Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golec26

Co sadzicie o imieniu Joanna.Jakie są Joanny?

Polecane posty

Gość golec26

Jakie macie z Joaśkami doświdczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannas
mowisz jako facet, ale ja ejstem kobieta i mam dobra koelzanke Joanne, uwazam ze jest lojalna, szczera, dobra i uczynna, choc uparta i troche ograniczona w pogladach, aczkolwiek zawsze mozna z nia sie dogadac i zawsze w biedzie pomoże, czasem wydaje jej sie, ze jest nie wiadomo kim, ale tak naprawde to dobra osobka,, i tez zakompleksiona,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASASA
no a wy ASKI? CO O SOBIE SADZICIE? NA PEWNO JEST WAS TU WIELE NO GADAC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znalam tylko jedna aske
calkiem dobrze i okazala sie totalna idiotka, malo tego puszzcalska, ale imie przeciez o czlowieku nie swiadczy sa wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKATAKAJEDNA
JASNE ZE TAK!!!!!!!!!!!!!!!ASKI SO W PORZO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zomowiec
i obciagają z połykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioJEDEN
a ja znam i sa super laski, fajne kobitki, łądne i madre......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam z jednym facetem
to przypaletala sie taka jedna aska i nam mieszala, teraz jestem z innym i zgadnijcie kto sie wpieprza do zwiazku...joanna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folerncja
ale chyba nie wszytskie sa takie złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józinka
Moja siostra ma na imię Joanna i jest wspaniała. Mądra, dobra, spokojna, symatyczna, wszyscy ją bardzo lubią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanneczka
Oczywiście,że Joanny są fajne. Ja jestem zadowolona ze swojego imienia.Tylko nie lubię zdrobnienia: Aśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna7777
dla mnie jeszcze gorsze jest Joaśka:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józinka
a ja na moją siostrę mówię Asieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie nie swiadczy o człowieku
aski sa takie same ja goski kaski jolki oliwie i inne.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu
Joanna bardzo ładne imię i po angielsku ładnie się wymawia, ale zdrobnienie AŚKA to tragedia (Joaśka też niewiele lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotaru
Wśród Joasiek, które znam jako jedną,wyraźną wspólną cechę mogę podać ambicję - naprawdę ambitne babki. A tak poza tym to są raczej zupełnie różne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakak
A ja na swoją siostrzyczkę Aśkę wołam Hela , jakoś bardziej to do niej pasuje.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheleonora
hehehe KAKAK pewnie że Hela do mnie pasuję... a Joanny są rózne kwadratowe i podłużne jedną wspólną cechę mają zawsze Swietnie zabawiają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz znaczenie i opis imienia... :D Nie wiem na ile jest to "realne" ale moje imie zgadzalo sie z takim opisem na 90% Wypowiedza sie moze joanny.. to bedzie wiadomo... Opis imienia: JOANNA Imieniny obchodzi: 02.04, 05.12, 05.24, 08.21, 12.09, 12.12, Osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy Charakter: 96 % Promieniowanie: 98 % Rezonans: 90 000 drgań/sek. Kolor: Żółty Główne cechy: Wola-Aktywność - Intelekt - Uczuciowość Totem roślinny: Żarnowiec Totem zwierzęcy: Termit Znak: Lew TYP: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych okolicznościach stają się agresywne. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować. PSYCHIKA: To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otoczenia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subie­ktywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religijnej. WOLA: Z żelaza, a raczej ze stali. Nie pozwólcie, by wchodziły wam na głowę! POBUDLIWOŚĆ: Ogromna, ale nigdy nie przechodzi w nerwicowość. Jak udaje im się zachować zimną krew wśród beczek z prochem, gdzie spacerują z ogniem swej namiętności? ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Urodzone rewolucjonistki. Nie reagują, ale wybuchają. Jeśli chcecie odwieść je od jakiegoś projektu, to nigdy nie siłą, ale przekonując je że ten zamiar nie leży w ich interesie. AKTYWNOŚĆ: Wydaje się, że przychodzą na świat z dokładnym planem życia. Wszyscy wokół muszą uczestniczyć w tej walce. Zdarza im się \"zużyć\" wielu mężów. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi im klęska, jeśli stracą wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie. INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu. INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata. UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy: Rodzice, nie traćcie autorytetu w oczach tych dziewczyn; które nie wybaczą wam zejścia z piedestału. Jeśli obiecujecie karę, nie odkładajcie jej. Miłość i surowość. MORALNOŚĆ: Składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Gdy chodzi o jednostki, jest bardzo surowa. Gdy chodzi o wydarzenia, tłumy, narody - dopuszcza daleko Idące ustępstwa. ZDROWIE: chociaż swoją żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek. ZMYSŁOWOŚĆ: Seks to dla nich wszystko albo nic. Są zdolne wszystko poświęcić dla ideałów, nawet życie intymne. Ale w przypadku, gdy ich ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć.. Dodajmy, ze ich osobowość zawiera sporą dozę cech męskich. DYNAMIZM: Na miarę ich wrzącej psychiki. Mają w sobie cos z bohaterek. Może trzeba również być bohaterem, aby z nimi żyć? TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Jeśli zgadzacie się z nimi, posługują się wami. Jeśli się im sprzeciwiacie, spaliliby was na stosie. Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne. PODSUMOWANIE: Jedna rada: nie przeszkadzajcie tym uroczym \"termitem\" w budowaniu ich fortecy... Dajcie im możliwość dyrygowania, rozkazywania, a jeśli zapomną o was w bojowym rozgardiaszu korzystajcie z rzadkich chwil wytchnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalko kochana
a napiszesz o LWIE?Prosze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety niezbyt szlachetne
miałam przyjaciółkę o tym imieniu, która następnie przestała byc moją przyjaciółką i robiła mi "dobrą" reklamę wśród pzosotałych koleżanek - to było w liceum.Na studiach jeszze próbowałam odnowić z nią kontakt i zatrzeć stare nieporozumienia - niestety zrobiła to samo wśród MOJEGO nowego towarzystwa na studiach - i tak zakończyła się nasza znajomość. Z biegiem czasu jak się póxniej okazało również nasze wspólne koleżanki z liceum od niej się odcięły. Dzisiaj mam prawie 30 lat i utrzymuję kontakt z nimi a JOANNA jest poza naszą babską paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusalka ... czytałam już różne znaczenia imienia JOANNA i każde z nich ma coś w sobie,do każdego z nich mogę dopasować siebie...w różnym procencie ale zawsze:) A ja...LUBIĘ SWOJE IMIĘ I JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO JAKA JESTEM...choć mam wątpliwości czy to zasługa imienia:)))) A odpowiedź na pytanie w temacie postu: JOANNY SĄ ŚWIETNE !!! Podpowiada mi to moja wrodzona skromność;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie aski jakie znam sa takie.... hm...nie ciekawe .. a znam 3. imie tez mi sie niezbyt podoba, ale to moje prywatne subiektywne zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kiepsko
znam jedną - PIĘKNA ZIMNA SUKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kiedyś nie przepadałam za swoim imieniem, ale teraz mogę powiedzieć, że pogodziłam się z nim - chociaż w samozachwyt nie popadam;) Również nie znoszę zdrobnienia Aśka i Joaśka bleeee Nie jestem zwolenniczką poglądu, że to jakim się jest człowiekiem zależy od imienia - dla mnie to bzdury. Czytając różne opisy znaczenia imienia wiadomo można coś zawsze przypisać sobie - jak już przede mną wspomniano. Wydaje mi się, że nie jestem osobą beznadziejną, wredną itd, choć zdaję sobie sprawę ze swoich wad... którz ich nie ma?;) Imię nie kieruje człowiekiem, a nastawienie do danego imienia zależy głównie od tego z jakimi ludźmi mieliśmy do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj prosze cala date.. To Ci dam opis Twojej osoby z dnia urodzin.. taka mala charakterystyka:) Tylko w miare szybko bo niedlugo wyjezdzam.. i bedo dopiewro po switach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz ogólny zarys osob - Lwów Lew ( 23 lipiec - 22 sierpień ) żywioł - ogień: władca - Słońce Osoby urodzone pod znakiem Lwa są impulsywni, niejednokrotnie agresywni, a chcąc osiągnąć cel nie liczą się ze stroną przeciwną. niejednokrotnie cechuje ich upór, zawziętość, pycha i bezwzględność. Działają pod wpływem chwili i nastroju. Z tego powodu często ujawniają wyraźnie swoje sympatie i nienawiści, wtedy bywają aroganccy, szorstcy i odpychający. Odznaczają się silną wolą w dążeniu do osiągnięcia autorytetu i władzy. Energiczne i przedsiębiorcze, zdecydowane w czynach i w słowach. Inteligentne, wyrozumiałe dążą do osiągnięcia wytyczonego celu. Bywają również mili i serdeczni. Cechy charakteru: Lew, męski aktywny znak, stawia duże wymagania sobie i innym, ambitny, pracowity, niezależny. Często realizuje swoje plany. Ceni komfort. Uczciwy, prawdomówny. Wierny i lojalny. Kobiety - delikatne, wielkie damy, a równocześnie znakomicie prowadzące dom, nawet w najbardziej trudnych warunkach. Impulsywne, władcze, szczerze oddane ukochanym osobom. Mężczyźni - nie posiadają zmysłu praktycznego. Cenią związki rodzinne i przyjacielskie, ale pod tym względem trzeba się liczyć z ich zmiennym charakterem. Wyróżniają się w otoczeniu z uwagi na swój egoizm, brak tolerancji i cynizm. Dewiza życiowa: \"Chcę i mogę\" Znaki Zodiaku przychylne Lwom: Waga, Strzelec, Baran, Lew Żywioł - Ogień: nie jest go łatwo opanować i oznacza proces, a nie rzecz. Jak wybuchnie, potrafi zużyć powietrze, zagotować wodę i przypalić ziemię. Planety: znaczenie, charakterystyka Słońce: znaczenie symboliczne - źródło życia: strefa wpływu - osobowość Dodaje energii i wzmacnia. Jest pierwiastkiem męskim w każdej charakterystyce. Kojarzy się z godnością, zdrowiem, przywództwem, własnym ja, a także zdolnościami i doświadczeniem Dwa bieguny cech zodiaku i żywiołów Połączenie cech żywiołów i znaków Zodiaku da cechy danej osobowości. Od nas samych zależy, czy charakterystyka będzie pozytywna czy negatywna. Lew - pewny siebie, hojny/pompatyczny, pretensjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×