Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no teraz ja jestem a tu nikogo nie ma. jak pech to pech!może .w po clo spac sie nie chce więc może enigma i foli z tej bezsenności włączą inter. a jesli nie to dobrej nocy i już kolejny dzień minał,byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zagladałam przed pisaniem to was nie było,a tu fik mik i jesteście.czary mary albo coś nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Enigma i Monik ja juz znikam ide sie wykąpac i odpocząć po pracowitym dniu trzymajcie sie dziewczyny....dobrej nocy Wam życze i buziaki na dobranoc Tobie też Iskierko pewnie przytulasz sie z męzusiem wszystkiego dobrego....i wszyskim dziewczynom kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik do jutra ja juz padam jutro pogadamy aby clo pomogło nawet jak nie mozesz spać przez niego....buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z snem mam teraz kłopoty.... :( zasnac to zasne ..ale nieco pozniej niz zwykle, natomiast często budzę sie w nocy ... pierwszy raz ok 3 w nocy potem kilka razy i ten sen nie mam głeboki:( Nigdy wczesniej tak nie miałam ...wiec mysle ze to po clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki skoro jesteście dwie do pogaduszek to ide sie w końcu kąpać.....jeszcze raz buziaki zmykam dio jutra rana koleżanki spijcie dobrze pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy przz clo,bo ja już skończyłam brac.w tele jakiś meczyk leci no i co ja mam zrobic?nawet popatrzeć w tele nie można.ale i tak wol z wami spędzić czas.ale jak wy śpiochy to szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj my żony piłkarzy i kibiców hi hi hi.....dobra teraz juz zmykam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet tego jestem pewna... O tej porze to ja juz przysypialam przec tv a teraz czuje jakbym była na aspirynie ..taka pobudzona , wydaje m isie ze mam wysoka temp i cała jestem, nabuzowana.... tak jakos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa ana! enigma jak twoje pęcherrryki?wim,że po wczorajszym dobrzesie tam rozwijają i dają ci znać bo zaczyna kłuc.no i jeszzce raz gratuluję dwóch kresek na teście hi hi.ale poważnie to fajnie,że wyszłedł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie już muli.o nie to nie objawy fasolki niesttety.to już clo albo pregnyl dają czadu.potem dojdzie ból piersi,chęć pobicia kogoś,depresyjka i będzie komplecik jak się patrzy,a potem mnie może zaleje tralala i wtedy będzie źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wim!dobrzesie!boże jakl ja piszę.ano wim,że żle ale jakosik tak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paptki ana:) ja siedze bo gotuje amu dla moich matołkow - pieskow :) i gadam z kolezanka na tlenie..... ma problem ... chyba facet ja zdradza ,a raczej prowadzi poodwojne zycie:( bidulka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik..... czuje ze mnie .... cały dół....... brzucha jest mi tak cięzko.....:( jutro to pewnei nie bede mogła chodzic..... z bolu ... ale wiem ze to bedzie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie t był żart.takie rzeczy da się chyba wyczuc.czesto sie zdarza ze taki facet udaje że może życ bez seksu,jest zimny,opryskliwy. przykro mi bo to coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik... a skad Ty jestes????? bsrdziej ja go przyłapałam niz ona:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jajniki tak dają przed owu?aż zobaczyłam cie pzred oczami taką wygięta w pół.a czy przed clo też miałaś tak bolesne?to może jutro rano tzreba sie brać do roboty,bylebyś nie przegapiła dziś w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kielc no to strasznie niezreczna sytuacja powiedziałaś jej jak rozumiem? a ona podejrzewał jak się domyślam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u niego to 1. seksu brak od 2,5 lat.. bo on nie ma takiej potrzeby ...buaahahahaha facet ma 37 lat!!!!! 2. co weekendy delegacje ,szkolenia, prezentacje i cokolwiek byle wyjechac na weekend z domu...... 3. kłamie jak z net ...... sma sie plata ... itd.... ale jest jedne problem..... ona mu wierzy........ hmmm...... no moze nei do konca teraz na 100% ona ma 1% wiary ze to jednak nie to co odkryłam....:( a odkryłam na jej prosbe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ten klamca nie wie ze ona wie a ona do konca nie wierzy.... bo ja nie przyłapałam ich na przytulankach ....:( i ona ma nadzieje.. ..ze nie łaczy ich seks.. .tylko moze.... cokolwiek tylko nie seks........ niezle no nie????? pilnuję aby mu nie powiedzial a bo poki co nie ma dowodow \"oko w oko\" kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×