Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominaja20

co myslicie o braniu slubu w wieku 19lat?

Polecane posty

Gość niezapominaja20

mma kolezanke, która zna faceta 4 miechy i za miesiac maja slub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
co ty!!! daje im gora miesiac..........19 lat to jeszcze czas zabawy a nie malzenstwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddddddd
co wpadła? moje kolezanki w tym wieku jak wychodzily za maz to tylko z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sera
dokladnie to czysty debilizm, bez sensu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddddddd
ewentualnie z powodu chorych ambicji mamusi zeby coreczka byla juz mezatka (znam jeden taki przypadek). dziewczyna mial 18 lat. typowa wiejska mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam 19 lat gdy wyszłam za mąż...nie musiałam tegoo robić.Byłam niedojrzała,decyzja równiez.Brak słow.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obecnie tyle i nie wyobrazam sobie....może za 10 lat, nie prędzej :p 19 to jeszcze dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GŁUPOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kURCZE TU NAWET NIE CHODZI, ZE MA 19 lat tylko, ze 4 miechy sie znaja a slub za miesiac. Co innego jakby z 4 laTA go znala i by chcieli sie ohajtac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
ja mialam 20scia lat jak wychodzilam za maz, swiadomie nie z przymusu (tak mi sie stwedy wydawalo ze "swiadomie") meza znalam 4 lata przed slubem i myslalam ze znam go dobrze... nistety... wytrzymalismy razem krotko,-niespelna 3 lata wystarczylo ze pojawilo sie dziecko po slubie :/ dodam ze maz pare lat tsraszy ode mnie za to moja przyjaciolka slub brala rowniez w wieku 20 lat - wpadka z chlopakiem ktorego znala....6 miesiecy i do dzis sa super malzenstwem z prawie 8letnim stazem :) znam wiele malzenstw w rodzinie ktore slub bralo wczesnie i zyja juz ok 10 lat razem w milosci , znam tez osobiscie takie osoby ktore slub braly w wieku 30 lat i pierwszej rocznicy nie dotrwaly ;/ mysle ze nie wiek ma tu duze znaczenie ale psychiczna dojrzalosc a to nie jest zalezne wylacznie od wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlaski
19 lat to trochę za wcześnie na ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzielam ślub mając 20 lat (rocznikowo 21). Biorąc ślub mojego meza znalam rowno rok, slub zaczelismy planowac po polrocznej znajomosci. Dzis jestesy 11 lat po slubie, mamy trojke dzieci ( 10, 8 i 7). W ciaze zaszlam po slubie, zeby nie bylo, ze slub ze wzgledu na dziecko. I mimo 11 letniego małżeństwa jest tak samo swietnie jak na poczatku i nie poklocilismy sie ani raz (moze ze wzgledu na to, ze jak ja sie zaczynam mocno wkurzac to moj maz nic nie mowi, a jak juz sie wykrzycze to potem spokojnie rozmawiamy :D). Moim zdaniem jesli oboje biora ten slub bez przymusu i sa w miare dojrzali to nic nie stoi na przeszkodzie. A i moj maz jest ode mnie 5 lat starsxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że najpierw powinni pomieszkać razem ok1rok i wtedy podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli jest sie z bogiem nie nie jest straszne bo wtedy bóg błogosławi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że najpierw powinni pomieszkać razem ok1rok i wtedy podjąć decyzję ludzie poznaja sie i dopasowuje całe życie wiec to jest głupota o na starosc wezmiesz slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×