Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Jezu, Dorotko, ty też ?????????? Nie no dziewczyny do jasnej cholery nie zachowujmy się jak dzieci w piaskownicy !!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik masz racje, jestem tego samego zdania choc naprwde nie wiem czemu Soul tak sie zdenerwowala. Iwonko no to opowiadaj jak bylo na tej wizycie bo my tez ciekawe jestesmy!!! Co nowego gin Ci powiedzial ? Pisz szybciutko bo ja niecierpliwa jestem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że soul ma po prostu dosyć nerwowej atmosfery i wytykania co kto źle zrobił albo czego nie zrobił. Wydaje mi się że to właśnie chciała powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale mozesz witaminę c, herbatę z sokiem z malin albo mleko z miodem (blee, nie lubię) ale tym się właśnie wyleczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wracaj szybko......pewnie ze to naturalne ze nie moze kazda kazdej odpisywać bo nic byśmy przez cały dzień nie robiły.....wymieniajmy sie doświadczeniami i NIE OBRAZAJMY SIE NA SIEBIE i nie szukajmy sztucznych problemów.....Dorotko co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko \"... i Ty Brutusie przeciwko nam ? \" Nie rozumiem dlaczego sie tak zdenerwowalyscie ? Nie odchodz od nas, pisz bo bez was Kasi, Soul, Dorotki i wszystkich nas tutaj to topik juz nie bedzie tym samym topikiem. Smutno sie zrobilo, no dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Jeju, dziewczyny aż głupio mi pisac o mejej wizycie, kiedy tutaj jest taka atmosfera. Dorota Ty też, już nie przesadzajcie!!!!!!!!!!!!!!! Tylko co się pojawiłam a Wy uciekacie. Przecież tutaj jest naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrusia to podkasaj rekawki i rob nalesniczki, to przeciez nie jest bardzo czasochlonne no chyba, ze smazenie ich :):):) Foli, Ana zgadzam sie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie trzeba zmienić temat. Nie ma co się obrażać dziewczyny!!!!! Jesteśmy tu po to aby sobie pomagać a nie dobijac się na wzajem!!!!!!! Czy to jasne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra nie denerwuj sie kochana ! Paula cieplutko sie ubrac i goraca herbatke z malinkami i cytrynka, jak radzila Foli, wypic !!! A w nocy pozadne przytulanka zorganizowac by chorobsko wypocic !!! :) Dziewczyny obrazanie sie nic nie daje poza tym nie wiem za co sie obrazilyscie, bo konfliktu miedzy ciezarowkami a starjacymi sie nie bylo !!! Iwonko pisz, pisz co tam u gina. Nie dajmy sie zwariowac i poniesc dolujacej atmosferze dzisiejszego dnia. J amysle, ze wine za dzisiejsza atmosfere tu mozna obrczyc te dolujaca jesienna, deszczowa pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iwonka nie daj sie prosic dluzej, bo ciekawos cmnie zaraz zezre !!! A ja ogladam Maklowicza i ten facet co dzien smaki mi na cos innego serwuje... Chcialabym miec takiego w szafie, zeby go wyjac jak robota, zazyczyc sobie jakies danie i za kilka chwil moc juz sie rozkoszowac pysznym smakiem mmmniamm!!! Ale ze mnie leniuszek co ze bym biednego chlopa do szafy zamknela i wyciagala jak mnie dopadnie ochota jaka na zarelko :) Albo lepiej nie, bo wazylabym grubo ponad setke kg !!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja sie na was nie obraziłam i nie mam do nikogo żalu, jestem bardzo zżyta z tym topikiem w październiku minie rok odkad jestem tu gosciem. Jednak ostatnio zbyt wiele pojawia sie tu żali, ze ta czy tamta mi nie odpisała, że jest olewana, ignorowana, tak nie jest, po prostu jest nas bardzo duzo i takie sytuacje bedą sie zdarzać. Wszystkie was bardzo polubiłam i wszytskim Wam zycze jak najlepiej, ale narazie musze sobie odpuścić, bo jest ostatnio troszkę zbyt nerwowo tutaj. A nie o to przeciez chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do p. Makłowicza to jest idol mojego meża.....i nawiasem mówiąc mój mężuś rewelacyjnie gotuje palce lizać mmmmmmmmmmm.....Iwonko no co tam u Ciebie? Monisia widze ze Ty tez lubisz eksperymentować w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś nie martw się ,pewnie policystyczne jajniki leczy sie tak jak inne przypadłości, dobrze że masz diagnozę kochana, pisz na bieżąco co i jak, buziaki, tzrymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WidzĘ, że atmosfera bojowa siĘ zrobiła na całego. DZIEWCZYNY JESTEŚMY DOROSŁE DAJMY SOBIE Z TYM WSZYSTKIM SPOKÓJ. DOBRA MOŻE KTOŚ KOGOŚ KIEDYŚ URAZIŁ LUB NIE ZWRÓCIŁ CO NAPISAŁ, ALE TO NIE POWÓD DO TEGO BY BEZ ŻADNEGO WYJAŚNIENIA ZNIKAĆ. TO FORUM POWSTAŁO BY SOBIE POMAGAĆ I SIĘ NAWZAJEM WSPIERAĆ. KAŻDA Z NAS MA SWOJE WADY I HUMORKI, ALEŻ NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ABY AŻ TAK SOBIE DOKUCZAĆ I SIĘ OBRAŻAĆ. DOBRZE JAK KOMUŚ SIĘ NIE PODOBA NIECH UCIEKNIE STĄD, ALE CHYBA NIE NA TYM RZECZ POLEGA. SZANUJMY SIĘ WZAJEMNIE I WSZYSTKIE NIESNASKI ODSUŃMY NA BOK I CIESZMY SIĘ Z TEGO ŻE UDAŁO NAM SIĘ STWORZYĆ TAK WSPANIAŁY TOPIK. CHCECIE ZNISZCZYĆ TO WSZYSTKO CO STWORZYŁYŚMY RAZEM - NIE SĄDZĘ. PODAJMY SOBIE WSZYSTKIE REKĘ NA ZGODĘ I ODZYWAJMY SIĘ NADAL. KAŻDY JEST USPARWIEDLIWIONY. KOCHAJMY SIĘ A NIENAWIDŹMY ŻYCIE PRZECIEŻ TAKIE KRÓTKIE JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra ! Nie przejmuj sie kochana dziewczyny maja racje, najwazniejsze, ze przyczyna zlokalizowana a leczenie szybko przyniesie odpowiednie rezultaty, nic wiecej kochanie nie moge Ci doradzic, bo kompletnie sie na tym nie znam ale Asia jak wroci to napewno lepiej niz ja podniesie Cie na duchu. Duza buzka dla Ciebie :):):) A ktora to dziewczyna robi dla mezusia rybke w occie ? Bo juz zapomnialam a chcialam sie dowiedziec co to takiego ? Ana zebys wiedziala, ze lubie w kuchni experymentowac a juz jak mam czas to wymyslam przerozne pysznosci mniam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka ! Nie denerwuj sie kochana :) Usmiechnij sie i Ty nie daj sie poniesc jesiennej chandrze :):):) Cezkoladke zjedz lub cos innego co oslodzi Ci dzien !!! Dorotko ! Dobrze, ze jestes, nie odchodz nigdzie, pisz co u Ciebie :):):)🌻🌻🌻 Wiecei co bym zjadla ? Ogorki konserwowe takie malutkie, caly sloik bym zjadla oj cos czuje, ze mezus po ogoreczki do sklepu bedzie musial pojechac mniammm !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta cisza to było do Iwonki, która ma naganę bo nie pisze co tam u niej po wizycie. pewnie gdziesz poszła sobie, wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a mi się nie chce w pracy siedzieć już. w piątek powinno się pracować do 13.00 a w radio same dołujące informacje, same wypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
miałam gościa, ale już piszę. Pan doktor podszedł do sprawy profesjonalnie. Rozmawiałam z nim około godziny. Zrobił USG i okazało się, że wszystko na monitorku było w jak najlepszym porządku. Mało tego, prawdopodobnie wczoraj miałam owulację, bo pęcherzyk był chyba pękniety. Niby nawet go widziałam, tylko w życiu bym się nie zorientowała, że to pęcherzyk. Także, my z mężem wczoraj i przedwczoraj działaliśmy i może coś z tego bedzie. W ogóle powiedział, żeby z tym działaniem nie przesadzać, bo wtedy za mało plemników się wytwarza. Jakoś czuję, że u mnie będzie OK. Problem może być z żołnierzykami męża. W poniedziałek mam iść zrobić badania na toksoplazmozę i prolaktynę. Jak się okaże, że w porządku to wtedy na kolejne hormony. Zaczniemy od uregulowania okresu, żeby sprawdzić kiedy dokładnie mam owu. No i koniecznie kazał brać kwas foliowy. Ja w końcu przestałam, bo i tak nic z tego nie było. Gin powiedział, że branie jego nic nie szkodzi. A wczaraj mnie w dole brzuch bolał, to pewnie musiała być owu. Tylko dziewczyny, na tych wspaniałych testach wychodziło, że jeszcze nie teraz... Muszę wyrzucić je do śmietnika. Także sprawdziła i co do niczego. Jakoś jestem pozytywnie nastrojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątki mam to samo a musze pracować do 17.00 buuuuuuuuuuuu......dzis do tego fatalnie sie czuje i chce juz do domu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×