Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

solar.factor--> ale ja wlasnie jestem od tych z wiekszymi biustami i czasami wolalabym miec mniejsze. A teraz pisalam do dziewczyn ktore maja male biusty aby im uswiadomic ze male wcale nie jest gorsze a wrecz przeciwnie- MALE JEST PIEKNE!!!! ;) Dziewczyny pamietajcie o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Unitra no to sie ciesz ze masz większe piersi i nie słyszysz za uszami męskich głosów na kazdym kroku: \"tylko duze dają rozkosz\" \"drobnoity bez szans\" poczytaj wypowiedzi mężczyzn trochę, bo to w końcu o ich zainteresowanie sie tu rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Unitra: wczoraj sie pokłócilam z chłopakiem. wydusiałam z niego co lubi najbardziej. w końcu przyznal: \'tak, wolę większe ale nie chciałem Cię ranić\' jakbyś sie poczuła?!!! nienawidze go nienawidze !!!!! żełuje ze sie z nim kochałam, żałuję ze mnie dotykał kretyn jeden. tacy sa wszyscy !!! POLACZKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej racji mam oszczedzac? czy którykolwiek mnie kiedys oszczędził? przed polakiem kochałam sie z dwoma holewndrami. z żadnym nie czułam sie jak dziwka. pytali jak daleko mogą sie posunąć i czy tego naprawdę chcę. teraz sie czuje jak dziwka. czuje sie tak jakby tamten chłopak który ze mna był, robił to tylko dlatego że nie udało mu sie podłapac takiej dziewczyny jaka mu się NAPRAWDę podoba. ja mu sie nie podobałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj Suko, to że piperdoliłaś sie z murzynami i arabami w Holandi nie obliguje ci to obrażania Polaków, a jak ci sie nie podoba to wypiedalaj do niderlandów to swojich zajebistych kochasiów, tam cie bedziesz im słuzyc za worek na sperme może tez przestac pisac po Polsku, przeciez to jezyk \"polaczków\" wiec krotko żebys zrozumiała, wypierdalaj zakomplesiona nazistko do Holandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jukenski jakbyś czytał moje posty to wiedziałbyś że to polacy doprowadzili mnie do kompleksów. akurat kochałam się z holendrami a nie arabami czy marokańczykami, bo oni też uwielbiają duze biusty - gusta podobne do polskich. być moze straciłam dziewictwo z holendrem bo nikt wcześniej w polsce mnie nie chciał? nie pomyślałeś o tym? nie przyszło Ci to do głowy? i ładna twarz dziewczynie przy takim guście nie pomoże. ani wysportowana sylwetka. nic nie pomoże jeśli nie ma dużych piersi. i nie obrażaj mnie, bo to ze dałam dwóm holendrom d__y to zasługa braku powodzenia w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno mnie obchodzi co robiłaś wczesniej, dlaczego i z kim, ale jak obrażasz mój kraj i ludzi w nim mieszkajacych to narażasz sie na konsekwencje, jak byłaś tak zdesperowana na bzykanie to trzebha było na disco isc, tam znalazła bys amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja mam tez uczucia. nie chciałam zeby mnie któś przeleciał ale zaakceptoował. i wierz mi ze jestem klubowiczką która nie tylko chodzi na dyskoteki ale jeździ na duze eventy. to co oni mówili bolało. tak jak ja Ciebie teraz ukułam jako polaka. jak sie poczułeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj komfipomko 1 Polaka pisze sie z dużej litery 2 ja też czały czas swojej drugiej połowy i doskanale znam samotnosci gorzki smak 3 swoje kompleksy opowiadając głupoty o nas możesz leczyc w Hoalndi , bo tutaj to możesz zostac zluzgana za to , a jak bys była facetem to zarobic wiperdol też możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko ze ja nie traktuję seksu przedmiotowo. nie wytykałam mu że nie uprawia sportu. z mojej fascynacji tenisem sie śmiał. wielki student architektury. niestety spotkam go na wydzile i będę musiała głupich komentarzy na temat bezsensownego odbijania żółtej piłeczki słuchac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktuje sex w holandi jako srodek na utrzymanie sie tam, pozwalam na jazde na 3 baty za miske zupy i nogleg, najlepsza kase tłuke jednak w domach spokonej strosci, chociaz przez eutanazje trace najlepszych klijentów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie drugie konto a duże I zamiast malej L.....sprytnie...to musiał być jakis wytrawny męski bywalec damskich forów internetowych.....mmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solar.factor---> nie musisz az tak najezdzac na Polakow. Sluchaj ja moze nie jestem plaska ale mi piersi pozno zaczely rosnac i wiem jakie sie slyszy komentarze wiec na mnie tez nie musisz najezdzac!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj osobisty Polak jest wspanialy ;) Jukenski---> ja nic nie mam do Polakow i pisze ich przez duuuze \"P\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do A ja mam DD
Solar.factor: Wydaje mi sie, ze juz w jednym temacie pisalas o Polakach, wiec moze zamiast nastepny zasmiecac, zaloz nowy topic, bo tutaj jest rozmowa o malych biustach a nie o narodowosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------============
a ja mam A i jeszcze nie slyszlam zeby ktos narzekal na moj biust a powodzenie mam wiec skoro mam male piersi to co "drobnochy na smietnik" tak powiem brzydko sama sie wypierdol na smietnik bo zamiast mozgu to masz tylko siano i nic wiecej a cycki przeslaniaja ci tylko swiat a poza cyckami zaden facet nic w tobie nie widzi i wcale sie nie dziwie po drodze ci chyba gdzies splynal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------============
do tej calej solar czy jak jej tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111
duze do ruchania a male do kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka1
do "milosnik duzych biustów" ja byłam u lekarza i nie chcą wlasnie mnie leczyczadnymi hormonami bo wszystko mam niby w normie!o operacji mysle powaznie,ale poniewaz jestem płaska to nie wiem jak bedzie wygladal efekt po operacji!w końcu silikon trzeba wszcepic pod skóre,ale u mnie to ciezko bedzie....wiec nie wiem!oczywiscie za granica na pewno to nie probblem,ale u nas moze byc juz troche gorzej:( tak skrzywddził mnie ktoś keidys i to nie raz,ciagle ktos mnie oszukuje!nie wiem dlaczego mam takiego pecha,niedawno zostawil mnie facet!poza tym dobra kolezanka mnie oszukala,sama w to nie wieerze!inny chłopak z którym najpierw ja (głupia,głupia,głupia) wylądowalam w łózku w ten sam dzień mnie okradł!nienawidze ludzi i tego chorego świata!nie wiem dlaczego jest tyle złych ludzi,dlaczego ludzie się nawzajem ranią,oszukują,zdradzają!!??nie rozumiem tego:(:(skąd to sie bierze!!ludzie są w stanie tak krzywdzic innych!nie maja wyżutów sumienia!?źle mi jest....po prostu źle! pisze pod nickeim"laleczkadeseczka1"bo pod moj nickeim"laleczkadeseczka"ktośsie zalogował!!!!!!!!!!!wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza nie zaczełam najeżdżać na polaków. nadepnęli mi odcisk, który sami spowodowali, więc ja im równiez nadepnęłam na ich odcisk. to męzczyźni ciągle komentują małe biusty, zakładaja topiki. przecież tego nie wymyśliłam. Unitra >>> jak masz duzy biust to sie ciesz swoim powodzeniem a nie mnie obażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> laleczkadeseczka1 właśnie wczoraj rozpadł sie mój ostatni zwiazek z poeodu tego iz mam za małe piersi. wydusiłam z mojego eks co lubi najbardziej. sprytnie to ukrywał przez 4 miesiące i zrobił boom !!! boli teraz i to cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soneks
Ku kwestii małych piersi to nie zawszetoczy są ładnezależy od rozmiaru, ale także od tago jaki się ma sutek. Jeśli któraś potrzebuje męskiej oceny to chętnie przyjmę foto na soneks@poczta.onet.pl Pozdro P.S. Moja dziewczyna ma75B - są śliczne, mimo, iż moźektoś uważać je za niezbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góraleczka17
laleczkadeseczka1 ---> na tej fotce co kiedys do niej linka podałas dziewczyna jest calkiem płaska, a sama pisałas ze masz jakas roznice pod biustemi w biuscie ok 7 czy 8 cm. Na pewno nie jestes tak płaska jaks laska na tym zdjęciu to po prostu niemozliwe. wczoraj jechałam autobusem i widziałam takąs scenke : stały 2 dziewczyny jedna z baaardzo duzym biustem , druga z małym a z nimi kilku kolesi ktorzy ciągle patrzyli na biust tej pierwszej oczywiscie;] dziewczyna nie była zbyt ładna a ta z małym miała naprawde sliczna buzie - widac na co pierwsze faceci zwracja uwage pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×