Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczegooooo

Dlaczego Turczynki są takie śliczne?

Polecane posty

Gość cichutki
hahah weź mnie nie osłabiaj... hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie mi prosze stronke
o tej nelishan demir bo nic o niej w necie nie moge znalezc....próbowałam na google ale tam nic nie ma....a moze pomylliscie sie przy pisaniu imienia albo nazwiska???moze to literówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvarek
Neslihan demir i sa w internecie jej strony;) A Turczynki faktycznie są rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilik77
Turczynki jak turczynki, ale Turcy to dopiero! Bylam w Turcji, ale nie na jakiejs rivierze wsrod oblechow polujacych na turystki tylko w Ankarze na zjezdzie wsrod studentow. I wszystkie z kolezankami omal nie umarlysmy z wrazenia. Ci turcy z wyzszej kasty spolecznej, wyksztalceni sa tak piekni ze szok. Nie maja tych wielkich, garbatych nosow co pospolstwo tylko niesamowita, meska ale fantastyczna urode. Co drugi to oszalec mozna bylo z wrazenia. Zwiedzilam pol swiata, ani Wlosi, ani Meksykanie, ani Hindusi tylko Turcy, powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sumarum
Turkom faktycznie mozemy zazdroscić...... Turczynek.... Ach Ci to mają dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werners
taka była kiedyś reklama: "Austriakom zazdroscimy Walca, Polakom piwa, a Turkom, turczynek" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że powiniście
sie chłopcy jakoś zorganizować jak one się dowiedzą że mają w dalekiej europie wschodniej taki wierny fanklub to może nawet spojrzą na was przychylniejszym wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
Skarbie, one juz przychylnym okiem patrzą na Polaków..... Nie musimy tworzyć fan klubów ani innych bzdetów... kazdy kto chce i tam pojedzie nie jedna miłą Turczynkę "pozna" Ze swojej strony gorąco polecam. PS. Ponoć najbardziej wartościowe jest to za czym musimy gonic ( wyjechac) One znają swoją wartośc i nie muszą do Niemiec, włoch czy Hiszpani wyjeżdzać, bo to do nich jeżdza w przeciwieństwie do Polek oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
czy ty masz jakiś problem ze swoją tożsamością? wstydzisz się swojego kraju? nie masz szacunku dla Polek? bo jakoś dziwnie piszesz "one juz przychylnym okiem patrzą na Polaków..... Nie musimy tworzyć fan klubów ani innych bzdetów... kazdy kto chce i tam pojedzie nie jedna miłą Turczynkę "pozna""...hm...no ja nie wiem niby z jakiej okazji one takim przychylnym wzrokiem patrzą na Polaków... poza tym twierdzileś że fakt że polskie kobiety łapią się na komplementy zagranicznych gości i że każdy Arab, Turek i Włoch nie jedna miłą Polkę "pozna" świadczy o nas jak najgorzej...Wiec albo promujesz jakąś podwójną moralność albo tych Turczynek też nie szanujesz... a może ty w ogóle kobiet nie szanujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jednak
DO CICHUTKI!!!!A QRWA KTO CIE URODZIŁ???? TURCZYNKA???? CZY KTO??? CHYBA JDNAK POLKA! JAKI WSTYD DLA MATKI ZE MA TAKIEGO POJEBANEGO SYNALKA!!! SADZE ŻE TY MASZ JAKIS PROBLEM- ZE CIEBIE ZADNA POLKA NIE CHCIAŁA WIEC UCIEKŁES DO TURCJI ZEBY JAKS DUPE SOBIE ZAŁPAC- ONA TAKIE PASKUDNE, BRUDASY POPIEPRZONE, MOGŁYBY ROBIC ZA TIRÓWKI! WYMALOWANE JAK DZIWKI! ZERO KLASY! A MOZE TA TWOJA ZONA TO BYŁA PROSTUYTUTKA CO??? ZŁAPAŁA JAKIEGOS O JASNEJ CERZE I SIE CIESZY JA DURNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocket
Turczynki są bardzo ładne, ale ładniejsze sa hinduski, zwłasza brytyjskie hinduski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
hahha:))))))))) Nie wiem z jakiego powodu patrza na Polaków przychylnym okiem, ale myśle ze nie dlatego z jakiego włosi patrza przychylnie na Polki;) Może też z takiego samego powodu jak polki wpatrzone w Niemców lub anglików czy amerykanów? Kto to zbada.... Hehe, jakieś kompleksy? Na pewno nie sa zadufane w sobie jak polki, nie patrza na nikogo z ukosa, są przyjazne i często o wiele mądrzejsze. No co ja powiem skoro taka jest prawda? Staram sie wybierać to co njlepsze, zawsze, dlatego nie mam żony Polki, bo albo są brzydkie albo walniete i do jednego sie tylko nadaja(nie tylko moja opinia;)) Co do prostytutek ... to jeźdxiłem sporo po Europie i nie spotykałem sie za często z opinią :turczynki=prostytutki, natomiast co do Polek to i owszem, a w co niektórych sytuacjach spotykałem sie z informacją polki=prostytutki magdalenki(kasy nawet nie biorą) A tak na marginesie jeśli nie znasz osoby to jej nie obrazaj, pewnie sama jestes kurwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu
te Panie chca temu kolesiowi wmowic ze polki sa najladniejsze choc nie sa? kiedy ostatnio polke wybrano na miss swiata? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chce
??? ps. uważasz że jaka miss taki naród?;) to bardzo głębokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki jesteś
skończonym chamem i jesli piszesz tu by obrażać ludzi i polskie kobiety ..... to spieradaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
hahah przecież ja pisałem zwyczajenie tylko ze Turczynki są ładne.... Jeśli chcesz sie kłocić że to polki sa piekne to załóż taki topik... z przyjemnością odwiedze i pare słow zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki jesteś
nic zwyczajnie nie pisałes... wywasz ludzi od kurew i twierdzisz że Polki do jednego się nadają jak już ktoś pisał- nawet swojej matki widać nie szanujesz....chyba że nie jest Polką? ponawiam... wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu
nie głębokie tylko prawdziwe. Widac nie wszystkim odpowiada typ urody Polek, dziwnym trafem zazwyczaj Ameryka południowa(w szczególności Venezuela), Turcja(m.in. 2000 rok) Włochy itd. O Polkach cicho sza;) Jak któras do drugiego etapu przejdzie to euforia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki
Ale Polki dopiero ostatnio sie takie zrobiły. A moja mama jest w porządu, w przeciwieństwie do Twojej która córkę na coś takiego wychowała, popatrz na siebie(twoja żona to oblesna prostututka) idź dziecko jepiej, kto wogóle pozwolił Ci korzystać z internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutki jesteś
nie kumasz z kim rozmawiasz człowieczku....nawet to ci nie wychodzi jesteś tragicznie beznadziejny i w imieniu wszystkich Polek dziękuję Opatrzności że podobają ci się Turczynki bye bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę was przeprosić, a zwłaszcza panie że jestem takim skończonym pojebem ale w dzieciństwie amputowano mi mózg zostawiając tylko fragment odpowiedzialny za walenie konia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpływam się nad Turczynkami a jedyne co miałem okazję przelecieć to ciasto biszkoptowe mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja p******************
cichutki! naprawde przeleciałes ciasto biszkoptowe??? buahahahahah, dobre! a tak w ogóle to kazdy ma swoje gusta itd ale wiesz, człowieka z klasa mozna poznac po tym że nie nazywa nikogo od prostytutek....a ty tak o Polkach cały czas piszesz, wybacz ale to troche niesmaczne. wiecej godnosci! ja tak czuje ze w tych Twoich zachwytwch nad turczynkami i awersja do Polek jest cos chorego. ja tez nie uwazam ze faceci z posli sa przystojni ale jakos nie przyszło mi do głowy pisac czy mówic o nich ze to buraki które nie znaja higieny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie Panie zdenerwowaaaały;) Mają kompleksy i tyle, nawet Ci nick podebraly z tej złości, hihihi A na opine taka jaka maja same sobie zapracowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem szczerze
ze zbytnio nie wiem jaki typ urody maja turczynki, ale powiem wam jedno ja i tak jestem najpiekniejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty byś sie nie zdenerwował
jakby ktoś cie obrażał? czy po to aby wychwalać urodę jednych trzeba obrażać drugich? ja na taką opinie nie pracowałam i nie zgadzam się na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam bo fajny topik
PODAJCIE W KONCU JAKAS STRONE O TEJ NELISHAN CZY JAK JEJ TAM BO JAK WPISUJE JEJ DANE W WYSZUKIWARKE GOOGLE TO POJAWIAJA MI SIE TYLKO STRONKI Z JAKIMIS WYNIKAIMI-MECZÓW??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilbert
Ciężko powiedziec dlaczego tak wiele turczynek jest tak pięknych. Natomiast tu sie zgodze ze faktycznie jest na co popatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×