Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadlospis

Jak wyglada jadlospis Waszych 5-miesiecznych maluchow? Co ile jedza,co jedza itp

Polecane posty

Gość jadlospis

Jestem ciekawa jak wyglada jadlospis Waszych dzieci....Moja corka je co 3 godziny,raz w nocy.Niestety nie moge jej zastapic jednego posilku np. zupka czy deserkiem bo za jaka chwile i tak chce mleko a chcialabym zeby miala raczej uregulowane godziny jedzenia.Bo wiaze sie to ze spaniem,wyjsciem gdzies na spacer itp. Wogole wydaje mi sie ze powinny nawet tak male dzieci jesc regularnie,a nie w caly swiat co nie znaczy ze trzeba przetrzymywac na sile do ktorejs tam wyznaczonej godziny. Zjada przewaznie 120ml.ale nie wiem czy co 3 godz. to nie za czesto Jak jest u Was? Iile waza wasze szkraby,bo moja corka wazy 6600 i mierzy 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama
moja mala rowniez je co 3 godziny po jakies 120-150 ml. ale jak zje zupke a zjada jej calkiem sporo. to juz za godzine upomina sie o butle:) waży 8kg a mirrzy jakies nie wiem dokładnie ale jakis 78 (choc ubranka nosi na 86)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadlospis
Moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_mama
a ile wazylo twoje malenstwo jak sie urodzilo? Pytam z czystej ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadlospis
3500 i 55 cm teraz ma niecale 5 miesiecy skonczy 6 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziamamaKarolka
Mój Karolek ma juz prawie 6 miesiecy. Je tez co 3 h ale pokarm naturalny te ze z butelki bo na piers sie obraził. Odciagam pokarm i wszystko zapisuje zeby zauwazyc czy aby sie laktacja nie obniza. Noi takie notatki daja mi poczucie bezpieczenstwa poprostu wiem ze trzymam reke na pulsie. Teraz Karol wazy 6700 i tez je juz zupki 1 słoiczek dziennie z tym ze własnie zauwazyłam ze godzine później jest juz głodny. Noi wtedy biegne juz z butla. Lekarka powiedziała ze zamaiast tej butli mozna dawac kaszke bezmleczna ale jakos wole mu to mleko podać. Jada co 3h w ciagu dnia po około 180 ml mleka czasami chce tylko 110ml zalezy jaki ma dzien. W sumie od miesiaca tak samo po 4 posiłki mleczne i jeden słoiczek zupki albo 5 posiłków po ok. 180ml i do tego soczek 70 ml . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×