Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martitka

JAKA SUKIENKA NA STUDNIÓWKĘ?? ?? ?? ?? ??

Polecane posty

Gość nelcia90
famagusta - hmmm... może jakiś cień w odcieniu szarego z lekkim brokatem pasowałby do Twoich oczu,albo perłowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollcia12
hej dziewczyny! czytałam na Waszym forum nie tylko o sukienkach na studniówkę,ale również o paznokciach. Ja również mam w tym roku studniówkę,pozostała tylko kwestia co zrobić z paznokciami i myślałam o żelach,tylko mam jedno pytanie: czy żele (sztuczne) odpadną same jak zwykłe tipsy,można je same zdjąć?? proszę o odpowiedź,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Famagusta- popieram pomysł szarego, jedyne, co pasuje. Chyba, że delikatny złoty brąz ze złotym brokatem, ale coś mi mówi, że szary ze srebrem bardziej Ci przypadnie do gustu. Tylko, żeby nie "wyciągnęło" cieni po oczami czy czegoś takiego. Kajka- http://www.allegro.pl/item530436772_antyczne_zloto_i_bordo_etno_boho_vintage_kolczy.html http://www.allegro.pl/item529859858_atmosphere_zlote_czerwone_nowa_kolekcja_2008_lato.html http://www.allegro.pl/item531904098_atmosphere_kolczyki_zlote_czerwone_retro_nowosc.html http://www.allegro.pl/item524012183_kolczyki_gwiazdki_czerwono_zlote.html http://www.allegro.pl/item529579974_iloko_k0563_kolczyki_rubinowe_vintage_look.html Wg mnie najlepsze są drugie, ale zależy, co Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie dla
hej dziewczyny doradzicie mi w kilku kwestiach? będę wdzieczna. Otóż - mam srebrnoszarą(jasny popiel, nie potrafie okreslic dokładnie) sukienkę do kolan, dół lekko bombkowaty, w pasie sztywna ciemnoszara kokardka. Sukienka mieni się, bo jest niciowana srebrną nitką. Zakładam do niej kryjące rajstopy - czarne, czrne peep toe na obcasie i czarną kopertówkę z cekinkami. Mój problem dotyczy biżuterii - srebra nie założę, bo zleje się z sukienką i nie chcę wyglądać jak choinka, złoto nie pasuje kompletnie i tak sobie myślę, że skoro jest ta kokarda to może założę tylko srebrne wiszące kolczyki? tyle, że włosy będę znów miała rozpuszczone i nie bedzie ich widać:O a moze jakies delikatne perły by pasowały? I kolejna sprawa - pazkoncie... Chciałam robić żele z ozdobami, ale za drogo by wyszło i tak myślę, że skoro mam swoje pazkoncie dość długie i ładne to może nalożę akryl na swoje? w stylu french... to mnie wyjdzie 40zł a nie 70-80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie dla >> skoro masz swoje długie i ładne paznokcie, to po co tipsy? Zrób manicure, pomaluj na french i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluunia
Hej dziewczyny ja ide sobie w styczniu na studniówke z moim chłopaiem jestem dwa lata mlodsza od niego ale wygladam na starsza wiec + :) kupilam soebie taką suknie http://allegro.pl/item527937328_vo130_laura_scott_czarna_dluga_suknia_r_40.html#gallery mysle ze takie cos bedzie idelanie pasowac na ta uroczystosc przy okazji suknia bedzie na wiele innych okazji fakt ze dalam za nia 450zl ale bylo warto.:) pieknie sie uklada, nie przeszkadza w tancu ani nic(robiłam próbę z tatą):P ze stanikiem nie ma problemu bo jest na wzor gory z dwuczesciowego stroju kapielowego:)a bez stanika ani rusz:P no coz jakiś srebrny dluzszy łancuszek sie do tego ubierze, bransoletke z cyrkonii i jakieś sztuczne paznkcie do tego bo na moje nie mam co liczyć;] spieta fryzurka, makijaz jakis ladny, szpilki czarne 7cm i bedzie git:) dlatego dziewczyny po 1. nie ma zadnej ustawy, ktora mowi ze kiecki powinny byc dlugie, krotkie, czarne, bordowe, kolorowe czy jakie tam sa jeszcze:) po2. wybierajcie sukienki tak zebyscie wy czuly sie dobrze i nie sluchajcie innych a po 3. gorsety nie wyszly z mody:) duzo dziewczyn ubiera gorset i spodnice i wyglada tak samo pieknie:) takze udanych studniowek wam zycze:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva186
może nie dla >> Zgadzam sie z osoba wyżej ;) Sama sobie pomaluj je ;) Zrob jakis ladny wzorek i bedzie ładnie;) a tak waszym zdaniem do brazowej sukienki w takie hmmm... W takie beżowe.. w każdym bądz razie jasne plamki takie kropkowate będa pasowały czarne buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiii
przymierzalam dzisiaj sukienke z gorsetem i na prawde slicznie w niej wygladalam...najlepiej ze wszystkich jakie dotad przymierzylam... i nie wiem co zrobic....suknia jest dluga czarny dol i bordowy gorset(opisana w skrocie)....jak jeszcze bede musiala wejsc do kolejnego sklepu to sie zabije ! blagam powiedzcie mi czy w ogole sa modne takie sukienki jeszcze bo roznie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
Milunia- To, że nosi się długie sukienki na gorsetach, nie znaczy, że są modne. Różowe vel białe klapki na szpilce z długim czubem też się nosi, a to szczyt bezguścia. Też idę na studniówkę starszego chłopaka (jestem w drugiej licealnej) i pierwsze co usłyszałam, to to,że mam wyglądać na te swoje 17 lat, a drugie-że sukienka ma nie być do ziemi. Nie zakładaj stanika od kostiumu. To strasznie niewygodne po jakimś czasie, wiem, bo nosiłam na disco w gimnazjum . Poza tym przesuwa się w górę. Kup porządną bieliznę-push up z odpinanymi ramiączkami, użyj jednego- zapnij na szyi. Nawet na bazarze jest tego dużo. 450 zł... Ja chcę mieć tyle kasy na bzdety! może nie dla - czarne buty i czarne kryjące rajtki? Po co w takim razie wycięty palec? Wg mnie obowiązkowo srebrna biżuteria, ewentualnie szare perełki, ale nie czarne. Paznokcie zostaw, jak masz ładne. Dziewczyny mają rację. Kasii- absolutnie nie są modne. Przecież są sukienki z gorsetowatą górą, ale do kolan (www.femini.pl mają naprawdę super rzeczy, świetnie uszyte). Chyba, że rzeczywiście to jedyne, w czym Ci do twarzy, bo to jest koronny argument :) Sunniva- nie. Złote, brązowe, ale nie czarne.Poza tym, czarne będę odwracać uwagę od stroju i mogę skrócić tym optycznie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knightly
Przedwczoraj miałam studniówkę i szczerze wam powiem, że większość dziewczyn miało krótkie sukienki (do kolan, ale zdarzały się też takie do pół uda).Długie stanowiły wyjątek, a sukienki typu gorset+długa spódnica widziałam może z 3, a na studniówce było naprawdę dużo osób ;) Ja sama miałam fioletową sukienkę do kolan i dosyć się wyróżniałam, bo przeważała czerń. Co do fryzur...dosyć dużo dziewczyn miało koka ( niektóre miały w nie powpinane jakieś kwiaty, albo były grubo posypane brokatem), ja sama tylko pofalowałam włosy i uważam, że to trochę lepiej wygląda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knightly
Przedwczoraj miałam studniówkę i szczerze wam powiem, że większość dziewczyn miało krótkie sukienki (do kolan, ale zdarzały się też takie do pół uda).Długie stanowiły wyjątek, a sukienki typu gorset+długa spódnica widziałam może z 3, a na studniówce było naprawdę dużo osób ;) Ja sama miałam fioletową sukienkę do kolan i dosyć się wyróżniałam, bo przeważała czerń. Co do fryzur...dosyć dużo dziewczyn miało koka ( niektóre miały w nie powpinane jakieś kwiaty, albo były grubo posypane brokatem), ja sama tylko pofalowałam włosy i uważam, że to trochę lepiej wygląda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie dla
laia bo takie mi tylko pasują do kiecki i poza tym kupiłam je kilka miesięcy temu za niemałe pieniądze, są bardzo wygodne mimo wysokiego obcasu (9cm), już `wyrobione` choć wyglądają jak nowe. Po co mi kupować nowe kiedy te są dobre? French umiem zrobić sama, ale nie tak idealnie jakby to zrobiła kosmetyczka no i akryl będzie dłużej trzymał więc zrobię french z akrulu na swoje paznokcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie dla
ja właśnie oglądam zdjęcia ze studniówki znajomych (ach na nasza klasa) z innych szkoł i powiem Wam (bez urazy), że Bogu dziękuję, że ni kupiłam czarnej sukienki... Te zdjęcie to bowiem jedna wielka czarna plama:O zdjęcia jak ze stypy a nie imprezy studniówkowej:O Owszem, czerń jest ładna (ja też chciałam kupić czarną kieckę), ale nie, jak mają ją wszysycy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laia
może nie dla->Ach, argument wygody jest niepodważalny. Całkowicie się zgadzam, bo robię tak samo (czerwone szpilki 8 cm do fioletowej sukienki :D ) Co do frenchu- jak chcesz. Ja idę w naturalnych, ewentualnie pod rękawiczkami, co nie zmienia faktu, że najpierw zajmie się szponami kosmetyczka. Również zgadzam się, że studniówki to często czarne plamy, więc czerń to ostateczność. Chociaż bywa inaczej na szczęście: http://elka5.fm/content/view/24056/208/ Men in black. Wg mnie najlepiej wygląda dziewczyna w bordowej sukience w czarne delikatne koła. Kiecka jest z Orsayu :P (zdjęcie rząd 6. kolumna 4.) Knightly- Dzięki za pocieszenie, bałam się, że jednak fioletu będzie wszędzie dużo, a nie znoszę wtapiania się w tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie dla
laia fiolet i czerwień to bardzo modne połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Hej dziewczyny pomożcie :) Ja w tym roku mam 2 studniowki i na moja ktora jest za 2 tygodnie to krawcowa mi szyje sukienke. a na ta za tydzien mam do wyboru dwie. Jedna z zary (zdjecie na tej stronce): http://www.stylistka.pl/mala-czarna-z-czym-ja-nosic/ ostatnia sukienka "Lekko w piórkach" a druga za kolanko falbaniasta czaarna w biale kropki.. I zastanawiam sie którą wybrac.. do tego czarne butki 5-7 cm obcas Ja mam 173cm wzrostu, Jestem szczupla. Pomóżcie :) a tu fajna stronka: http://www.stylistka.pl/dobierz-fason-sukni-do-figury/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knightly
dodunia00...mi osobiście, żadna z tych sukienek nie przypadła do gustu.Ta druga wydaje się być nawet fajna, ale nie wiem, czy nadaje się na studniówkę.A dlaczego masz do wyboru tylko te dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knightly
dodunia00...mi osobiście, żadna z tych sukienek nie przypadła do gustu.Ta druga wydaje się być nawet fajna, ale nie wiem, czy nadaje się na studniówkę.A dlaczego masz do wyboru tylko te dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem ta z Zary jest świetna. :) Dla wysokiej szczupłej dziewczyny idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
No nie tylko te dwie. No ale wydaje mi sie ze one sa takie fajne :D No oczywiscie to kwestia gustu. sunlight: serio piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva186
Hmmm... To ja nie wiem już co robić. Bo jedni mi mówią, że moge iść w czarnych a inni nie ;) Mam jeszcze tydzien ;) Jak nie kupie brazowych to ide w czarnych i już ;) W koncu ide po to zeby sie wybawic a nie na pokaz mody ;) A złote odpadają bo mam srebrną biżuterię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodunia >> Jasne, że serio. Wprawdzie jest dość oryginalna i przez to może się niektórym nie podobać, ale moim zdanie jest super. Nietypowa i ładna. A, mój brat też mówi, że ładna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argalitka
sunlight A moim zdaniem ta z Zary jest świetna. Dla wysokiej szczupłej dziewczyny idealna. ღ ღ ღ - podpinam się także pod ten komentarz;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodunia00
Dzieki dziewczyny :) no to w sumie w domu mowia mi zebym poszla w niej i siostra tez tak twierdzi . Wiec jest spoko :):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famagusta
Hej dziewczyny, wczoraj miałam studniówkę... Było fantastycznie :) A co do sukienek, to zgadzam się z którąś przedmówczynią - teraz dominują krótkie kiecki, u mnie była tylko 1 dziewczyna w sukni z gorsetem, długie sukienki też były w mniejszości, ale wiecie co? Krótkie sukienki są praktyczne, ale długie są bardzo efektowne i podkreślają wyjątkowość tej imprezy... Kolorki były różne, ale dominowała raczej czerń. Jedna dziewczyna mi się rzuciła w oczy, a miała długą sukienkę w kolorze lila... b.ładnie to wyglądało :) Fryzury też przeróżne - najczęściej loki albo upięcia (często z dużą ilością brokatu, co niezbyt mi się podoba :p).. Ale to wszystko jest nieważne. :) Będąc na studniówce się nie patrzy jak kto jest ubrany, liczy się tylko zabawa. Życzę udanych studniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva186
dodunia00 >> Tez uważam że z Zary jest sliczna :):) a ja mam wielki problem. Bo mam ta sukienke brazową w takie plamko kropki że tak to nazwe. A kuzynka powiedziała mi że nie moge iść w takiej pociapkanej tylko w jednokolorowej. A szczerze mówiąc to nawet nie mam czasu ani gdzie kupić ładnej sukienki. I nie wiem co robić :( A Waszym zdaniem mozna iść w takiej sukience czy nie? Ona ma takie nierownomiernie ułozone kropki, ale też tak gesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva186
dodunia00 >> Tez uważam że z Zary jest sliczna :):) a ja mam wielki problem. Bo mam ta sukienke brazową w takie plamko kropki że tak to nazwe. A kuzynka powiedziała mi że nie moge iść w takiej pociapkanej tylko w jednokolorowej. A szczerze mówiąc to nawet nie mam czasu ani gdzie kupić ładnej sukienki. I nie wiem co robić :( A Waszym zdaniem mozna iść w takiej sukience czy nie? Ona ma takie nierownomiernie ułozone kropki, ale też tak gesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva186
dodunia00 >> Tez uważam że z Zary jest sliczna :):) a ja mam wielki problem. Bo mam ta sukienke brazową w takie plamko kropki że tak to nazwe. A kuzynka powiedziała mi że nie moge iść w takiej pociapkanej tylko w jednokolorowej. A szczerze mówiąc to nawet nie mam czasu ani gdzie kupić ładnej sukienki. I nie wiem co robić :( A Waszym zdaniem mozna iść w takiej sukience czy nie? Ona ma takie nierownomiernie ułozone kropki, ale też tak gesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×