Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

kurcze,no dobrze by było,bo żebyś rzeczywiści wzięła wyniki badan robaków,bo i tak każą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zadzwonię, może mi się uda zapisać na późniejszą godzinę na to badanie. A wiecie, że mężul się stresuje tym badaniem, biedak...ale też pragnie dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj estelka ,właśnie próbowałam dzis wysłac znów te fotki do dziewczyn zaległe i znowu klełam jak cholera.wszystko jest ok do cazsu i potem nie chce mi sie wkleić po skopiowaniu!ściągnęłas moje myśli!będe jeszce próbowac.podaj mi adres .jestem zła na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, każdy facet się stresuje, no normalne my jesteśmy przyzwyczajone do wizyt u ginekologów, choć przyjemne to nie jest. Musi mu być ciężko, a przed badaniem mojego męża to ja się bardziej stresowałam niz on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Dziewczyny może dziś któraś z was coś mi powie na temat mojego wykresu Mam regularne cykle 28 dniowe . Oto mój wykres temperaturki 6 dz - 36,8 7 dz- 36,8 8 dz - 36,7 9 dz- 36,7 10 dz- 36,7 11 dz- 36,6 12 dz - 36,6 13 dz- 36,7 14 - 36,8 15 -36,8 16-36,8 17 -37,0 18 -36,9 19-37,00 20-36,9 21-37 22-37 23-37 24-37,1 25-37,00 Kiedy wypada mi owulacja i kiedy ewentualnie mam sie mocno przytulac aby cos wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka nie dziwię sie,przeciez to dla faceta wielki stres jakby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moim zdaniem jeżeli masz cykle 28 dniowe to wypadałaby owulacja w 14 dc cyklu a z wykresu wynika 16 dc przed skokiem temperatury ale moze się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja od kilku dni podczytuję tylko co u Was. Niestety koniec miesiąca-koniec wolnych chwil. U mnie wszystko w porządku. Staranka pełną parą :) Poczytałam sobie o waszych wyczynach sportowych i chyba muszę powrócić do ćwiczeń na basenie...koniecznie! P.S. Iza...ja się na ty nie znam i niestety nie pomogę. Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja Ci nie pomogę, bo mierzę u siebie pierwszy miesiąc i dopiero przecieram szlaki. A u Ciebie nie ma nawet wzrostu wyraźnego, tylko taki regularny, więc tym bardziej nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba zaczęła przytulanki w 13 dc lub 14 dc. a nie czujesz owulacji? Bo mnie brzuch boli zawsze, zwróć uwagę w 14 dc czy cię tak lekko nie kłuje albo nie czujesz napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to w 14 dc też ci podskoczyła temperatura więc może masz w 14 dc tak powinno być 14 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli nie ma tego skoku to może lepiej sugerować się :od długości cyklu odjąć 14 dni?a ty iza bierzesz jaikeś leki?bo jeśli tak to daj spokój z mierzeniem temp,bo ci tylko w głowie namiesza poczekaj może będzie jakaś dziewczyna która jest dobra w mierzeniu temp.na str.131 naszego topiku podałam stronę mamo tato,wejdź na nią.tam znajdziesz wykresy temperatur ,jest zaznaczona owulacja przy każdym.może będzie jakiś podobny wykres do twojego uciekam szykowac sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetallaa
Monika to czekam na fotki :-) edak@poczta.onet.pl Iza, nie wiem czy już pisałaś, w którym miejscu mierzysz temperaturę? czy zawsze w tym samym miejscu, o tej samej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
biore leki w drugiej fazie od 15 dc luteinę. Dzieki dziewczyny za pomoc może macie racje ze jak biore t nie ma co mierzyc tej tem. A luteina jest na podwyższenie progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetallaa
Iza ja mam cykle 27 dniowe i luteinę brałam od 16 dc - ją zawsze bierze się PO owulacji!!! nigdy przed ani w czasie, chyba, że są inne zalecenia medyczne. Ja temperaturę mierzyłam na wiosnę, przez 2 cykle. I u mnie wyglądało to tak: 13dc - 36,6 14dc-35,5 15dc-36,5 16dc-36,5 17dc-36,8 11dc-36,3 12dc-36,4 13dc-36,5 14dc-36,5 15dc-36,8 a co na ten Twój wykres temperatur lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka wysłałam jakieś jedno,mam nadzieje,że doszło wieczorem spróbuję wysłać jakieś fajniejsze.a w ogóle doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetellaa
jeju to ja jestem ta estallaa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie iza ja też tak myśle.nie wiem czy jest sens.zapytaj swojego lekarza by sie upewnic czy jest sens mierzyć przy lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajna jesteś,taka czerwona! trochę koloru w tych szarosciach nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
Estella soki od 16 dc ja tez tak biore do 25. A lekarz jeszcze nie widziała bo to dopiero 1 miesiąc. Ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelka poźniej wyślę jakieś normalniejsze.a jak możesz to wyslij mi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik z domku Ci wyślę, bo w pracy niestety nie mam. No chyab, że któraś z dziewczyn mogłaby Ci przesłać moje fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż ja sobie zmierzyłam temp i mam 37.ale to dla mnie nieistotne,bo ja po tym podstępnym clo!nic sobie nie robie z tego,to nie jest miarodajne u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×