Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annsa

Co zrobić żeby mieć piękna cere?

Polecane posty

zależy jakie masz problemy i jaką tę cerę chcesz mieć :D może wizyta u dermatologa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaaaaaarrhhrhd
Szybki sposób na twarz przed dużym wyjściem, gdy nie mamy kasy lub czasu na kosmetyczke: 1 maseczka z polopiryny S- 5 tabletek zalej pół łyżeczki wody, gdy się rozpuści to nałóż na 5-10 mimut na twarz -- zrób peeling - zmyj 2 na oczyszczoną polopiryną buzię nałóż maseczkę z białka z odrobiną soku z cytryny i solą -- ujędrni i ślicznie zamknie pory --- buzia jak marzenie - szybko i niewielkim kosztem Gdy czyjaś skóra agresywnie reaguje na jakiś krem, to zanim wróci do równowagi zamiast kremu używać olejku jojoba - piękna skóra bez chemi. Na celulit -- peeling z kawy - niezastąpiony i lepszy niż jakiekolwiek kupne specyfiki - najlepiej robiony na oleju z oliwek lub innym oleju z olejkami eterycznymi ------- boski. Na odchudzanie - dieta nż - nie żereć po godzinie 18. Do włosów WAX lub olej z oliwek (lub lniany, lub kokosowy, lub migdałowy, lub winogronowy, lub nafta) z zółtkiem i cytryną Na pojedyncze pryszcze płyn na zapalenie dziąseł Dentosept A Do paznokci brwi i żęs -- olejek rycynowy Gdy braknie pudru sypkiego - mąka ziemniaczana z cynamonem (chroni przed UV) Tonik do twarzy: wino wytrawne lub ocet winny lub ocet jabłkowy z wodą mineralną -- w proporcji 1 część wina na 3 cząści wody Tonik dla skóry z zaskórniakami: rozpuścić 10 talbetek polopiryny w szklance wody mineralnej i tym przemywac twarz -- można dodać kilka kropel cytryny. Maseczka szybko nawilżająca -- plasterki pomidora (ew. rozgnieciony pomidor na papkę) Do kompieli sól i olejek geraniowy lub eukaliptusowy Do kompieli do skóry z łojotokiem skrzyp polny i zielona glinka. Do kąpieli maślanka - działa jak peeling enzymatyczny Do depilacji pasta cukrowa zrobiona samodzielnie Po depilacji maść z vit A -- kiepsko się wciera, ale skóra nie jest podrażniona. Do płukania włosów - woda z łyżką soku z cytryny i łyżką octu winnego lub wytrawnego wina Na końcówki - olejek jojoba (tylko do długich włosów i tylko na końcówki - bo natłuszcza, ale działa rewelacyjnie) 3, 4 kropelki olejka rozgrzewamy pocierając dłonie, a później wcieramy we włosy Dieta dla zdrowia : napój drożdżowy (łyżka drożdży, łyżka cukru pół litra zagotowanej wody - zrobić wieczorem - wypić rano) czosnek - np. w sałatce, jakiś olej - przynajmniej łyżka dziennie - np w sałatce od czasu do czasu galaretki miód zamiast cukru jogurt, kefir albo maślanka -- systematycznie, ważne ! (jako szybkie nawilżenie cery jako maseczka przynajmniej raz w tygodniu ryba - albo picie tranu a prócz tego witamina c w kropelkach, płatki owsiane, imbir, cynamon, zielona herbata, siemie lniane, zielona glinka, wit. E w kropelkach, linomag w płynie lub maści, olejki eteryczne różne, miód, nafta i można się obejść bez chemicznych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zneba
widze, że moje przepisy cieszą się powodzeniem ;) co do peelingu z kawy: to zaparzoną kawę mieszasz z jakimś olejem, albo zwykłą niezaparzoną -- ten jest mocniejszy zamiast oleju można zużyć końcówki balsamów do ciała generalnie zasada jest prost: kawa + coś co pozwoli jej się smarować po ciałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups ups ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ellllkiiiirhhardd czy jak
Słuchaj o tej polopirynie pierwszy raz słyszę, naprawde usuwa zaskórniki? A bardzo ryzykuję podrażnieniem bo mam wrażliwa skórę. Czytałam o papayi, ale nigdzie nie moge jej kupić.Jak byś mogła napisać, co ta polopiryna robi ze skórą będe wdzięczna, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jggv
jk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o dbanie o swoją cerę to na początek wybrałabym się do jakiegoś specjalisty - dermatologa, kosmetyczki który oceni jakość cery i doradzi. Poza tym dobrą rzeczą są różnego rodzaju zabiegi, które pomagają utrzymać dobra kondycję skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się. Piękna cera to też trochę wysiłku niestety i trzeba o nią dobrze dbać. Tylko, że same wizyty u kosmetyczki to nie wszystko. Oczywiście od tego fajnie zacząć żeby mieć jakąś bazę i podstawę do dbania. Wiesz idziesz np na takie zabiegi: http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_231d085584ce80ffd396b5b9088d0e2dcdf.pdf które oczyszczają Twoja skórę. A potem już w domu, jak nie mamy w skórze toksyn łatwiej nam dbać. Wybieramy kremy, peelingi, masczeki - wszystko odpowiednie dla naszej cery oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska karolina
oczyszczajaca maseczka do twarzy 1 lyszka stolowa miodu 1 bialko jajka sposob urzycia : ubji bialko z miodem na piane . Tak wykonana maseczke naluz na twarz . Pozostaw do wyschniecia , a niastepnie zmyj letnia woda . ten zabieg dokladnie oczyszci skure twarzy , by byla jeszcze pieniejsza . Ten zabieg morze zrobic karzdy i DOROSLY I NASTOLATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuunkowa23
A ja polecam przyjmowac suplement Collagen, najlepiej Noble Health, bo już jest sprawdzony przeze mnie. Wiem ze jest to najlepszy ze sposobów, aby naprawde w czasie 3mc kuracji zyskac piekną cere, mocne włosy i paznokcie. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminkka
Metoda jest prosta: Mniej jeść, tyle samo pić i więcej srać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhonorataa
A ile trzeba przyjmować taki suplement zeby było coś widać na naszej skórze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaammm
uuunkowa23, a ja polecam przestaać spamować tym g**nem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jakiś peeling, maseczki i kremy pomagają w osiągnięciu pięknej cery. Co do peelingu, mogę polecić Ci peeling brzoskwiniowy HB, którego z resztą sama używam. Pozostawia skórę delikatną jak skóra niemowlaka i dlatego go uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na suchą jak wiór co polecacie?bo na mnie kremy nawilżające nie dzialają zimą, schodzi całymi płatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggrafka
Na pewno powinniśmy zaopatrzyć się w naprawde dobre i profesjonalne kosmetyki. Z mojego doświadczenia z różnymi kosmetykami polecam szczególnie kosmetyki Nantes. Ja kupiłam je u kosmetyczki, ale wiem że można tez zamówić je przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Drogie kosmetyki, maseczki z polopiryny, wizyty u kosmetyczki (?!?HAHA) ?!? Radze zaczac od podstaw, czyli jesc zdrowo, pic co najmniej 2 litry wody dziennie i cwiczyc, bedziecie zdziwione reultatami! I nie mowic, ze nie ma sie czasu, bo wiekszosc od godziny 20 plaszczy tylki przed telewizorem, a mozna by ten czas spozytkowac chocby na chodzenie po schodach przez 20 minut, czy wyjscie na pol godzinny spacer lub szybki trucht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kwasy. Robiłam pirogronowy i salicylowy w łaime i migdałowy w studio perła w Krakowie. najbardziej byłam zadowolona z salicylowego. buzia po nim jest piękna i gładka, polecam ten kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssska34
Mysle ze suplementacja jest tutaj dobrym rozwiązaniem. Jesli o mnie chodzi to suplementy Noble Health sa w sumie takim najlepszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo trzeba stosowac taki suplement ? Szybko pojawiaja sie pierwsze efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrrkowska
Całkowicie sie zgadzam jesli chodzi o kosmetyki Nantes. rzeczywiscie sa rewelacyjne jesli chodzi o własciwą i profesjonalną pielegnacje naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srantes, spamerko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja radze się wybrać na konsultacje do kosmetologa. Najlepiej takiego, który swoją diagnoze wspomoże badaniem komputerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze na pewno są to o tyle lepsze kosmetyki ze sa oparte na naturalnych składnikach. Sama kupuje albo w aptece, albo u mojej kosmetyczki. W sumie własnie dzieki niej poznałam markę Nantes i jestem z tego naprawde bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacciowa2
Ja z polecenia mojej znajomej kosmetyczki kupiłam teraz sobie taka 3mc kuracje suplementu Anti Age My Wrinkle Control 30+ i jestem naprawde bardzo zadowolona bo naprawde po 3 tygodnaich stosowania moja skóra widocznie jest lepiej nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposobów i rad na piękna cerę może być nieskończona ilość. Moim zdaniem każda cera wymaga przede wszystkim dobrego nawilżenia. Stosuję kosmetyki Dermiki z serii Aquaoptima i dla mnie są super. Dobrze nawilżona skóra zdecydowanie wolniej się starzeje, nie przybywa jej zmarszczek, a więc nawilżajmy, nawilżajmy i jeszcze raz nawilżajmy :) :) . A jak już pojawia się zmarszczki to nie dramatyzujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×