Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

Gość ta anula
jestem Czarodziejką przekazałeś mi tę moc, że noc płomieniem można rozświetlić, nie potrafię uwolnić się od myśli kotłujących się w mojej głowie, szukam kogoś kto to zrozumie i wtedy nie wiem, czy zdołam się oprzeć…na razie trudno mi się oprzeć…… wrażeniu, że pod powierzchnią wody kryje się jakaś tajemnica. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głęboka woda skrywa zawsze w sobie głębię...przy tym jest tajemnicza i piękna zarazem... czekam...wiesz gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
niech sobie skrywa, ja tymczasem oprę się o Ciebie...mocno i będę się....opierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
wiedziałem że jest Ci dobrze i że sprawia Ci to ogromną........ przyjemność ;) ale dlaczego cała dla Ciebie? czy ja juz nie zasługuję chyba na odrobinę przyjemności?????;) usmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
może na razie "trochę", nie wszystko trzeba robić od razu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pomalutku :) a tymczasem dziękuję za pozytywną dawkę energii i dobrego samopoczucia od samego rana :) 🌼 a że jest zgodnie z powiedzeniem "apetyt rośnie w miarę jedzenia" to czekam na więcej.... :) mam nadzieję że się doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
ja również:) mam nadzieję, że jeszcze Ci na tym zależy, że oboje mamy tak samo ... w sumie to pomyślałam sobie...chciałabym żebyś tu wrócił... już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałem znów z cichą nadzieją.. no ale cóż... czego się nie robi dla... 🌼 :) tymczasem muszę na razie odejść od kompa. pójdę podszkolić mój francuski, tylko bez skojarzeń !!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
jestem już:) jakich skojrzeń? jakie skojarzenia ma Pan na myśli?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
siedzisz nad francuskim :) hmmm zawsze podobał mi się dźwięk, ale nigdy nie podjęłam wyzwania, by się nauczyć :D a teraz z zaskoczeniem odkrywam, że przydałoyby się umieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
już myślalam, ze się nie doczekam i nigdy nie zaproponujesz;) uśmiechnij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
ciepło:) cieplej gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
mogłabym Ci wysłać zwykły uśmiech i pomyślałbyś, że jest to miłe, ale jesteś zbyt ważną osobą, aby Ci posyłać zwykły uśmiech więc masz trochę niezwykłych :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
Czarodzieju... Nie odchodź... Przemów do mnie... Zostań przy mnie... Proszę... Czerń jest.. Jak Biel... Po drugiej stronie.. W kryształowym.. Śnie... Porwij mnie... Do baśni... Niekończącej się... uśmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
jesli nie teraz to może........ kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzę na skrzydłach wiatru...nie wiem czy dogonię Cię...widzę Twój Cień pośród mgły...mgła rozprasza się...czy dogonię Cię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
nie wiem...... mgła rozprasza błękitne światło świec, które nie jest w stanie się przez nią przebić..... krew pulsuje mi w uszach, oddech jest coraz szybszy.....boje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
bałam się tylko tego, że mnie nie znajdziesz teraz juz nie bo czuję ... delikatny Twój dotyk...Twój głos wciąż słyszę, zapach czuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale
troche rzygawiczny ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubiący
tak jak ty tak ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×