami .A obniżeni alimentów to tylko sprawa ambicjonalna - bo nie mam ochoty płacić za zabawy mamusi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cyba należy zgłośić
tak należy zgłościć twoją chamskość do innych kobiet ty jaką pomyłką życiową jesteś a może z wpadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwona z
i zapamietaj sobie jeszcze jedno - szmata szmacie nie równa. Istnieją luksusowe szmaty i szmaty do wycierania gówien kruszynki. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie iwono
zaczernienie nicka to taka wielka filozofia? :D :D :D :D A wulgarna jesteś tak okropnie, że pierwsze słowa twojej "kruszyny" to chyba kurwa albo dupa będą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megii
a jak będzie miał 10 lat to sam sobie kupi kałasznikowa aby zastrzelic taka małpę jak ty. Ambicjonalną małpę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu Złotko
skończyła się walka na argumenty, zaczęła na obelgi. Błazenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×