Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

a gdzie pukanie jak włazisz z buciorami hę?? burdel miałaś zakładać a fundametow jak wciąż brak:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzaczu:D witam Pana i od razu dementuję, jeśli ktoś miał ochotę, to nie byłam ja hahahaha a swoją drogą to miłe z Pana strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, proszę kogo to mamy;) cytrynkę się kroi, przekraja ...i ewentualnie ściska zbija się w nią ząbki:P:P cieknie soczek jak ściśniesz za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodzieju a mnie nie zauwazasz???? myślalam że to Ty nie bedziesz miał ochoty tu zajrzeć:P drem przecież mówię, że kwasny:P każda Twoja kolejna stopka jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się czepiasz? :P pisze naucz, a Ty przecież udzielasz korepetycji i idzie Ci to znakomicie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dawkujesz emocje, ze nie sposob nie wrócić;) podobał Ci się wiersz na dobranoc? zobaczcie co znalazłam \"Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie sa durniami. -S. KISIELSKI- Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne że chcę, czy ja Ci musze tak wszystko mówić??;) z mlekiem dobrze spienionym bez cukru poproszę i poproś kelnera, żeby było gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym, zebyś czasami domyslił się sam;) ale dobrze skoro lubisz jak mówię, będę zawsze mówić;) wiesz? myślalam ze nie bedziesz mial ochoty na kawe, dziwne to wszystko jak cholera jak kolacja? dałeś radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się domyślam ale lubię słyszeć... ;) dlaczego miałbym nie mieć ochoty? lubię kawę :P jaka kolacja? przecież nie było kolacji żadnej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dopiero dziś chyba ;) czego jesteś taka ciekawa? dobra zbieram się bo mam pełno spraw do załatwienia i muszę odwiedzić moją ulubioną Panią Fryzjer w celu ponad 3-godzinnego strzyżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod wrazeniem czego? mam nadzieję, ze to nie nowe wcieleni mistrzyni, wszystko co pisalam to prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×