Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość inusia88
bakara nie będziesz na pewno wyglądać jak pajac :p Z tego co piszesz, to ja też mam taką, na lekkim kole, ale bez zbędnych falbanek i mi się bardzo podoba io każdemu komu pokażę :p Fakt na zmiany późno, ale masz się w niej dobrze czuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
ja mam gorszy problem niz wy :p bo chodzi o buty jestem wysoka czyli mam 176 cm wzrostu a moj chłopak 177 wiec prawie tyle samo i chyba nie pasuje załozyc butów na płaskim obcasie?? bo nawet jak załoze buty na malutkim obcasie to i tak bede od niego wyzsza a to nie bedzie fajnie wygladało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aPatka
bakara ważne żeby ta sukienka podobała się Tobie i żebyś czuła się w niej piękna, wtedy zabawa bedzie naprade udana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silme Kirya
no i już po studniówce:) Niezapomniane wrażenia. A sukienka? No cóż, była bardzo wygodna choć bałam się, że się w drzwiach nie zmieszczę;) Otrzymałam masę komplementów, nawet od nauczycieli a kamerzysta chyba mnie lubił;) Także dziewczyny stawiam na oryginalność i ciekawy pomysł! Możecie być pewne że nikt nie będzie miała takiej sukienki jak Wasza. Postaram się wstawić jakieś zdjęcia jak tylko będę coś miała. Pozdrawiam i udanej zabawy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulie
dziewczyny, czy wypada na studniowke isc w wieczorowych butkach ale bez obcasa???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inusia88
Oczywiście, że tak lulie, nigdzie nie jest powiedziane, że to mają być butki na obcasach, tylko muszą być eleganckie, a czy jest obcas czy nie... to zależy już tylko od Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martiii
Lulie, jasne że wypada iść bez obcasa. Mało tego, jeśli bez obcasów będzie Ci wygodniej i będziesz się lepiej bawiła, to to super pomysł :) A jeśli chodzi o sukienki, to podlinkuję Wam artykuł o sukniach i sukienkach na mały biust, pasujących na różne okazje. A nóż widelec się komuś przyda: http://bra-fitting.eu/suknie-i-sukienki-na-maly-biust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvd
sdsdsdsds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Po studniówce, po nerwówce, nie było warto się tak martwić. Studniówka okazała się bardziej elegancką dyskoteką. Niektóre dziewczątka miały bawełniane sukienki z lycrą, jedna nawet czarną szmizjerkę i czarne rajtki. Były gorsety i tafta do ziemi, ale typowej mini nie pamiętam. Generalnie czerń, szarość, brąz, trochę fioletu i całkiem dużo kratki. Mój strój: fioletowa sukienka do kolan, Orsay czerwone satynowe szpilki z kokardkami, Humanic czerwona torebka z Allegro (o 20zł taniej niż w sklepie) fioletowo-czerwone etno kolczyki, Orsay wielki kwiat we włosach (pomysł fryzjerki) indyjska bransoleta w kolorach tęczy (kolorowe druciki i kilka koralików) Za całość dałam (czyt. rodzice dali) 210 zł, do tego trochę kosmetyków antyalergicznych - kolejne 50 zł (same cienie 25:/) Generalnie odróżniałam się :) Nawet usłyszałam raz, że bardzo ładnie wyglądam :) Partnerowi kupiłam krawat na zasadzie, żeby się nie gryzł z sukienką (fioletowy), okazało się, że tak jak koledzy ma różową koszulę i wyglądaliśmy super :D Sama impreza bardzo fajna, ślady po szpilkach pewnej dziewczyny niech świadczą o tanecznym szaleństwie;) Kamerzysta miał dziwne pomysły, czekam na efekty jego pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inusia88
A na 100dniówce było od koloru do wyboru, naprawdę każdy by znalazł coś dla siebie, róże, czerwienie, kremowe, złote, fioletowe, brązowe, czarne, zielone, niebieskie, krótkie i długie, z gorsetami i bez, z falbankami i gładkie, naprawdę aż mi migotało w oczach od tych kolorów i fasonów:D Sama studniówka była super i nie warto się niczym przejmować, grunt to dobra zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z radomia
Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️ Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaa...
hej dziewczynki;* wiem ze do studniowki daleko, alee najwazniejsza sprawe sukienki wole juz zalatwiac. otoz moj problem tkwi w tym ze na plecach mam pozostalosci po tradziku ;(;(;(;( i jeszcze troche krostek. moglybyscie pomoc mi znalezc sukienke taka zeby byla sliczna i elegancka ale zeby zakrywala plecy? prosze o rady ;* (mile widziane jakies zdj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola5
jak najbardziej może być będziesz na pewno wyglądała wyjątkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola5
ta sukienka którą jaakasia wybrała dla paulaaa też jest super!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finekl
Najlepiej złotą albo stalową zależy jaką msz karnację, ale będziesz się przynajmniej wyrózniać, na mojej w styczniu wszystkie laski były w czarnych kieckac, aż się prosiło o jakąś oryginalność!;D Ale w sumie mesz jeszcze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita19
witam :) jestem wysoka ok 180 cm i szczupła, wazę 52 kg... nie wiem jaka sukienka byłaby dla mnie odpowiednia na studniówkę???? proszę o radę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaa3
Witam .. juz nie wiem gdzie się zgłoscić .. może któraś z was natrafiła się na te zdjęcia i będzie mogła mi pomoc a mianowicie .. natknęłam się kiedyś na zdjęcia sukienki .. zapisałam , ale po formacie niestety stracilam je i teraz nie mogę jej znaleźć.. opis : intensywinie zielona sukienka , z czarnymi koronkami gdzieniegdzie.. duża asymetria - przód krótki , a tył długi .. pamiętam jeszcze , ze buciki miała tez czarne w koronce ? proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantasmagorie
hey dziewczyny:) mam problem nie wiem jaka sukienke bedzie pasowala mi na studniowke:) 165 i waze 44 kg... ciemne wlosy wiec sukienka raczej w jasniejszych odcieniach:) i raczej jakas krotsza:) macie jakies pomysly??:) z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuna
mam problem z doborem sukienki dla siebie. Mam 165 cm wzrostu, ok 75 kg wagi, duży biust i szerokie biodra. Jaki model sukienki będzie dla mnie najbardziej odpowiedni? proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×