Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annsa

Co zrobić żeby mieć piękna cere?

Polecane posty

Gość gość
Widać ze mydło dotarło ci nawet do mozgu. Jak mozna myc twarz mydłem??? Uszkadzasz warstwe hydro-lipidową skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zadbac o skórę od środka. Przyjmując np. Kolagen Medica Forte z kwasem hialuronowym. Skóra jest lepiej nawilżona, bardziej elastyczna, generalnie lepiej, młodziej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mam podobny suplement do Twojego, biorę skrzypolen z kwasem hialuronowym. Jak oceniasz efekty? Ja biorę drugie opakowanie i wydaje się, że teraz twarz jest gładsza w dotyku i pory są mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już sie przekonałam ze jednak własnie takie suplementy szczególnie z kolagenem dają najlepsze rezultaty i rzeczywiscie warto jest na nie postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejszy jest demakijaż, to on jest podstawą ładnej, promiennej skóry, używam produktów Glov, które oczyszczają moja buzie jedynie dzięki wodzie :) poza tym używam różnego rodzaju maseczki, które nawilżają moją skórę i nie chwaląc się ale moje cera jest naprawdę piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szampony i inne kosmetyki nie działają to może powinnaś spróbowac również takiego suplementu jak kolagen medica , chodzi o mnie to sprawdził się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam preparatu vivilife skin (zamawiam online http://vivilife.eu ). Jest w nim kolagen, witamina C na przykład, która działa przeciwutleniająco. i już po kilku tygodniach stosowania widzę rewelacyjne efekty, serio. skóra jest nawilżona, odżywiona po prostu. Myślę, że takie "wewnętrzne" metody mogą zastąpić kremy albo przynajmniej uzupełnić ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim pielęgnacja powinna być dostosowana do naszej cery. W tym najlepiej pomoże dermatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa cera wiąże sie z wizytami u dermatologa, zabiegami oraz zakupem profesjonalnych kosmetykow. Ja kiedys mialam pryszcze na skroniach i zostały mi po tym przebarwienia i wglebienia. Potem po latach zdecydowalam sie na zrobienie tatuaży w tych miejscach. Do wyboru mialam rowniez usuwanie przebarwienia laserem, ale nie chciałam. Teraz kazdy kolega w pracy zwraca na mnie uwage - i o to chodzilo! W przypadku wykonywania tatuazu na miejscach bardziej ukrwionych to nie zastąpiona jest lidokaina. Ja kupuje za pobraniem w naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za cerę w 80 % odpowiada dieta, a nie drogie kosmetyki. Kosmetyki działają od zewnątrz, ale główne znaczenie ma to co jesz i czym zatruwasz się do wewnątrz. W skrócie mówiąc skończ ze słodyczami, gazowanymi napojami i tłustymi potrawami i zacznij jeść zielone warzywa. To absolutne podstawy, tego jest znacznie więcej, ale na początek powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ze miedzy innymi kolagen poprawia jędrnosć i napięcie skóry. Ale moim zdaniem warto sięgnąć po taki naturalny http://aliness.pl/pl/p/Kolagen-Medica-FORTE-200-mg-LICAPS-/15 5Tutaj przyjmujecie tylko 2 kapsułki dziennie i sa to kapsułki wiec na pewno sa tez łatwiej przyswajalne przez nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam codziennie wieczorem nakładać po dokładnym demakijażu olejek perilla marki Bioline. Jest super. Jeżeli chodzi o zapach nie mogę powiedzieć żeby pachniał kwiatowo czy owocowo, po prostu pachnie jak olej, ale za to jaki efekt. Już po 2 tygodniach stan mojej cery bardzo się poprawił. Olejek perilla to wysoka zawartość kwasu omega 3. Super ujędrnia i uelastycznia skórę. Wart wypróbowania. Cena uważam jest przystępna ok 30 zł. Olejek jest wydajny także na długo wystarcza. Ja swój kupiłam np w aptece internetowej Melissa. https://www.apteka-melissa.pl/produkt/bioline -07-olejek-perilla-50-ml ,13518.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davoskdocta
temat stary jak gandalf szary ale odpowiem ja niedawno odkryłam oczyszczanie twarzy olejami. Mam przetłuszczającą się skórę, ale skłonną do przesuszeń, tym bardziej, że nękam jeszcze ją sporadycznym wyciskaniem zaskórników (nawyk pozostały z czasów gimn i liceum, dzisiaj jestem już po kuracji Axotretem i skóra jest b. ładna). No i mieszam 30% oleju rycynowego z 70% oliwą z oliwek (ew. olej arganowy lub miks tych dwóch), nakładam na skórę, wtedy taka tłusta mieszanka rozpuszcza sebum, zanieczyszczenia, pot, wszystko, masuję przez ok. minutę, a potem zmywam żelem do mycia twarzy Fitomed. Muszę powiedzieć, że takiego szoku jeszcze nigdy nie przeżyłam. Skóra jest miękka, gładziutka, ale oczyszczona, w ogóle nie tłusta. Nie stosuję wprawdzie rano i wieczorem, tylko w zależności od potrzeby/czasu. Przez pierwsze kilka zastosowań powyskakiwały mi jakieś krostki, ale teraz cera jest od dłuższego czasu gładka. Super metoda. Do tego dzienne picie wody przynajmniej 1.5 litra, dobrze też dodać soki, marchewkowe, pomarańczowe, pomidorowe, a całkowicie wyeliminować gazowane. Na początku trudno było mi się przyzwyczaić do wody, ale dzisiaj nawet na imprezach/ spotkaniach piję w zasadzie tylko wodę (ew. alkohol :D). Maseczki z glinki, najlepsze ghassoul i biała, zielona i żółta mnie wysuszają za bardzo. Olej arganowy na noc, albo krem cetaphil. Peeling enzymatyczny, najlepiej z enzymami ananasa/papai gdyż nie podrażnia tak jak mechaniczny, a również daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanerki
Zdrowe jedzenie = zdrowa cera. Dla "zielonych" w temacie polecam zajrzeć na http://pielegnacja.expert/dieta-piekna-skore/ i poczytac co sie z czym je, by bylo dobrze. Mi takie artykuly zawsze pomagaja, bo staram sie dbac o zdrowie jak najlepiej i Wam tez polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmosova
Według mnie zawsze też warto zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej - niezależnie czy naszym problemem jest przedwczesne starzenie czy trądzik ;) Taki profesjonalny zabieg robi dużą różnicę. A jak ktoś jest sceptycznie nastawiony to polecam poczytać: http://misjame.pl/services/pierwsza-wizyta-w-gabinecie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem witaminowy od HB - u mnie bardzo dobry efekt, bo cera faktycznie gładka, delikatna, pozytywnie odmieniona. Żeby coś takiego uzyskać naprawdę mocno się napracowałam, ale najważniejsze, że ta cera wygląda zdrowo, odpowiednio solidnie. I tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z kremu z kolagenem marki Noble Medica -noblemedica.pl. Tutaj faktycznie ten kolagen się wchłania, jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Skóra się wygładziła, wyrównał się koloryt, ogólnie wygląda to z tygodnia na tydzień coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra dieta i dobre kosmetyki, nie muszą być od razu drogie. ja mam np maseczki floslek w saszetkach, koszt minimalny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga z Poznania

Wybierz się do dobrego kosmetologa, który powie Ci jak dbać o cerę w twoim przypadku. Polecam w Poznaniu gabinet Beauty Premium. Poszłam na wizytę z kosmetykami, które uzywam w domu i okazało się ze dobry mam tylko płyn micelarny i krem pod oczy. Resztą kosmetyków, które uzywałam robiłam sobie tylko krzywdę a były polecane na wielu grupach. Teraz uzywam tylko kosmetykow poleconych przez kosmetologa. Moja cera jest już na tyle ładna, ze nie potrzebuję mocno kryjących podkładow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy trądziku najpierw badania. Jak coś w organizmie jest nie tak to żadne kosmetyki nie pomogą. Wizyta u dermatologa, endokrynologa, testy na alergie pokarmowe, pasożyty. Ja bym jeszcze ogólnie zadbała o stan układu pokarmowego, w szczególności jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cirielis

Musisz zadbać o kilka ważnych czynników jak zbilansowana dieta, porządny sen, spacery od czasu do czasu. Najlepiej jeśli dbasz o swoją skórę od zewnątrz jak i od wewnątrz. Poza kremami, które są tu dość oczywistym sposobem polecam również stosowanie płynnego kolagenu. Jak wiadomo z wiekiem nasza skóra ma go coraz mniej. Ja stosuję ten od DoppelHerz i śmiało mogę polecić. Jestem pewna, że da się osiągnąć piękny młody wygląd skóry bezinwazyjnie i jestem tego żywym przykładem :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2015 o 15:31, allaella napisał:

Przede wszystkim pielęgnacja powinna być dostosowana do naszej cery. W tym najlepiej pomoże dermatolog.

Dokładnie :) Oceni typ skóry, jej stan, na pewno podpowie lepiej niż my tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×