Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Cha cha cha cha cha cha !!!!! O rany ale Ty Asiu mnie dzis rozsmieszasz !!! Nie moge cepelia hi hi hi hihi hi hi !!!!!! Musze to mojemu dzis sprzedac, ze jak bedzie niegrzeczny to go cepelia czeka hi hi hi hi hi !!!! Oj Sabra ja nie taka dobra, trzeba od czasu do czesu, zeby mi cepelia nie pozostala cha cha cha cha alez mi sie to spodobalo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu mysle że początkiem przyszłego tygodnia, moze tworek nie mam sensu sie spieszyć spokojnie poczekam nie bede wariować jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko obejrzałam stronkę. dzięki. Jeżeli chodzi o moje samopoczucie, to jak leże to jest ok. natomiast jak wstaję siku i mam pełny pęcherz to brzuszek mi się wtedy napina. A jak czuję, że chcę siku to muszę lecieć od razu, bo nie ma mowy o trzymaniu, bo nie potrafię długo powstrzymać moczu. A od tego leżenia to mnie plecki juz bolą, chętnie sobie siadam. Czy Wy tez słyszałyście o tymco pisała Kasia, że podczas siedzenia przy biurku skraca się szyjka??? Sabra ja też miałam policystyczne jajniki i brałam na to duphaston, ale tylko przez miesiac, bo po 1 miesiącu brania się udało i jechałam na duphastonie do 20 tygodnia ciąży. Będzie dobrze, trzymam kciuki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja nie bylabym soba, gdybym nie porwala jednego nalesnika z patelni i go nie wcinala teraz przed monitorkiem kompa hi hi hi ale dobre wyszly, slodkie, lubie jesc samo ciasto, zawsze je slodze mniammmm !!! Jak ktoras ma ochote to zapraszam na nalesniki bo ciasta caly gar narobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko- nie rozśmieszja mnie już dzisiaj. Przez Twoje opowiesci o kozakach i skarpetach to sie rano nie mogłam oderwac od kompa i musiałam do lekarza gnac jak pirat drogowy. Ale ciesze sie- że cepelia tak poprawiła humor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja napisałam hi hi hi miało być wtorek.........a nie tworek hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powróciły humorki ja też się uchachałam :D Suzinko, jeszcze musisz kochanie troszkę wytrzymać :-) ale nagroda będzie słodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Sabra ? Policystyczne jajniki to nie wyrok nieplodnosci, patrz na Suzinke !!! Swoja droga ja nie slyszalam, zeby sie szyjka od siedzenia przy kompie skracala, to wtedy siedzenie w ciazy wogole byloby niewskazane a chyba nie jest? A co za roznica czy przed kompem, czy przed tv czy przed stolem ? Nie wiem Suzinko ja o tym nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA wiem że już pisałaś ale możesz mi przypomnieć który to dc?? przepraszam że nie pamiętam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asienko nie piratuj na drodze !!! Lepiej sie spoznic niz by mialoby sie przez pospiech cos stac !!! No slyszalas chyba o dzisiejszym wypadku ? Ojej znowu nadalam rozmowie ponury ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu 30dc w sumie to nic mi nie dolega jak zwykle to bywa czyli okropne bóle brzucha.....tylko bardzo bolą piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie przejmuj sie my wszystkie takie zakrecone dzis chodzimy Ana Ci wybaczy :):):) Ja nie moge dzisiaj od kompa sie oderwac, jak sie ciesze, ze jestescie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu co to za piratowanie???/ nie wolno!!!!! AnA mam nadzieję że @ już nie przylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana testuj ! Testuj 1 Testuj 1 To samo Andzia i komu jeszcze sie spozniala bo juz nie pamietam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam CI czego wybaczać Andziu.........kochane nie dajmy sie zwariować......bardzo sie ciesze że z Wami wszystkimi jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko a testować jeszcze bedzie Paula to napewno ........ kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mnie pół dnia nie było i jak wróciłam to miałam tyle do nadrobienia że poprostu nie jestem w stanie zapamiętać. Pamiętam tylko że mam coś do powiedzenia ale nie pamiętam kto o tym pisał:( czasem wracam po pare razy żeby nie pomylić imion ale i tak nie wszystko mogę później znaleźć. Skleroza jakaś czy co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane musze sie z Wami powolutku pożegnać bo zbliża sie 17.00.....pracowity weekend przedemną bo szkoła w sobote i niedziele do 20.00 codziennie.....zaraz w poniedziałek odezwe sie do was jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - dopiero teraz mam chwilkę. Jak tak Was czytam to stwierdzam, że strasznie mądre jesteście jezeli chodzi o sprawy zdrowotne....A mnie po odstawieniu pigułek organizm strasznie fiksuje i pewnie niedługo będę Was pytac o radę....No AnA trzymam kciuki za teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDANEGO WEEKENDU KOCHANE KOLEŻANKI !!!!!! tylko mi sie tu nie kłócić hi hi hi..............BUZIAKI DLA WSZYSTKICH do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDANEGO WEEKENDU KOCHANE KOLEŻANKI !!!!!! tylko mi sie tu nie kłócić hi hi hi..............BUZIAKI DLA WSZYSTKICH do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDANEGO WEEKENDU KOCHANE KOLEŻANKI !!!!!! tylko mi sie tu nie kłócić hi hi hi..............BUZIAKI DLA WSZYSTKICH do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juź nie bede piratować. Ale to wszystko dlatego, że mnie kafe zatrzymało a nie chciałam sie spóźnić do doktorka. I te opowiesci o kozaczkach, skarpetkach z golfem itp. :D Ana, Paula, Andzia- wielkie kciukasy!!!!!!!!! A ja narazie uciekam................ bo jak tu dłuzej posiedzę , to mnie skarbek nawet do cepelii nie dopuści hihhihi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Judytko pytaj, pytaj napewno dostaniesz odpowoiedz badz wskazowke od nas, ajk bedziemy umialy pomc oczywiscie :):):) Ach faktycznie Paula jeszcze ma testowac moje kciuki sa ja zielone od trzymania !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×