Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Andzia, przykro mi. Wiem jak ci ciężko teraz:( Róża, gratuluje egzaminu z filozofii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nic nie chce ale muszę iść na kawkę do rodziców, bo moi rodzice są bardzo rodzinni i nie mogą przeżyć jak w niedzielę do nich nie przyjdziemy. Wię nie chce mi się jak cholera wychodzić z domu ale co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Andzia77, przykro mi bardzo, ze jedna krecha, ale jeszcze nie masz @ więc........ może...:) ale ciiiiiiiii Róża cieszę, że zdałaś egzamin :)) Paula, mam nadzieję, że jutro Ciebie spotka niespodzianka i będą 2 ładne kreski:) O mnie króciutko na koniec: :(:(:(:(:(:(:(:(:(;( DOSTAŁAM @ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(;( Na dopełnienie tego, na pewno to okres, nie plamienie, ponieważ tempka spadła do 36,8 :( Mam nadzieję, że od poniedziałku będą dobre wieści. Miłego wieczorku Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Też jestem tą, która chciałaby mieć dzidziusia. Mam za sobą już jedno poronienie, dlatego do mojej obecnej sytuacji podchodzę bardzo spokojnie. Przy cyklach 26- 28 dziś 32 dzień, tempka od 11 dni powyżej 37, ale objawów ciążowych brak. Zastanowiam się co i jak, nie wiem, czy teraz testować już w poniedziałek, boję się rozczarowania. Różnie piszą o tej tempce, raz, że nie ma znaczenia, innym, że jest wyznacznikiem ciąży. trochę się gubię. Jeśli możecie, to mnie pocieszcie, napiszcie, co wiecie na temat temperatury, proszę, bo trochę się denerwuję. A ja jak zrobię teścika to dam znać natychmiast. Opowiedzcie jak to było u was, chętnie bym poczytała, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Starająca- przykro mi z powodu Twego małpiszona. Widocznie może następny cykl jest dla nas przeznaczony. Tak jak Aga mówi- będzie miał nas kto szkolić jak nam się uda. Witaj Wiwien. przykro mi z powodu poronienia. Też przeszłam rzez to 7 lat temu. A znasz przyczynę poronienia? Co do temperatury , nie powiem Ci dokładnie jak z nia jest, bo też się cały czas staram, ale ta tempka wygląda obiecująco. :) Mi zawsze przed @ spadała do 36,6. I znam tą niechęć do robienia testów. Ale koniecznie daj znac jak zrobisz. :) Trzymam kciuki oczywiscie za 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wiwien, współczuję z powodu poronienia. Z tego co się orientuję, to jeżeli wzrost tempki utrzymuje się powyżej 18 dc to jest bardzo duże prawdopodobieństwo ciąży. Mam przeświadcznie, że dzięki takiemu mierzeniu można wyliczyć, kiedy była owulacja i czy w ogóle była. Biorąc pod uwagę, ze miałaś regularne cykle, to masz juz 4 dni spóźnienia:) Zatem test powinien już wykryć ciążę :) Mam nadzieję, że Ci się uda, szczerze życzę :) Aśka74, może przyszły cykle, a może następny.... Mamy szanse na dzieciunie z tego samego rocznika:) A wiesz, że mam takie małe marzenie, żeby poczęło się jeszcze w tym roku i na święta żeby nikt już nie życzył nam \"zaciążenia\", tylko już pomyślnego rozwiązania:) Ach, trzeba mieć w końcu marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Część dziewczyny! Ja zrobiłam sobie mały wypad na zakupy. Nic nie kupiłam, ale przynajmniej oko nacieszyłam. Ceny są horrendalne! Andziu przykro mi strasznie. Ja też tak kiedyś miałam. @pojawiła się w 36 dc, a ja głupia myślałam, ą może jednak... U mnie dopiero może za 2 tygodnie będę testowała, ale nie sądzę, żeby coś było. Temperatura cały czas 36,6 i 36,5. Piersi nie bolą. Zatem klops. Ale przynajmniej wiem, że coś musi być nie tak, bo napewno kochaliśmy się w dzień płodny. Dziewczyny, czy któryś z Waszych mężów cierpi może na brak lub zmniejszenie żołnierzyków??? Jakie lekarstwa trzeba brać? A może wiecie jak długo? Paula, mam nadzieję, że przynajmniej Tobie sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, kochane jesteście, że trzymacie za mnie kciuki. Byłoby to po 17 miesiącach prób, prawdziwy cud. żadnych objawów na @ nie ma, miałam 29 i 30 września bóle brzucha i już myślałam, że @ przyjdzie, a tu nic z tego, jak jej nie ma, tak nie ma. Patrzę na ten mój wykres i niewiele z niego rozumiem, bo nie umiem jeszcze interpretować temperatury, jak dla mnie to wyglądało tak jakby owulacja w ogóle nie miała miejsca, więc przestałam liczyć, a tu jakoś inaczej. Tylko martwi mnie brak objawów, bo w poprzedniej ciązy czułam się koszmarnie, zawroty głowy, mdłości, osłabienie. No i klops, wylądowałam w szpitalu. Ciąża sama się wyniosła ode mnie. To nie był mój czas, po prostu. Jutro testuję, dam znać, dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu- na żołnierzyki z tego co wiem jest cynk, witC, A+E. Wiwien - zobaczenia dwóch kreseczek. Paula- nie mogę się doczekać wieści od Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwij się z samego rana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłej nocy życze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwien, współczuję ci tego co przeszłaś i trzymam kciuki żeby się udało a tak w ogóle to witaj na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana, wiadomości u mnie są następujące: tempka 37,2. Jak wrócę z pracy to robię teścik,trzymajcie kciuki, dam znać około 14, mam nadzieję, że pozytywnie, do zoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, z tą temperaturą to gdzieś czytałam że ciąża jest prawdopodobna jężeli wzrost utrzymuje się powyżej 14 dnia od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwien, powodzenia ale test robić lepiej rano a jak chcesz zrobić tak późno to lepiej nie pij za dużo napojów żeby mocz nie był zbyt rozcieńczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam z samego rana. Paula, nie ociągaj się, rób test, bo nie mogę się doczekać :) Winien, może faktycznie zaczekaj z tym testem do jutra rano, ale pewnie nie wytrzymasz i zrobisz dzisiaj :) Mam nadzieję, że będą 2 krechy!!! Foli, wydaje mi się, że tempka musi utrzymywać się powyżej 18 lub najmniej 17 dni, 14 to trochę za mało. Pozdrowienia na dzisiejszy dzień, bo ja niedługo wybieram się do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca się, ale ja mówię o 14 dnich po owulacji czyli ok 28 dni cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam to teraz: Do tzw pewnych objawów ciąży należy utrzymywanie się podwyższonej temperatury ciała powyżej 14 dnia cyklu. W prawidłowym 28-dniowym cyklu podstawowa temperatura ciała jest obniżona w pierwszej połowie cyklu, natomiast wzrasta o ok. 0.5 stopnia w drugiej połowie cyklu. Spada ponownie w momencie rozpoczęcia miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeżeli nie spada w dniu spodziewanej miesiączki to może być objawem ciąży ale cykle są różne i chyba dokładnie trudno jest powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dziekuje wam bardzo za te kciukasy które trzymałyście za mnie przez cały weekend - możecie już puścic. Wczoraj kupiłam test i nie wytrzymałam do dzisiaj - zrobiłam go wczoraj wieczorem - i wyszły DWIE TŁUSTE KRECHY!!!!!!!!!!;);););) Asiulku wiem ze jestem wredzizna :P ale ja ciebie też lubię!!!!! Różo moja gratulacje z powodu zdanej filozofii!!!!!! Wiwien przykro mi z powodu poronienia - mam nadzieję że juz nigdy się nie powtórzy - trzymam za ciebie kciuki!!!!!!! Hej starająca przykro mi z powodu @ - ale następnym razem sie uda - trzeba miec nadzieję!!!!!!!! Przyznaję sie że przeczytałam wszystkich wpisów - nie mam za bardzo czasu ani szczerze mówiąc dzisiaj głoy do tego - przepraszam te które pominęłam - nie gniewajcie się ale ja jestem jeszcze w głębokim szoku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli co do tempki - to ja miałam w piątek wieczorem 38 hihihi ale to z powodu przeziębienia a w sobotę i wczoraj miałam obniżoną - 36,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Paula, nie wytrzymałam- serdecznie Cię ściskam i GRATULUJE!!!!!!!!! Świat na pewno stanie sie piekniejszy 🌻 🌻 🌻 🌻 Gdzieś w srodku wiedziałam, ze tak bedzie:D Pozdrawiam gorąco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacyjna wiadomość na początek weekendu. Bardzo się cieszę że ci się udało. Mam nadzieję że po przeziębieniu nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś, GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE GARTULACJE GRATULACJE GRATULACJE :):):):):):) Cieszę się baaardzo z Twojego szczęścia :):):):):):):) Dbaj teraz o siebie już od początku. Mam nadzieję, że już przeziębienie Ci przechodzi. Wreszcie moge spokojnie szykować się do pracy :) Winien, Tobie też musi się udać!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki!!!! No a przeziębienie jeszcze trzyma - niestety ale juz po mału przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, to dmuchaj na zimne nie wychodź z domku, leż w ciepełku i dbaj o siebie, no i mam nadzieję ze dalej będziesz pisać a masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - z powodu fasolki nie mam zamiaru opuszczać forum - jest mi tu dobrze z wami więc zostaję - objawów narazie nie mam jako takich. w sobotę tylko mi się niedobrze zrobiło w tramwaju i musiałam wysiąść na najbliższym przystanku i szłam pieszo do domku - dobrze ze była ładna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, mam nadzieję że mi też się uda chociaż wiem że czeka mnie długa droga jeszcze, bardzo długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulus!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, wiedziałam!!! Yupi Hurra!!!!!!!!!!!!!! Chyba wiesz jak bardzo się cieszę!!!!. :D:D 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Wiwien - trzymamy kciuki. !!! 🌻 A ja dalej w pracy bez netu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×