Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

ja Ci karze coś przełykać? nie dementuje i umrzesz nieuświadomomiona :P:P chcę mi się seksu!!! testosteron?? ?czy jakiś diabeł;) nie zgrywaj takiej Matki Teresy i obrończyni ucisnionych hihihihi przecież widzisz że ma dosyć i poszedł sobie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz włosy na klacie to nie ale na plecach, są takie dzikie! mrrrrrr !!! nikt się mnie nigdzie nie spodziewa ;) czy możesz? a nutelle masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cyrk i moje małpy heheheheh a Ty poczytaj, zamiast gadać jak potluczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodzieju:D nie mam buuuuuuuuuuu:( Twoja naturalna słodycz w zupełnosci mi wystarcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzyni czy to jakaś akcja charytatywna "podaruj dzieciom dupę"? ;) czy ma to może jakiś głębszy sens którego nie można dostrzec okiem zwykłego zjadacza chleba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz :P:P:P Mistrzyni dzieki za cynk hehehehe nowy burdel, nowa burdel-mama nowe panienki tylko Romuś ten sam stary wierny klient:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian.
ktoś tu o Romusiu wspomniał?! mój Romualdo nie skazi się kobietą! to jest prawdziwy moczo...znaczy maczo! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ciekawie zapowiada...ale...Twoja osoba mnie onieśmiela i nie wiem jak zaproponować Ci kopulację tak bym użył poprawnej składni zdania,nie zmienił szyku wyrazów,nie miał problemów z deklinacją i używaniem odpowiednich wyszukanych słów...:( bo chyba "to co, przelecieć Cię?" nie przejdzie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie przejmuj się ..ja przy kopulacji wydaję z siebie tylko monosylaby...dobra ..przyznam się..w zasadzie to tylko samogłoski..i to nie wszystkie...bo tylko: 1) samogłoska \"a\" tak w 87 % 2) samogłoska \"o\" w 10% 3) samogłoska \"u\" - 1 % 4) samogłoski \"i\" \"e\" - 1% 5) pozostałe nieartykułowane dźwięki w tym samogłoski nosowe - 1% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedzialam, że Ty w nocy jesteś trochę inny, ale przez mysl mi nie przeszło że aż tak, udanego pokrywania:P:P PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ta swoje... :P tak w nocy porastam sierścią i zaczynam się ślinić...budzi się we mnie zwierzęcy instynkt...roar! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×