Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ja też nie mogłam wejść , ale już można :-) alez mi się chce spać, koszmar jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella tak zawsze dowcipnie o tej samej poze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Wczoraj pisałyście (tylko nie wiem która z was) ze na poprawienie śluzu można pić wiesiołek i pic jakis syrop pytałam w zielarskim o wiesiołek ale jest tylko w tabletkach a czy nie może być inny syrop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc foli ,monik ana ,estelka ,maklady iinne :):):) jestem po fryzjerze ,jade do domu i kliknę potem,musze zrobic test owu..... kurcze cosik mnie nie boli:( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......14kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......1.8 .................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....4kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........17.11........24-52.......?......................3,5 roku..........Wodzisław śl. Aśka74..............29.10.......28-35........27.11..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............17.11.......27.........14.12...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 czesć Kochaniutkie🌻 ale sie zdenerwowałam echhhhhh, nie mogłam długo wejść na forum...ale udałao się:-)))) Enigma i AnA dziękuje za rade na cwiczenia❤️ przesyłam ogromniastego buzialca👄, ten kreciołek jak mam jest rewelacyjny....myslę , że schudne i pozbedę się brzuszka.... Boże dziewczyny współczuje Wam , myślę , że mężowie4 zrozumieli swoj bląd i juz nigdy tego nie popełnią:-))) ja bym wybaczyłam zdrade tak mi sie wydaje......mój mąz jest skarbeńkiem moim i jestem pewna że to tego nigdy nie dojdzie....❤️ Estelka trzymam kciuki za Novum....to dla Cibie{kwiat] Enigma dzisiaj ja dobrze pamietam , przytulanki całą parą???? to sie bedzie działo...szkoda , że nie jestem Waszym materacem...hi,hi,hi:-p- Trzymam kciuki za wszystkie babeczki🌻 AnA a buziak szczególnie dla Ciebie👄 wiesz dlaczego...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jadę na 15.30 na usg a potem zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKIERKO - dziękuję! Foli to trzymam kciuki - teraz się uda! Izuniu, ten wiesiołek jest w kapsułkach, to olej z wiesiołka w kapsułkach, z tego co wiem to najlepszy jest preparat o nazwie Oeparol , zawiera olej z wiesiołka bardzo dobrej jakości i jeszcze jeden, firmy Gal. Te polecam. Oeparol 60 kapsułek (starcza na jeden cykl jak przeprowadzimy zmasowany atak na śluzik :-) ) kosztuje około 20 pln. A syrop to jest zupełnie co innego nazywa się Guajazyl, pije sie 3 razy dziennie po łyżce stołowej w okresei blisko owulacyjnym (3 -4 dni). Jest to syrup wykrztusśny, ale rozrzedza śluz zarównoe w gardle ;-) jak i tam :-) więc mamy dużo śluzziku po Oeparolu (wiesiołek) i rozrzedzony, co ułatwa płynięcie plemniczków :-) po syropku Guajazyl :-) a i przy okazji tego syropu powinno się dużo pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dzięki Estella za informacje . powiedz mi jeszcze jedno czy stosowałaś już taką terapię i czy pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak kiedyś przez jeden cykl brałam Oeparol i nie zauważyłam nic szczególnego -ale podobno wiesiołek działa dopiero po drugim cyklu brania. Guajazyl piłam z 3 cykle i owszem może bardziej wilgotno było w dni okołowoulacyjne, ale i tak typowego śluzu podobnego do białka kurzego nie zaobserwowałam. Ale u mnie z półtora miesiąca temu, podczas posiewu z pochwy, wykryto e.coli i być może one powodowały jakieś zaburzenia w śluzie. Nie dopytałam o to mojej ginki, bo jak się dowiedziałam, że nie mam już bakterii e.coli, to byłam tak szczęśliwa, że nic mnie już nie obchodziło w piątek postaram się wypytać o wszystko specjalistę z Novum :-) zobaczymy czy w tym cyklu duet Oeparol+Guajazyl pomogą na śluzik, Jedyne co mi ise udaje zaobserować po domniemanej owulacji to śluz poowulacyjny, którego mam sporo dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
a czy te bakterie e. coli dają się jakoś odczuc albo zauwazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadlam zobaczyc tylko czy topic istnieje, a widze ze nawet dobrze prosperuje. Pozdrawiam i zycze sukcesow! Ania i Iga (2,5 m-ca) Acha mniej wiecej rok temu pierwszy raz pisalam na tym topiku o checi zajscia w ciaze! A juz mam taka duza core!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja pomiędzy kolejnymi papierkami zaglądam i witam Was:) U mnie bez zmian, dzień jak co dzień, nic szczególnego się nie dzieje. W sumie to zauważyłam, że często nie mam o czym pisać. Kurde - nie chcę biadolić, nie chcę narzekać, bo to siedzi w mojej głowie a że chcę wypędzić te złe myśli to ... nie piszę o tym. Też sposób, przynajmniej doraźny. A jeszcze jak dorzucę do tego, ze koniec roku blisko i od stycznia nowy lekarz - więc u mnie zacznie się jazda od poczatku w styczniu, bo na pewno wtedy zaczną się badania i takie tam. Wtedy będe miała co opowiadać. A narazie będę was zanudzac tekstem typu: \"mam 4 dzień cyklu - nic się nie dzieje, małe plamienie jedynie, znaczy się - moge atakowac dzisiaj mężusia, bo dłużej napięcia nie zniosę ;)\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniu i Iguniu :-) ma historię ten topik, co? Zabajona, no wiesz, to jest topik aby się wyżalać, pocieszać i cieszyć :-) Iza, ja nie odczuwałam , że mam te bakterie, ale słyszałam, że często towarzyszą im upławy. Ja nic takiego nie miałam, a posiew zrobiłam profilaktycznie, po raz pierwszy w życiu i wyszło, że mam mocno namnożone bakterie e.coli :-( ale wyleczyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniu i Iguniu :-) ma historię ten topik, co? Zabajona, no wiesz, to jest topik aby się wyżalać, pocieszać i cieszyć :-) Iza, ja nie odczuwałam , że mam te bakterie, ale słyszałam, że często towarzyszą im upławy. Ja nic takiego nie miałam, a posiew zrobiłam profilaktycznie, po raz pierwszy w życiu i wyszło, że mam mocno namnożone bakterie e.coli :-( ale wyleczyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella wielkie dzięki za informacje. Narazie bede uciekac wpadne wieczorkiem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) ja zrobiąlm tescik owu i jest 2ga kreska ale mniej wyrazists niz wczoraj..... za to bol nieco większy oczywiscie w jajnikach.... gin powiedział mi : \" prosze działac\" :):):) wiec po pracy ..mam 2ga zmianę z męzem\" :p:p:p foli mam pytanko czy Ty mzoe wiesz ile trwa owulacja ??? słyszałas cos od twojego profesora? bo dziwi mnei ze na tescie mam słabsza kreske niz wczoraj a dzisiaj niby ta owulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja nie Foli, ale mi się wydaje, że testy owulacyjne pokazują wzrost pliku LH, który jest największy na 24-36 godzin przed owulacją. Przeciez w instrukcji jest napisane, że jak dwie krechy będą mocne to trzeba działać po 24-36 godzinach, aby się udało :-) więc to jest pewnie TEN moment - działaj, działaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, po pęknięciu pęcherzyka masz 12 godzin :) potem komórka jojowa umiera. Jak cię boli to przypuszczam że jeszcze nie pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko ...Ty jestes w wawy... mozesz mi powiedziec do jakiego operatora nalezy poczatek numeru....022/ 420.... bo ponoc nie do tpsa... a mzoe ktoras w Was wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki foli i estellko:) nie przytulamy sie bo gin zakazał:p:p;P dopiero dzisiaj bedzie pierwszy raz:p a jak jak wczoraj zobaczyłam 2 kreseczki czerwoniuskie to z tego wszystkiego zapomnialam co było napisane w instrukcji:) dzisiaj troszke ta 2 kreska delikatniejsza i to mnie troszke zmartwiło.... ale teraz czuje wzmozony ból... wiec chyba cos zaczyna sie dziac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym widze ze clo wydłuza cykl o kilka dni..wiec potem foli jakby co nie stresuj sie ze @ pozniej przyjdzie:) no oby nie przyszła ..ale potem zawsze ta nadzieja jest jak sie nie daj boze opoznia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przytulanki planujemy dzisiaj i jutro:) kurcze ...chyba czuje bol i w 2 jajniku..... to dobrze:) poza tym z moich obserwacji widzę ze w tym cyklu jaajeczkowanie mam pozniej o jakies poł dnia:p w ubiegłym cyklu 14dc juz od samego rana miałam taki bol ze sie zwijałam w pracy..... a dzisiaj tez 14dc i dopiero teraz na powiedzmy wieczor mnie bierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, to dobrze ze piszesz o tym bólu bo przynajmniej się nie przestraszę, ja zawsze przyv owulacji czuję ból ale jest do zniesienia. ciekawe jak po clo u mnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
Enigma, niestety nie pomoge Ci z tym telefonem, bo nie wiem :-( może to Sferia, Netia? nic innego mi nie przychodzi do głowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×