Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczegooooo

Dlaczego Turczynki są takie śliczne?

Polecane posty

Gość andrea26
nic specjalnego ta turczynka nie wiem czym się tak zachwycacie. Najzwyklejsza dziewczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea26
co do moralności Polek to niech każdy odpowiada za siebie i nie ma co uogólniać, że wszystkie to prostytutki, bo wcale tak nie jest. Nie przesadzajcie z tą urodą Turczynek, Hindusek czy Włoszek, w każdej nacji znajdą się piękności i przeciętniacy. Włoszki szybko się starzeją i tyją w biordach, Hinduski nie mają klasy i wyglądają ładnie tylko do 26 -lat, a Turczynki no cóż nie powiedziałaby że to takie "świętoszki"... Mieszkam od kilku lat w UK i wystarczy spojrzeć jak Turczynki po wyjeździe ze swojego kraju czują się wyzwolone i "chętne". Puszczają się na lewo i prawo z anglikami, polakami, czechami i innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd
natomiast Polki jak wyjadą do Anglii, grecji , Włoch,Hiszpanii pasy cnoty zakładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego ktoś tu uwaza że ktoś mi podebrał nicka po prostu doszedłem do wniosku że nieładnie się zachowałem wobec pań za co biję się w pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea26
to, że jakaś Polka puściła się w Grecji, Anglii czy Turcji nie oznaczą, że robią to wszytkie. Dla mnie Turcy, Hindusi, Arabowie to brudasy i nigdy nie poszłabym z takim do łóżka. Lepiej spójrz na Angilki, Amerykanki, Szwedki czy Niemki te dopiero się bzykają na lewo i prawo.... Polkom do nich daleko i dzięki bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilbert
To prawda, nacje któe mieszkaja na południu Europy, czy w innych "cieplych" rejonach świata szybko sie starzeją. Oczywiscie zalezy to też od tego jak sie o siebie dba. Włoszki i Włosi czesto mają strasznie zniszczona cere. Podobnie turcy i turczynki. Masz racje w każdej nacji znajda sie piekni i przeciętni. To oczywiscie zależy od tego jakie kto ma preferencje. Większosć polek i polaków lubi śniadą cery i tę "inność". Dlatego Polakom bardziej podobają sie Turczynki, a Polkom Wlosi. Chociaż najczęsciej jest tak że w ten sposób wypowiadaja sie osoby które za granica nie były, albo były zaledwie kilka razy po kilka dni. Mieszkałem kilka lat we Włoszech akurat w Neapolu i zauważyłem ze ani Polakom tam na stale mieszkającym włoszki sie nie podobaja tak bardzo, ani Polkom Włosi. Ta inność też sie nudzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosi to są może dobrzy
do prawienia komplementów i sprawiania że czujesz się hoho jaka piękna ale związać to ja bym się z żadnym nie chciała, podobnie jak z innymi południowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w turcji mieszkają
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi
ze to muzułmanki, ale w sumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba by odżwierzyc
bo niezły topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
ukrainki sa ładniejsze. zdecydowanie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necnec
To prawda, ukrainki są o wiele ładniejsze. Do nich przylgnela niestety opinia prostytutek i puszczalskich, czyli podobnie jak w przypadku Polek. Naprawde na niektóre Ukrainki mógłbym patrzyć 24 godziny na dobe. Naprawde Turczynki się chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol22
Zastanowcie sie jakie bzdury wy piszecie! Turczynki sa piekne???? Szczegolnie te rozjasnione na blad z tuzinem pudru na twarzy i z rodzicami przy boku! Wyobrascie sobie swoja tesciowa 120kg zywej wagi plus 5kg samych szmat na niej ze ledwo ja zobaczyc!I ten zapach od nich jak sie spoca sukienki do ziemi i chustki na glowach! Jak beda starsze tez sie tak roztyja to ta swoja zone do lozka nie zmiescisz. Wyobrascie sobie odwiedziny rodziny z Turcji przyjedzie 6 siostr i 8 braci! Na weselu bedzie 1000osob.I jeszcze dostaniesz po gebie od braci jak zmienisz zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz
A ja znam dwie ladne Turczynki starsza o imieniu Secill i mlodsza Sebill obydwie sa bardzo ladne e szczegolnosci ta pierwsza bardzo mi sie podoba. A do wszystkich ktorzy poczuja cos do Turczynek -uwazajcie na Turkow!!! Te chuje sa bardzo zazdrosne o nie i moga nawet zabic. A co do samych Turczynek jak jakas sie zdobedzie to bardzo dobre jest z nimi zycie w lozku ale po za lozkiem jest bardzo trudno z nimi zyc ze wzgledu na trudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merva
Czytając wypowiedzi niektórych mogę stwierdzić, że chyba nigdy nie byli za granicą. Jak byłam w Niemczech to widziałam wiele Turczynek. Spotkałam tylko 2 ładne, szkoda tylko, że muszą nosić te chustki. Turczynki są ładne jak są młode. Te starsze to zaniedbane kobiety, od których śmierdzi, zacofane, niektóre nie potrafiły nawet czytać.I to prawda ze Turkom podobają się Polki, zwłaszcza blondynki, łatwo można było to zauważyć na ulicy, cenią w Polkach też to,że są miłe, całkiem inne niż Turczynki-żony, które cały czas zdesperowane biegają za swoimi mężami i prawią im wymówki, gdzie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja .......
Turczynki sa wybitnie brzydkie ! czarne , zawsze lekko otyle jak nie grube, dlugie nosy i wasy pod nosem wybaczcie sa wstretne! Lane sa Hinduski z ciemnych kobiet przepiekne! meksykanki, portorykanki , wenezuelki , kubanki a nie turczynki !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem autora topiku
Jak tak świrujesz na punkcie Turczynek to wyjedź do Turcji, przyjmij ich obywatelstwo, ożeń się z jakąś Turczynką. Tylko czy dobrym mężem będzie człowiek który potrafi tak obrażać kobiety ? Mężczyzną z klasą to Ty na pewno nie jesteś. Czemu Cię jeszcze nie ma w Turcji ? Czyżby jednak za słabo Ci zalezało na tych Turczynkach ? Wygodniej jest siedzieć przy kompie i obrażać polskie kobiety. "Dlaczego w Polsce nie ma takich kobiet? bardzo tego żałuje" Trochę głupio piszesz. Może dlatego ich nie ma w Polsce bo Polska by wtedy przestała być Polską. I to że jakieś polskie kobiety się puszczały za granicą to nie daje Ci prawa by mnie obrażać. Dlaczego ja mam znosić obelgi za to jak żyje ktoś inny ? To chamskie i okrutne. To jest obrzydliwe jak się wyrażasz i to jaki masz sposób myślenia. Nie generalizuj bo wyrządzasz tym krzywdę ludziom. A już szczególnie obrzydliwe jest że nie tylko generalizujesz ale wyceniasz wartośc kobiety poprzez jej urodę czyli masz czysto materialne i przedmiotowe podejście do kobiet. W Polsce są różne kobiety. I ładne, i brzydkie, i przeciętne. W Turcji też. Krytykujesz nas a sam może byś tak przeczytał jeszcze raz swoje posty i przyjrzał się sobie czy jesteś tak kryształowo czysty i czy chciałbyś żeby któraś z nas się tak wypowiadała o polskich mężczyznach, że są brzydcy i nic nie warci. Ja osobiście nie wyobrażam sobie tak pisać o Polakach bo to tak jakbym obrażała swój kraj. Okropnie żałuję że są tacy ludzie jak Ty. Mam nadzieję że takich męzczyzn jak Ty są śladowe ilości i że jesteś tylko jakimś ewenementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka86
temat juz pewnie zamkniety,ale chce cos dodac,moze ktos to przeczyta...Was wszystkich popier...lo.Po pierwsze,uroda przemija,nikt nie bedzie wiecznie mlody!!!po drugie,na cholere robicie takie stereotypy typu ze Polki to kurwy,a Turczynki sie nie myja...krew mnie kurfa zalewa!!!wezcie sie puknijcie w te durne lby.dodam ze najwiekszy procent prostytutek stanowia Wloszki,no i co z tego????przeciez nie kazda Wloszka to kurwa tak jak nie kazda Turczynka jest piekna.Malo wam Polek?to spier...lac zagranice!!!!!i nie obrazac nas POLEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki w większośc są mdłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka86
a Polacy to głąby!!!!!!i nas nie szanują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildness
Turczynki są piekne dla Polaków, tak jak Turcy przystojni dla Polek ;) Potrzeba nam odmienności poprostu i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz na myśli
pisząc "mdłe"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
ja uważam że sa śliczne, co nie znaczy że mam przez to jakies kompleksy;)) ale przecież to kwestia gustu i zawsze sie znajdą tacy ktorzy beda mowic ze sa piękne i tacy którzy będą temu zaprzeczać;D poza tym w Polsce tez jest wiele dziewczyn dorównujących ich urodzie. I temu nie mozna zaprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×