Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Annsa

Co zrobić żeby mieć piękna cere?

Polecane posty

Gość gość
Won z tym spamem srermiki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.10.13 bacciowa2 Też je używam, ale dopiero od tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry818
Myślałaś może o infuzji tlenowej? Jest to zabieg bezpieczny i nie ingeruje zbytnio w skórę. Moja mama (ma 43 lata) po jednym zabiegu wyglądała duuużo młodziej, od razu było widać różnicę, zniknęły przebarwienia, a cera się wygładziła, nie chodzi tu jedynie o zmarszczki, ale ogólny stan cery. Jeśli chcesz poczytać trochę więcej o tym polecam poczytać: http://cosnetblog.pl/infuzja-tlenowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elkaaaaaah...jesteś świetna , to co opisałaś stosuję 15 lat.Mam 50 lat a wyglądam na 40.Chciałaś się podzielić dobrymi naturalnymi metodami a na raziłaś się na szykanę.Dbaj o siebie po swojemu, jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sama powinnam przyjmowac takie suplementy bo moja skóra po 30 roku życia stała sie naprawde mało jedrna i nie wyglada juz tak dobrze jak w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frannnkkowa2
Oj tak, na pewno dobry suplement w połaczeniu z odpowiednim kremem bedzie tutaj doskonałym rozwiązaniem. Wiec na pewno suplement Kolagen Medica bedzie dla Ciebie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och,najlepszy krem to jest z Bajkalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim liczy się dokładne oczyszczanie skóry. Bez tego żaden krem nie zadziała! Stosuję wodę micelarną L'biotica by pozbyć się resztek makijażu, a później dodatkowo zmywam twarz pianką Himalaya Herbals. Przemywam twarz tonikiem. Na tak przygotowaną skórę nakładam krem pod oczy i na całą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdantes, spamerska julianko, pierdantes... na waciki chociaż zarobisz tą reklamą czy nawet to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OO tk spamerek tutaj nie brakuje,a Rt zazsroscisz ze ona zarobi i jej wytykasz,wstydz sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zarobi, z 5o groszy za taki spamerski wpis :D akurat cena żeby robić z siebie spamerską dziffkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razy tysiac,pomysl ile to jest pieniazka???ha a Ty zazdroscisz biedaczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam kapsułki My Beauty System, aktualnie biorę nawilżające, bo mam strasznie przesuszoną skórę. Kupuję w salonie kosmetycznym w Poznaniu www.beautypremium.pl Jedno opakowanie ma 30 kapsułek, więc wystarcza na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz tez mam swoje sprawdzone suplementy i zgodnie z potrzebami mojej skóry mogę wybrać dokładnie te które sprawia ze moja skóra bedzie wyglądała doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dieta, zdrowy styl życia (nie palić). Regularnie dbać, dobre kosmetyki (nie znaczy drogie). Ja jestem ostatnio zwolenniczką naturalnych, np. polecam serię na bazie oleju z konopii indyjskiej (http://www.indiacosmetics.pl), fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Ewelina
Hm...piękna cera? Ja osobiście mogę pochwalić się, że jakiś czas temu usunęłam przebarwienia z twarzy. Taki zabieg daje rewelacyjne efekty. Pozbyłam się z twarzy wielu zbędnych elementów :D Zabieg wykonałam w warszawskim melitusie. Polecam dla wszystkich tych, którzy zmagają się z niechcianymi przebarwieniami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie masz racje, na pewno własnie taka suplementacja idealnie wpłynie na naszą skóre i bedzie doskonałym uzupełnieniem kuracji w połaczeniu z kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i warto też myśleć o jakiś zbiegach kosmetycznych ;) mi bardzo dobrze służy mikrodermabrazja ;) więc co jakiś czas robię i to świetnie wpływa na moja skórę. niestety, jak pierwszay raz poszłam to trafiłam do okropnego miejsca, aż się bałam czy czegoś tam nie złapię i się nie poddałam zabiegowi a pieniędzy nie oddali :( ale teraz już robię w centrum medycyny estetycznej i tam warunki i jakoś zabiegu jest super. Polecam wszystkim z opola centrum arkadia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli masz juz dośc zmarszczek zapraszam do naszego sklepu internetowego www.cofamyczas.pl w naszej ofercie mamy Faitoz-25 50%Kwas Hialuronowy jest to peptydowe serum które rozkurcza zmarszczki mimiczne, ujędrnia i silnie nawadnia skórę. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełna ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lko23
OptiOna1 dzięki za fajnego linka. Nie wiedziałam, że takie cuda mozna zrobic z kawa :D No i trzeba pamietac, ze np. herbata zawiera antyoksydanty i tez jest fajna dla cery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby ktoś podać jakąś dietę na zdrową i młodą cerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wyciag z dojrzalego penisa delikatnie wmasowywac 2 x dziennie efekt juz po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie wieczorem myje twarz i szyje woda z MYDLEM, a potem przemywam tonikiem bezalkoholowym i nakladam krem przeciw zmarszczkowy. Rano przemywam tylko tonikiem i nakladam troszke kremu tego samego i nigdy nie mialam zadnych problemow z cera. Natomiast mam problem z rekami zawsze mam bardzo suche i zadne kremy mi nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×