Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczegooooo

Dlaczego Turczynki są takie śliczne?

Polecane posty

Gość Dlaczegooooo

W dodatku kobiece i niezwykle pociagajace? Dlaczego w Polsce nie ma takich kobiet? bardzo tego żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość androem
Dziwne pytanie..... Sa i tyle.... Choc faktyczne zdecydowana wiekszość z nich jest nieprawdopodobnie piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
mniam, dlatego co 2 tygodnie jestem w Turcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie C
Moze dlatego ze turczynek nie bzykają tak niemcy, holendrzy, anglicy, włosi..... To nacje które dużo mówić potrafią ale często do turcji w tym celu wybrac sie boją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najlepsze
jest to że Turcy i tak jakby mogli to by brali za żony jasnowłose Słowianki... po prostu "Grass is always greener over there"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie C
hahaha.... To musiała kobieta napisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
ja bym sie z tym nie zgodził. Zwyczajenie kazdy luby puknac cos nowego. Uwierz mi polowe swojego zycia spędzam w Turcji, oni blondynki uważaja za najłatwiejszy towar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zgadza się
jestem kobietą:) i wiem jak Turcy zachowują się w Polsce wobec Polek raczej nie śpiewają peanów na cześć urody Turczynek...wręcz odwrotnie... i chętnie biorą Polki do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj...mówimy o urodzie nie
??? a nie o "towarze"... żenią się z Turczynkami bo mieszkają w Turcji;) bo sa muzułmankami...;) ale podobają im się blondyny... (ps. ja blondynką nawet nie jestem, wiec nie sądźcie że sobie jakoś samopoczucie poprawiam tym co piszę) tak samo i wy pewnie w końcu wylądujecie z jakąs Kaśką czy Baśką...a nie z piękną muzułmanką z Turcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
no tak, natomiast w Turcji też nie śpiewaja na temat urody blondynek. Jak chce sie kogoś puknąc to nie mowi mu sie ze ktoś inny sie podoba. Znam wielu Turków i wiem jak to jest. Slyszałaś o słynnych seks wakacjach w Turcji? Setki kobiet tutaj przyjeżdzaja, a mimo to Turcy biorą za zony Turczynki. Gdyby do polski przyjeżdzały szwedki też wszyscy faceci zachwycali by sie nad ich uroda, żonaci, kawalerowie w zwiazkach i wolni, a i tak 99,9999999999999999999 ozeniła by sie z Polkami. Zawsze korzystaj ze sprawdzonych sposobów.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
hehe natomiast turczynki im sie nie podobają;) hahah posłuchaj siebie sama.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
A tak na marginesie, tu sie mylisz.... Moja żona jest Turczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale ja nie rozumiem
jak panny na wakacje tylko przyjeżdżają to jak sie mają z nimi żenić? poza tym jest problem wiary, nie? zresztą...ok...ja nie mówię, że Turczynki nie są piękne;) ale wydaje mi się, że ludzie po prostu zawsze szukają czegoś innego niż to co mają...dla zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyka te sprawy
dla kazdego to co inne jest pociągające... tak samo jest z urodą kobiet- i to działa w jedną i w drugą stronę i nie wmówisz mi że oni nie lecą na blondynki, no nie wmówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
no wiec o tym mówie tutaj chodzi o bzykanie i tyle;) A interesowani sie kims dlatego ze jest inny, jest raczej jakby troszke śmiesze i dziecinne, moim zdaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
Temat topiku dotyczy turczynek a nie blondynek;) Pamiętajmy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczegooooo
tą swoja turczynkę w Turcji spotkałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj...i tak nie ty go założyłes
"A interesowani sie kims dlatego ze jest inny, jest raczej jakby troszke śmiesze i dziecinne, moim zdaniem...."- to jest standard...więc masz kupę śmiechu a właściwie czemu tylko Turczynki? co z innymi paniami z okolicznych krajów? już nie są takie udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
też bym chciał puknąć murzynkę(nie miałem okazji) jej tez bym powiedział ze jest piękna, choc wcale tak nie uważam.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
Dokladnie skarbie - zainteresowanie, a nie stwierdzenie ze ktoś jest piękny. Interesujemy sie czymś nowym co wcale nie znaczy ze musi nam sie podobac. A w innych krajach? Jugosłowianki, włoszki moze i owszem, ale nie to co Turczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczegooooo
cichutki dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez jestem ciekawa...
ale z drugiej strony czy sliczne? kazdy lubi cos innego... wiem po sobie- byłam w te wakacje w acapulco w mexyku, fiuuuuuuuuuu ale miałam wzięcie! dla waszej inf- 170 cm, zielone oczy, jasna karnacja, ciemno blond włosy... dla wiekszosci polaków jestem przecietna a tam.....mmmm:-)))) tam byłam ze swoja uroda kim s szcególnym....ale miałam facetów! ale i tak na męza chce polaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczegooooo
a gdzie miałem ja spotkać? na madagaskarze? W Turcji oczywiscie, w Stambule.....;) Ciekawe linki, takie pouczajace i zachwycajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbie też cos
wszystko rzecz gustu z tego co wiem to Turczynki mają wielkie nosy, jak Greczynki nie? Arabki są ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez jestem ciekawa...
czemu na tych stronach z fotkami nie ma zdjec???????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
a wiesz, ze Salma hayek kiedyś tez stwierdziłą ze w meksyku była przeciętna, a teraz polowa stanów i europy o niej marzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
hahha..... Dlaczegooooooooo akurat spotkałem ją w Polsce, heh... Sory ale Panie mnie zagadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×