Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

Gość ta anula
może tak, a może nie jesli nie nic na to nie poradzę, powiedz mi tylo czy tak ale to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
wierzę, że szczerze, mimo braku odpowiedzi wiem, że to jeszcze za wcześnie, ale........... czekam i wiem że ON wróci uśmiechnij się:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
nie wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
w tej chwili myślę , że wróci, ale to nie ode mnie zalezy, niestety:( chę żeby wócił, bardzo chcę i piszę tutaj dlatego, bo na razie nie mam innej mozliwości, ale ON zrobi jak zechce i jeśli nie wróci to znaczy że to nie ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
powiedziałabym m mu o tym wszystkim co zrobiłam rano .... .. czekanie..................................... czekanie .................................... czekanie..................................... czekanie na Ciebie.......................... czekanie....................................... czekanie....................................... czekanie........................................ czekanie na Ciebie ............................. słowa mącą mi w głowie........................ czekanie .......................................... chodzenie po meblach tak żeby nie dotknąc czasem podłogi poczekam...poczekam.......................... ile dam radę...................................... poczekam........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I've been swallowed by Your kindness Every part of me is breaking down You have let me feel so helpless As if I couldn't drown...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
wiesz? ja też slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
You touched my soul My very being You made me whole Now life has new meaning Gotta a second chance You can see the change in me And as we dance You wrap me in humanity co to jest??? stopka????????? ?????????????????? ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
atb jeśłi chcesz wiedzieć:P zwyczajnie zapytaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Every dream that had been shattered Disappears without a trace Now that I\'ve found what really matters After You had gone away...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
aż tak widac?:) masz chwilę? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
All the things that I told You... All the things that I never mentioned... All the thing that i told You twice... Give me something to turn to... Like answer which lies no question... Give something that I could find... słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
dobrze wiesz gdzie........ ale nic to.................... posłuchaj .................. już Ci....................... nie przeszkadzam.......... i za wszystko dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
zostań jeszcze chwilę jak możesz, mam jakieś problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
być egoistą... lubić siebie i dbać by Tobie było dobrze....jeśli będziesz o to wystarczająco dbał ...będzie Ci w życiu dobrze ........i ktoś również wtedy będzie szczęśliwy uśmiecham się :D:D:D nie śmieję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być egoistą...a jednocześnie najbardziej interesować się szczęściem Drugiej Osoby...wtedy odczuwane szczęście jest podwójne... i tak wiem że się śmiejesz! :P to ja się uśmiecham! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
TAK szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży...gdy sie ją dzieli COŚ ....dziwnie pozytywnego niesamowity... KTOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczek__ hehe
czarodzieju i ta anula czy wy jesteci eraezm? hehe fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×