Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigmuś :) U CIebie sięjeszcze więcej wyjaśni!! Czy masz teścik czy nie kupiłaś w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti .... u mnie juz wszystko jasne:( @ tli sie..... juz brudze:( i juz psychicznie sie na nią nastawiłam:) nawet w notesie juz mam zaznaczony dzień @ czyli jutro .... bo w nocy mnie zaleje... Majciory @powe mam juz na dupsku:P Całe szczęscie ze dni z owu / juz sobie policzyłam/ przypadną na weekend:) Ale z 2 strony..nawet ostatnia pełnia mi nie pomogła:(:(:(:( ech.... no trudno... oby @ szybko przeszła:) i juz będzie dobrze:) Zawsze ,nawet jak nie starałam sie, dni @powe były dla mnie cięzkie ,sumtne i takie...hmmm... czuję sie jakby w niewoli:P:P:P:P Dlatego marze juz o piątku:) wtedy będzie koniec @......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym miesiącu biorę sie za siebie aby zżucic te 4kg!!!!!!! i zrobie sobie pasemka:P bo mam juz odrosty, ktore oczywiscie tylko ja widze:P:P:P:P ale co tam.....:D I obiecuję Wam ze nie będę juz NIGDY!!!!!!! mierzyła tempki macała sie po cycorkach :P i wogóle nic!!!!!!! olewam to !!!!!! Co ma byc to będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się!! Przy Waszych wynikach to tylko kwestia czasu :) Teraz możesz mieć efekt \"odbicia\" w cyklu bez clo (cokolwiek to znaczy) szanse masz takie same albo i większe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam spać .Miłej nocki, Asiu ja też poproszę o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Enigma, jakie Ty masz obietnice;););) oj, ciężko mi się dziś spało, ciężko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, już wróciłam ale nie mialam czasu poczytać wszystkiego tak pobieżnie przejrzalam tylko. Iwona, jeżeli nie jedziesz na inseminację to ja bym nie brała clo, no bo skoro mąż ma słabe nasienie o ile pamiętam to nie ma co się hormonami faszerować bo szanse są niewielkie. ja też w grudniu robiłam przerwę od inseminacji i wtedy nie brałam clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! i co Foli, fajnie było? odsterowałaś się ciut? powiedzcie, czego objawem jest ból piersi w drugiej fazie cyklu, bo wydaje mi się, że gdzieć czytałam, że to z powodu zaburzeń hormonalnych i wunna jest prolaktyna lub progesteron...wiecie coś o tym? Enigma, jak u Ciebie? a u Ciebie Pedagog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja też wróciłam z Poznania. Weekend strasznie krótki:-) Zaraz uzupełnię braki w lekturze. Enigmaa, przykro mi. Trzeba dalej się zmagać. Do skutku 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, było super, niezła impreza w zamku. Ból piersi jest spowodowany krążeniem wody w organizmie, powoduje go progesteron zatrzymując wodę w tkankach i powodując obrzmienie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannka, że pustki dzisiaj na forum, nikogo nie było przed chwilą. Enigma, wnoszę z tego ze @ przyszła, jeszcze nie nadrobiłam zaległości, przykro mi bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, podobno wiesiołek zmniejsza ból i wit. B6, ale tan ból to nie jest zaburzenie, czasem moze być ale w 85 % to jest normalna reakcja na progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYLI NIE MAM SIĘ CZYM MARTWIĆ? dzięki, wiesz ten cykl obfituje w taki dziwactwa, żebym się nie zdziwiła jakby coś mi znowu \"wypadło\"...ale skoro to normalka, to się już nie martwię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne, mnie też boli a nie przyjmuję progesteronu dodatkowo, są cykle że nie czuję nic a są takie ze boli bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTAM, BO ZMNIEJSZYŁAM SOBIE DAWKĘ bromergonu o połowę i martwiłam się, ze to może być powodem bólu piersi...ale skoro to normalne, to dalej czekam na @ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Kobitki!! Słuchajcie trza wezwać Enigmę bo nie wiadomo co u niej może jednak @ nie przylazła!!! Enigmuś gfzie jesteś???? Foli wypoczęłaś? Jeśli tak to super, trochę zmiany klimatu dobrze robi, wiem coś o tym. Estelko a Ty kiedy w górki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie wypoczęłam w sensie nie wyspałam się ale bawiłam się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, jak nie przyszła @ to jest nadzieja, odezwij się do nas. Właśnie przeczytałam, ze w weekend było smutno tu i dołki was dopadły, mam nadzieję, że już lepiej. Emika, współczuję teściowej naprawdę, ale niedługo mam nadzieję się wyprowadzisz i będziesz ją oglądać tylko wtedy kiedy będziesz chciała, moze wtedy zrozumie. przykro mi, że dostałąś @ po inseminacji, wiem jakie to rozczarowanie, zwłaszcza, że z inseminacją się wiąże duze nadzieje, niestety tak to juz jest, że przy inseminacji jest 30% szans w ciągu 6 cykli, rzadko się udaje za pierwszym razem zwłaszcza jeśli przyczyna leży w słabych wynikach męża. Ja już miałam 3 inseminacje i czekam właśnie na wynik trzeciej, w sobotę albo raczej w niedzielę się okaze. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, że szybko ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, a ty idź jeszcze raz na usg za parę dni moze u ciebie wolniej dojrzewają pęcherzyki, ja raz też tak miałam, dopiero w 18 dc miałam owulację a wcześniej chodziłam na usg i nic nie było widać, martwiłam się że nie mam owulacji ale to było w cyklu w którym miałam duzo stresów bo piesek mi zdechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, a poweidz mi jakie hormony facet powinien zbadać i czy bada się je rano, czy są jakieś wskazania? wiem, że testosteron napewno, ale czy jakieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jak zwykle nie mam czasu pisać (praca,praca) ale staram się przynajmniej czytać Was na bieżąco. U mnie wszystko ok. Ppodobnie, jak Ty Estelko, wybieram się na narty. Chcę troszeczkę odpocząć. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja dałam mężowi karteczkę, aby zrobił hormonki z mojej listy i nie wychodził z gabinetu dopóki urolog nie da mu na nie skierowania. W końcu nie wiem, czy dał mu to skierowanie sam urolog czy męzul o nie poposił. W każdym razie nie było mowy kiedy robić, więc zrobił od razu - PRL, LH, FSH i testosteron. Przynajmniej tak twierdzi mój męzul, ale mógł coś poplątać, jak przyniesie wyniki do domu to się okaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie dziewczynki zamiast się wyspac :):) A mnie czeka już tylko szara rzeczywistość do wakacji.... :( Enigma!!! Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×