Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie taka jaka

zabiegi u kosmetyczek a trądzik??? jakie macie doświadczenia?

Polecane posty

Gość gość
Zabiegi u kosmetyczki a właściwie u kosmetologa bardzo mi pomogły pozbyć się trądziku. Tylko ważne jest, aby oprócz zabiegów stosować się do zaleceń i w domu też używać odpowiednie kosmetyki, które kosmetolog dobierze,a nie działać na własną rękę. Dobre gabinety z opiniami znajdziecie na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogło srebro koloidalne ,przemywa sie twarz 2x dziennie do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik jest wynikiem nadmiernej pracy gruczołów łojowych, a kluczem do sukcesu w walce ze schorzeniem jest uregulowanie ich funkcjonowania. Zabiegi u kosmetyczek sprawdzą się w przypadku chęci pozbycia się blizn potrądzikowych, które szpecą skórę., np. mikrodermabrazja. Jednak nie wpłynie ona na pracę gruczołów, które nadal będą produkować łój, a na skórze pojawią się nowe wykwity. Dlatego, by wyregulować sebum należy stosować odpowiedni preparat: Beta-Skin Acne Care Cream. Zawarte w kremie składniki takie, jak srebro koloidalne, cynk i krzem, pomagają przywrócić prawidłowe funkcjonowanie gruczołów. Zapraszam na stronę www: https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam peeling dyniowy Sama zdecydowałam sie na niego w Centrum Atena w Nysie i efektami jestem zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaMaślak
Jeśli już o dyniowym mowa - to faktycznie, jest super. Byłam na takim zabiegu w Profemedzie. Enzymy zawarte w miąższu dyni pomagają w odnowie naskórka i zwiększają przenikanie innych składników aktywnych, zmniejszają wydzielanie sebum. Miałam 2 zabiegi w odstepach dwutygodniowych i jestem bardzooo zadowolona. Polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób z trądzikiem polecam wszelkie zabiegi z użyciem lasera. Ja swego czasu chodziłam do Bellisany, naprawdę dobry gabinet z szerokim pakietem zabiegów, po których skóra na pewno będzie w lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrea2
Ja bardzo sobie cenię zabiegi u kosmetyczek współpracujących z Repechage. Jest sporo takich salonów, a raz na jakiś czas można sobie na nie pozwolić, bo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kosmetyczki w Szczecinie na Maciejkowa 37. Bardzo miła obsługa i bardzo dobre ceny. Mają szeroką oferte na zabiegi od mikrodermabrazji do depilacji laserowej i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto chodzić do dermatologów nawet prywatnych. Zmagam się z trądzikiem od 6 lat, chodziłem do dermatologów prywatnie i g****o to dawało, dermatolodzy jak poczują kase to ci dają słabe leki tak abyście mieli jak najwięcej wizyt u nich i strat. Polecam kosmetyczkę pomogło mi to dużo, ona wam doradzi zabiegi. Lepiej wydać pieniądze na kosmetyczkę i efekty widać po oczyszczaniach i też jeszcze niweluje blizny niż dawać się wzbogacać głupim dermatologom oszustom prywatnym. Dla nich liczy się tylko kasa a nie pomaganie ludziom w dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto chodzić do dermatologów nawet prywatnych. Zmagam się z trądzikiem od 6 lat, chodziłem do dermatologów prywatnie i g****o to dawało, dermatolodzy jak poczują kase to ci dają słabe leki tak abyście mieli jak najwięcej wizyt u nich i strat. Polecam kosmetyczkę pomogło mi to dużo, ona wam doradzi zabiegi. Lepiej wydać pieniądze na kosmetyczkę i efekty widać po oczyszczaniach i też jeszcze niweluje blizny niż dawać się wzbogacać głupim dermatologom oszustom prywatnym. Dla nich liczy się tylko kasa a nie pomaganie ludziom w dolegliwościach. :) Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie pomogło. Wykonuje oczyszczanie+kwas i jak narazie widze poprawę. Dodatkowo przemywam twarz multiesencją z bielendy do cery mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała problem z trądzikiem, dość poważny. Zdecydowaliśmy się poszukać lekarza, nie wiedzieliśmy do kogo uderzyć. Zdecydowaliśmy się przejechać do Szczecina do polecanego dermatologa. (http://www.dummik.pl/szczecinskie-zabiegi-na-tradzik/). Na wizycie przepisał leki, a z każdym dniem stosowania trądzik ustępował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoznanskaPyra43
Ja jestem z Poznania i korzystałam z peelingu chemicznego w Sylvetka Atelier. Problem z trądzikiem udało się ładnie załagodzić. Więc jak dla mnie czasem warto iść do specjalisty i zapytac co by polecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy na jaką kosmetyczkę natrafisz, mi akurat pomogła ;) mimo iż nigdy nie miałam jakiegoś wielkiego problemu z trądzikiem... to jednak. Chodziłam na mikrodermabrazje oraz na peeling kawitacyjny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandenka77
peelingi potrafią zdziałać naprawdę cuda :) W Lublinie zdecydowanie polecam gabinet kosmetyczny Esthe - http://www.esthe.pl. Ceny również bardzo akceptowalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogly zabiegi z peelingami w gabinecie kosmetycznym. Moja kosmetolog uzywa tylko sprawdzonych swiatowych marek - PCA Skin - mozecie miec pewnosc ze wam pomoze. W Poznaniu polecam gabinet www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasija1
Dermatolog często przepisze maść albo jakieś mocne środki, które średnio pomagają. Moim zdaniem u kosmetyczki naprawdę można się "wyleczyć" - w salonie Estela, do którego chodzę, mają mnóstwo zabiegów i można dobrać zabieg do cery. Mają peelingi, kwasy, naświetlania, co się tylko chce. Cennik można sprawdzić tutaj http://salon-estela.pl/. Na mnie naświetlanie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chodziłam do kosmetyczki jak miałam tradzik, najpierw się porządnie wyleczyłam...zaczęłam od pielęgnacji i stosowałam cetaphil em do mycia twarzy i ciała i jeszcze jeden krem nawilżający tejże firmy i trądzik, powolutku, małymi kroczkami znikał :) a teraz normalnie chodze do kosmetyczki, ale tylko na henne i jakies maseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest odwiedzać kosmetyczkę nie tylko w przypadków problemów z trądzikiem. Ja mam cerę normalną, ale i tak lubię raz na jakiś czas wybrać się na prosty zabieg na twarz do Artimex w Raciborzu. Oni mają bardzo dużo fajnych zabiegów, po których cera jest oczyszczona i odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska22
Po moim trądziku pozostały doły, bo nie leczyłam go tak jak powinnam. Uzbierałam pieniądze i poszłam na zabiegi kwasem do placówki koło uniwersytetu medycznego w Gdańsku. Pani kosmetolog była bardzo miła, poleciła mi kwas glikolowy, podziałał rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę zależy do jakiej kosmetyczki pójdziesz. Bo są takie po szkole weekendowej i nic więcej a są takie które się ciągle szkolą. Ja jeżdzę w Katowicach na ulicy Panewnickiej do Instytutu Kosmetyki i Medycyny Estetycznej i tam panie mają mnóstwo kursów, szkoleń, certyfikatów. Wciąż się rozwijają i widać to po efektach zabiegów bo zawsze jestem zadowolona i wracam tam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi02
Tygryska też tam leczyłam tradzik, u mnie podziałał najlepiej kwas migdałowy, teraz cera wygląda bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qetyu

Też słyszałam o kwasach i zastanawiałam się :) Sama próbowałam laserów w salonie Estela. Może kwasy też mają, mi akurat doradzili lasery w moim przypadku. I bardzo skutecznie zadziałały. Najlepiej popatrzeć na stronie salonu np. http://salon-estela.pl/ jakie są zabiegi. Dla każdego się z pewnością coś znajdzie. I pewnie skuteczniejsze to niż samemu walczyć. Ja już nie miałam siły walczyć sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Peelingi kawsami to zdecydowanie mój numer jeden na trądzik. Chodzę regularnie na kwas salicylowy do kliniki w Gdańsku w polon park i moje problemy z trądzikiem dobiegają końca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chodzę od września ubiegłego roku miałam w sumie 6 zabiegów, szczerze? To nie wiem czy dalej w to brnac moja pani kosmetyczka jest bardzo miła i sympatyczna zawsze mi mówi co robi a ostatnie 3 zabiegi miałam z kwasem tca po którym schodziła mi strasznie skóra a pod spodem była bardzo ładna gładka ... Trądzik mi się zaczął pojawiac na policzkach brodzie a na początku miałam tylko na czole nie wiem czy to wina kosmetyczki czy  moze trądzik mi "migruje " mam mniejsze blizny po zabiegach ale trądzik dalej jest wydałam 1200 zł na to wszystko :(( wspomnę tylko że mam 15 lat a trądzik od 12 roku życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wizyty u kosmetyczki przynosiły jedynie chwilowe zabiegi 😕 dlatego też w pewnym momencie postanowiłam zainwestować w wygląd swojej cery i zapisałam się na profesjonalny zabieg z laserem w Klinice Krajewski - już po pierwszej wizycie przebarwienia były dużo bledsze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kosmetolog pracuje na kosmetykach Peel Mission, mam skórę trądzikową i świetnie sprawdzają się peelingi chemiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×