Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość Latoya
Nie nie bede rozpowszechniac ale na razie nic mi nie przyszlo moze sie pomylilas inkafu@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poznałam takich dwóch wyjątkowych....obydwoje się kochali w moich oczach... :D :D :D :D no i we mnie całej podobno, chociaż coraz bardziej nabieram podejrzeń.... ach...romarzyłam się a i tak nie mogę tam teraz jechać... :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sergiusz Mitin
W swoim czasie zaciekawił mnie ten wątek, ale w króce obrzydł. Ileż można w koło powtarzać to somo użalając się nad sobą? Mimo iż trzeźwo myślące płci zarówno męskiej (do kogo włąściwie pytanie było adresowane pierwotnie - czy ktoś jeszcze pamięta?) jak i żeńskiej. Ja tak sobie myślę, że największy kłopot w związku może sprawić nie mały biust lecz nieuleczalna głupota zmuszająca do ciągłego marudzenia o jego wymiarach i użalanie się nad sobą. Marnowania drogocennego czasu w takim oto "wirtualnym ocieraniu się dupami" też... A ciekaw jestem, w którym momencie następuje ocena biustu najaktywniej udzielających się w tym wątku piękności? Bo póki jesteś ubrana to przecież nie konkurs biustów lecz staników - wypchańców teraz sprzedaje się na pęczki... A przed byle kim przecież Prawdziwa Cnotatak oto po prostu się nie rozbierze, prawda? No to jak w końcu? Rozbierasz się przed facetem którego POKOCHAŁAŚ, który Ciebie POKOCHAŁ i z którym na tyle dobrze się zapoznałaś żeby odważyć się pójść z nim do łożka... I teraz co? Okazuje się że wcale tak dobrze wcale go nie znasz skoro okazujesz się zaskoczona reakcją na Twój biust... Wiecie co dziewczyny? Trucie dupy to nie zawód lecz powołanie, a nikt Ci tak skutecznie nie zatruje jak sama sobie... Ja tu nie tak oto od niechcenia ogłosiłem że szukam modelkęz MAŁYM, malusieńkim biustem. Po prostu chcialem co-nieco sprawdzić bo byłem pewien że żadna z użalających się nad swoimi kompleksami piekności się nie zgłosi. I sprawdziłem bo żadna się nie zgłosiła. I to wcale nie dlatego że biust boi się pokazać. Raczej boi się przyznać, ze ZA BIUSTEM nic nie ma do pokazania... Tu pozwolę sobie przytoczyć zdjęcie, nie moje jednak dobrze ilustrujące jak pięknie może realizować się dziewczyna z małym biustem: http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=969658 Do swojej kompozycji o której wspominałem modelkę oczywiście też znalazłem, zresztą nie szukałem nawet bo od dawna zaplanowaliśmy to z zaprzyjaźnioną pięknością (właśnie o malusieńkim a takim slicznym biuście!) i zrealizujemy ją jak tylko dziewczyna wyrówna opaleniznę po wizycie nad morze. A wam życzę miłego kręcenia koła macieja i przyjemnego użalania się nad swoimi biustami skoro innych zajęć nie macie. Aha, jeszcze coś... Otóż żeby WIEDZIEĆ jakie biusty podobają 90 (czy ileś tam) procent Polaków (czy Holendrów) trzeba w drodze anketowania pokazać swój biust całym 100%. A żeby wiedzieć jakie wrażenie erotyczne biust robi na ileś tam procent facetów trzeba wdrodze anketowania dać siebie przelecieć znowuż 100%. Ale to chyba żadnej się nie uda, nawet w marzeniach :-) Dobranc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra łosiu jestem ,co jest? chybaś zgłupiał ile tego jest..zresztą wszystko co napisałeś jest na pewno w porządku..boś normalny człowiek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Latoya oby nie !!!!!! :O :O :O :O :O :O :O :O nie chciałabym żeby to zdjecie trafiło pod niepożądany adres a e-mail zwrotny mi nie przyszedł więc na pewno gdzieś poszło.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8224 Madzia 8224
zgadzam sie z wypowiedzia Sergieniusza Mitin'a. Biust nie jest najwazniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra przeczytałam...tu chyba nie ma juz nic do dodania..wszystko to prawda..a samemu nie ma sie co zadręczać po prostu dziewczyna wpadła na nie odpowiedniego faceta albo wypadło mu to wszystko z ust w złości...kochane nos do góry kobiece ciało jest piękne i jak byla tutaj juz mowa trzeba odnaleźć to coś w sobie i cieszyć sie życiem..żadne leki ,operacje..tylko odpowiednia osoba przy boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
dzięki stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
solar.factor>>>na razie niestety nic mi nie przyszlo>>>nie wiem czemu moze z moja poczta cos nie tak >>>to przeslij mi jeszcze raz jakbys mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
solar.factor tak z ze zwykłej ciekawości chciałbym zobaczyć twoją buzie..ale niestety juz nie mogę sobie na to pozwolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Sergius Mitin wysłalam Ci moje dwie fotki zebyś więcej razy nie pisał w ten sposób: \"Po prostu chcialem co-nieco sprawdzić bo byłem pewien że żadna z użalających się nad swoimi kompleksami piekności się nie zgłosi. I sprawdziłem bo żadna się nie zgłosiła. I to wcale nie dlatego że biust boi się pokazać. Raczej boi się przyznać, ze ZA BIUSTEM nic nie ma do pokazania...\" być może Tobie się moja twarz nie podoba, ale ogólnie cieszy się dużym powodzeniem. jak chcesz to mogę Ci przesłać zdjęcie całej sylwetki gdybyś swierdził lub domniemał że jestem nieproporcjonalna. sądząc po folio na plfoto.com widziałeś już nie jedną gołą kobietę więc odważyłabym się nawet przesłać Ci fotke w bikini !! heh...co ja pisze w ogóle... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Ciekawska ma zupelna racje ...piersi to nie wszystko..nawet nie mysl o jakichs sylikonach fuuujjj....ja jak juz wspominalam tez mam maly biust a mezczyzni i tak za mna sie uganiaja(nie pomyslcie ze jestem jakas co to sie chwali)...ale kobity wiecej dystansu do siebie, zycie jest za krotkie na glupie kompleksy...my z kolezankami (ktore tez biust maly maja) sie z tego nabijamy że to nawet gimnazjalistki maja wieksze piersi od nas...hehe....ja lubie swoje piersi i jak komus sie nie podobaja to jego sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Sergiusz Mitin ja prowadzę moją własną statystykę na temat gustów holenderskich i Polskich bazując na swoim doświadczeniu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> ciekawska z tego co przeczytłam na którymś z forów skończyłaś medycynę...?? to które z tych hormonów beda najlepsze...yasmin, cillest, harmonet....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszerzacz
małe piersi vs duże piersi - krótko rzecz ujmując "to jeden chuj" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Ludzie my i tak ja nie przekonamy ze wielkosc biustu to rzecz gustu...i ze kobiety o malych piersiach tez maja powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> poszerzacz co Twoim zdaniem oznacza angielski skrót \'vs.\' bo mnie sie zawsze wydawało ze \'vocals\'... :O tak na chwile odbiegajac od tematu...i wcale nie jeden chuj, bo zdnaiem wielu mężczyzn między jedne da sie wszadzić owego rzeczonego pana chuja, a w te drugie owewgo rzeczonego pana chuja nie da się wsadzić pS: wiem ze było wulgarnie ale juz mi brakuje argumentów...Wy chyba nie znacie tego w praktyce...małego biustu ma sie rozumieć. do tegop jestem niska 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz na necie to chyba nie można wkleić chyba ,ze za porozumieniem z redakcja no trudno..ale na pewno ładna z ciebie dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Ale ja znam to w praktyce i naprawde zaden facet nie dal mi do zrozumienia ze jemu moj biust nie odpowiada...naprawde biust to nie wszystko...a tak na pocieszenie to moge Ci powiedziec ze po ciazy moga Ci urosnac...moja mama przed ciaza byla deske totalna(jak ja hehe) a po ciazy to ma teraz rozmiar 90C a w porywach D...ja jiednak mam nadzieje ze mi tak piersi nie urosna bo lubie moje piersi takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosiu miał racje...rzadko ,który facet bawi sie w ten sposób..owszem pieszczą swojej partnerce piersi...ale jak on to mówi spiesza się do dziury włożyć:D wiec spoko kończy sie na dotykaniu ,lizaniu, gryzieniu..czasem na spuszczeniu... ale naprawdę czy warto sie przejmować tak tym rozmiarem...tylu fajnych mężczyzn jest obok ciebie a ty wspominasz słowa jakiegoś dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszerzacz
wierz mi, ze jezeli facet patrzy na kobiete przez pryzmat tego czy da sie jej wlozyc czlonka miedzy piersi i miec z tego satysfakcje - to z owym facetem nie bedziesz szczesliwa. Dla mnie osobiscie wazniejsza jest buzia (sprawa zalezna od losu) i figura (sprawa zalezna w duzej mierze od kobiety w sensie czy dziewcze dba o siebie czy nie)... a reszta to osobowosc. vs znaczy versus (kontra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Przyszlo mi Twoje zdjecie...nie masz co sie przejmowac ładna z Ciebie dziewczyna i na dodatek sympatyczna wiec na pewno znajdziesz faceta ...ja tez mam taki biust jak Ty (moze sie spotkamy to porownamy) i sie nim juz tak nie przejmuje choc mialam na tym punkcie tez niezlego swira ale w moim zyciu zdazyly sie takie sytuacje ktore uswiadomily mi ze to nie jest najwazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> poszerzacz myślę że dla mojej figury robie wszystko co mogę. dbam o skórę, regularnie uprawaim sport. jedyne co to jestem bardzo niska i w ogóle taka mła jakaś i to się nie podoba. dobrze o tym wiem bo przeciez widze komu sie podobam a komu nie. to czemu jest: tiesto vs sarah mc lain - przeciez on nie umie śpiewać :O a nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
solar.factor trzymaj sie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×