Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi! aaa i witam z rana!!! :-) a cytologię też się robi w obojętnie jakim dniu cyklu? Asia, zapomniałam , trzymam kciuki za rozmowę Twojego męża. Oby się udało i Twojemu i mojemu. Moja ginka powiedziała, że z badaniem nasienia faceta też jest dziwna sprawa. Raz może wyjść fatalnie, a za trzy miesiące wyniki będą super. To wszystko zależy od kondycji psycho-fizycznej mężczyzny. A najgorszym wrogiem plemników jest stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, cytologię też w obojętnie którym dniu cyklu. Jadę do kliniki do Łodzi prywatnie, do profesora, za pierwszą wizytę bierze 150 zł a potem 80 strasznie dużo ale mam dosyć lekarzy partaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja już dawno na nogach i ze sniadankiem zasiadam tradycyjnie do kompa:) Estella widze ze humor dopisuje i tak trzymać:) najważniejsze jest pozytywne nastawienie:), zazdroszczę Ci tego Wrocławia sama chę tnie bym sie tak wybrała i pozwiedzała a jest co:) trzymam kciuki za was i Twojego męża na rozmowie:) oby sie udało. Sabra tobie też zyczę powodzonka widze ze już skierowanka na wyniczki są i juz niedługo bedą gotowe:D, bedzie już jakaś podstawa do ewentualnego prowadzenia:), a na ginów dobrze trafiłyście?? Starająca 29 no no widzę opoznionka:) ale jeszcze sie nie cieszę z tych opoznień co by nie zapeszać i niepotrzebnie Cię nakrecać. Andzia jestem ciekawa twojego wyniku:) ja sama miałam mieszane uczucia, bo myślałam ze sie tylko wygłupię z tym testem. Foli dziś masz tez taką bieganinę?? i zyczę udanej wizyty:) Iwona ty to masz skaranie boskie z ta słuzbą zdrowia, ja też w małym mieście mieszkam i też czasem cyrki sie dzieją wiec ja jezdzę do innego miasta. Moze uda sie w koncu zrobic usg- i weż tu sie lecz:O Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponury poranek. W Poznaniu zimno szaro i ma do tego padać!!!! blee... Dawno nie zaglądałam tutaj ponieważ miałam dużo pracy i dzisiaj troche nadrobiłam zaległości zwłaszcza z wczorajszego dnia - trochę wrażeń było ;)))) Dominiko - zostań z nami, ja też jestem osobą starającą się i to już nie tak krótko - to trwa juz 1,5 roku prawie. Jesli chodzi o wczorajszy wątek to racje sa podzielone pomiędzy ciężarówki z starające się - i jedne i drugie maja rację. Soul- takie jedno moje sprostowanie do twojej wczorajszej wypowiedzi. Jak ja widze kobietę w ciąży czy z wózkiem na ulicy czy w tv itp - to ja nie patrze na nia z zawiścią czy z zazdrością - mi jest poprostu przykro, że dlaczego ja jeszcze nie mogę mieć dzidzi, łezka mi sie od razu kręci w oku i kłuje w serduszku :(:(:(. No ale głowa do góry trzeba mieć nadzieję ;) Aha i jeszcze jedna sprawa - chodzi o twój brzusio - to ja takiego zamieszania narobiłam w poniedziałek, ale to tylko dlatego że ja poprostu nie jarzyłam , byłam po dwóch godzinach snu i ciężko kapowałam ze wszystkim. Jak zobaczyłam maila od Kasi - no to od Kasi i dalej sie nie zastanawiałam ;);) - przepraszam. Asiulku kachanie wracaj szybciutko do zdróka, wygrzewaj się w lóżeczku, ale jak juz odechce ci sie leżenia to wpadaj i zaglądaj do nas;) A tak w ogóle to dzisiaj mam 32 dc i jak narazie @ brak - mam nadzieję że juz tak zostanie - zobaczymy. Narazie nie testuję bo boję się rozczarowania. Jeśli małpa nie przylezie do poniedziałku to wtedy dopiero zatestuje. Trzymajcie kciuki i ciiiiiii żeby małpa się nie zjawiła ;) Pozdrawiam wszystkie starające się i ciężaróki - sorki że nie wymieniałam wszystkich, ale jakbym miała to zrobić to jedna strona by mi nie starczyła.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula:) faktycznie dawno sie nie odzywałaś, oczywiście trzymam kciuki , ale wiecej nic nie mowię zeby nie zapeszyć:) U mnie tez pochmurno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ptaszki! Andzia jesteem nezmierne ciekawa jak wyszedl ten test, nie trzymaj nas w niiepewnosci prosze tylko mow nam co tam wyskoczylo, mam nadzieje ze sa tlusciutki dwie kreseeczki! trzymam kciuki przelamciee ta fale ciszy! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, kiedyś myślałam w ten sposób, że lepiej nie testować bo 50 % ciąż może zostać poronionych w okresie @, no i uważałam że lepiej nie wiedzieć czy się było w ciąży ale teraz myślę inaczej bo lepiej dla diagnostyki wiedzieć czy się udało i czy jest to możliwe więc teraz jak mi się spóźnia to testuję zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli kochanie sluchaj testy ciazowe nalezy robic w dniu spodzieewanej mesiaczki bo to fakt ze u 50% kobiet ciaza obumiera dzien przed dniem spodziewanej miesiaczki dlatego najlepiej pownno sie robic test pozniej niiz przed spodzieewana mieesaczka! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu odczytaj maila masz cztery zdjca ale wyszly bardzo brzydko moja facjata to nie wypal :D :D :D Teraz moj brzusio rosne z dnia na dzien :) juz ledwo zapinam sie w spodenki moje ukochane czyli dzinsy :( :( :( no ale taki jest nasz los, los brzuchatek! Mam nadzieje ze wroce po porodzie do swojej przed porodowej figury :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia, a może i mi byś przesłał swoje zdjęcie :-) Paulę bym też chętnie zobaczyła :-) Silve, co się nie odzywasz? halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem juz, po śniadanku, po herbatce, pierwszy dzień odpoczywania :) ale wiecie ile miałam wczoraj dyskusji z ginem, szok. Nie chciał mi dać zwolnienia, bo on sobie wymyślił że od listopada dostane juz na stałe. CHyba bym kota dostała siedzą 2 miesiące w czterech scianach, no ale w końcu dał:) w ogole to glukoza rewelacja, 75 przed po 107, gin zadowolony, ale też stwierdził że mały jest sporawy mhmmm byle 6 kg nie miał przy porodzie:) :) :) :) tylko że ja duść dużo przytyłam cholera, gin mówi żebym sie nie przejmowała, jesteś średniej budowy wiec mam prawo heh Emiczko, kto wiem, może urodze po 4 godzinach :) fajnie by było :) Bartuś kopie od wczoraj jak szalony, nawet w nocy kopał, od 5 spać nie mogłam wcale Estella będziemy trzymać kciuki za piątkowy Wrocław :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......17kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witaj Gosieńko. :) Ciesze się , ze znajdujesz czas by do nas wpaść. Przypomniało mi się własnie jak dyskutowałyśmy z dziewczynami, że nie ma wieści od Ciebie i jak z napięciem czekaliśmy o wiadomości, że Wiki jest już na świecie. :D Hej Paulus- a już myślałam, że zapomniałas adresu tej stronki. :P Tzrymam kciuki ale ciiiiiiii , by nie zapeszyć. :) 🌻❤️👄 Sysiu- fajna z Ciebie laseczka , a brzuszek jaki kształtny. :D 🌻❤️👄 Foli- nareszcie sie pojawiłas. :D Andziu- odezwij się. Czekamy z zaciśniętymi kciukami. 🌻 Kasiu- a Ty chyba dziś zaspałaś. hihihi ps. Paula - odezwe sie na gg po 10.00- jak skarbulek wyjedzie, bo już wczoraj na mnie poburkiwał, ze zamiast lezec w łóźku to przed kompem siedzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko podaj mi swoj mail to ci wysle ale doipero pozniej bo teraz nie ma mnie w domu, Asiu na zdjeciach brzusio jest maly teraz ostatnio mnie wywalilo, teraz to z dnia na dzien rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu- podeśle po 10.00 maila Esteli i nr gg juz zmieniłam. A teraz uciekam, bo mi się oberwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
witajcie koleżanki......jak sie spało? tez macie dziś takiego lenia jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ana, ja dzisiaj mam dobry nastrój bo wczoraj urlopik miałam a dzisiaj nie mam za dużo roboty, ale już sie nie mogę weekendu doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny! estelko...melduję się:) Od ósmej rano nadrabiałam lekturę-ale naskrobałyście!!! Ja cały czas jestem z Wami-staram się przynajmniej czytać na bieżąco. Cierpliwie czekam na @ -pewnie zagości w przyszłym tygodniu. Poza tym proszę nawet nie myśleć o zmianie czegokolwiek w tym topiku a dominikę zapraszam do naszego grona. Ja również jestem starająca i uwielbiam czytać wpisy koleżanek ciężaróweczek. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde się napisałam a tu mi się wszystko wykasowało :-) no to jeszcze raz dzisiaj udało mi się nieco pospac bo aż do 8:00 !!!! u mnie w Łodzi pogoda do bani - pochmurno i ponuro, ale trzeba do tego się zacząć przyzwyczajać niestety bo to już prawie październik :( Paula i Andzia, trzymam kciuki za krechy na testach (aż będę mieć sine palce :D) Gosia, miło że wpadłaś chociaz na chwilkę - bardzi się cieszę A co do Dominiki - to zgadzam się z dziewczynami - nie opuszczaj nas, dziel sie smutkami i radościami Sabra i Emiczka, widzę że radość z powodu nowych postanowień was nie opuszcza - oby tak dalej dziewczyny !!!!!! Łapcie fludiki przesłane wprost od moje ośmiotygodniowej fasoleczki ***************************************************************************************** ***************************************************************************************** ide się kawki napić bo nie dobudziałm się jeszcze (pierwsza kawka w tym tygodniu :D ) wielkie uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
no cześć Silve ależ Cie dawno nie było.......jak sie ciesze że sie odezwałaś !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AnA! Trzymam za Ciebie kciuki w tych dniach oczekiwania :) Goraco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
ja tez ide zrobic sobie kawke......ale cisza tu dzisiaj chyba wszystkie ciężko pracują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
czyżby jakieś urodzinki niedawno Silve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve w takim razie wszystkiego naj naj naj najlepszego z okazji urodzinek, ja juz niedługo będę musiała to samo zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×