Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo

gdzie rodzic w krakowie?

Polecane posty

Gość niedlugo

gdzie rodzic w krakowie? prosze o jakies podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narutowicz - ginekologia po remoncie, Siemiradzki. Zła opinia Kopernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malililka
Prywatna Klinika Spes, ul Królowej Jadwigi, rewelacyjne warunki poród na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabol
rodziłam na Kopernika i jestem zadowolona bylo oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabol
tylko nie na Kronikarza Galla okropne rzeczy sie tam dzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi2006
Żeromski szpital- odnowiny oddział , nie słyszałam złych opini (też jestem z Krakowa). Narutowicz- kicha! Moja kumpela tam niedawno rodziła- co ona tam przeszła...... tragedia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy na czym przede wszystkim Ci zalezy - jesli glownie na dobrych warunkach dla rodzacej, milym personelu spelniajacym Twoje zyczenia, ale za to dosc slabym zabezpieczeniu noworodkowym to Ujastek lub Spes, jesli bardziej stawiasz na profesjonalna opieke dla dziecka, za to jestes w stanie zniesc gorsze warunki, gorsze traktowanie rodzacej itp - to Kopernika. Jesli wyposrodkowanie to Narutowicz lub Zeromski. Moim zdaniem nie ma idealnego rozwiazania:( O kazdym szpitalu mozesz naczytac sie wielu zlych opinii, trudniej te dobre znalezc. Ja zdecydowalam sie na Zeromskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_krak
SPES:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie jesli chodzi o SPile kosztuje przyjecie przez dr Bałasza w przychodni??? chodzi mi o prowadzenie przez niego ciazy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Narutowiczu urodziła moja koleżanka 2 tyg temu i zarazili zapaleniem opon mózgowych. Poza tym ponoć jest strasznie nieprzyjazny personel. Przez wiele lat byłam pacjentką dr Bałasza i uważam, że jest świetym ginem i bardzo sympatycznym. Wizyta u niego kosztuje 70 zł. Sama na poród wybrałam Ujastek i dlatego zmieniłam lekarza prowadzącego ciążę bo wydawało mi się że Ujastek jest lepiej wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam w SPESIE na Królowej Jadwigi!!!!! Rewelacyjna obsługa,bardzo przyjemna atmosfera. Normalnie poród tam to przyjemność!!!!Rodziłam2 razy ,pierwszy raz w Siemiradzkim i to był horror ale w zeszły roku w SPesie i na prawdę coś wspaniałego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×