Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golec26

Co sadzicie o imieniu Joanna.Jakie są Joanny?

Polecane posty

Gość joasie dają się
rżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna--- Jo ewa też ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie...
ten rzekomo powyższy kawał stary jak świat i niestety głupkowaty oraz przechodzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam kilka
dziewczyn o tym imieniu - u mnie w rodzinie są aż 3 Joanny , jeszcze jak chodziłam do szkoły to były w klasie chyba też ze 2 i powiem tak , że są to dziewczyny o bardzo silnym charakterze , nieraz impulsywne - zawsze mówią to co myślą mimo , że mogą kogoś zranić , ale zawsze chciałam mieć taki charakter , ale jestem mimo wszytko dużo spokojniejsza ;) moim zdaniem ładne imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola :)
Asiunie....brrrr...diabły w skórze aniołka...zazdrośnice, materialistki, chciałyby być ciągle w centrum uwagi...i rzadzić wszystkimi, ale nie zawsze wszyscy sobie na to pozwolą...a wtedy jest wielka woja hehehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanny są fałszywe
[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assi el hassi
Cóż, jesteśmy wspaniałe. Zwłaszcza lwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenacafe
aska to szmata!!!!!!!11 jej chlopaka zdradzal ja ze mna i zrobil mi pozniej dziecko a ona to znosila dla jego pieniedzy w koncu i tak ja kopna w dupe bo wiadomo ze nikt czegos takiego nie powinien wybaczac jesli jest przy zdrowych zmyslach no chyba ze chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem too
niestety każda Joanna to od razu Aśka (no chyba oprócz Krupy hehe) nie podoba mi sie to imię a szczególnie jego zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, jestem czasem wredna impulsywna i przebiegła. Nie dam sie oszukać-wywęsze nawet malutkie kłamstwo:P. Mama miała ze mną problemy bo troche pyskowałam. Ojcu nie-też lew. Miałam średnią z paskiem zawsze, lubiłam sie uczyć ale jak nie było nic interesującego w szkole to szłam do parku SAMA bo nie lubiłam idiotycznych koleżanek chichoczacych ze wszystkiego. Uwielbiałam i do tej pory zostało czytac ksiażki. Do stopnia czytani z latarką pod kołdrą.Nie lubiłam dyskotek za bardzo.Cwiczyłam karate 12 lat i jak sie zawziełam to i jakieś mistrzostwo polski zdobyłam z walce bo lubiłam "sie prać". Mówie to co myśle, czasem zaklne, nawet jak prawda kogoś zaboli, Jestem emocjonalna ,często płacze jak mi coś nie idzie. Przywiązuje wage do swojego wyglądu, lubie mieć czysto w domu, wkurzają mnie porozrzucane ciuchy. Seks codzienny też lubie z mężem:). Nie paliłam papierosów bo uważałam to za szczyt debilizmu. Mam nadzieje ze to komuś pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieidealna mama
ja znam 2 dziewczyny o tym imieniu i kazda jest inna jedna - super babka, wyluzowana, wszedzie jej pelno druga - calkowite przeciwieństwo - skromna, niesmiala, wogole jakas dziwna i nie moglam z nia nigdy zalapac kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedantyczna! ojej.. :-) nie cierpie bałąganu, wrażliwa na cudzą krzywde pomocna , szczera, uczciwa,uparta troszke, jak ktos mnie skrzywdzi to zrobi wszystko aby się odegrać,za bardzo ufna i wszystko musze mniec zaplanowane i oszczędna, łatwo mnie rozdrażnic i nie cierpie jak mówia Aśka ale nikt na szczescie nie mówi bo wszyscy wiedzą jakiego sząłu dostaje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem Joanna ale jak dla mnie to głupi temat-czy osobowosc czlowieka zalezy od jego imienia?? czy od charakteru i zdobytych doswiadczen? wkoncu na to pierwsze nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Aśki to wredne ..., kobiety z chorą psychiką, z nieudanym życiem osobistym. Znam jedna w Płocku Joanna J ..., brzydka, zaburzenia psychiczne, rozbiła małżeństwo ale on juz ma inną. Omijam Aśki brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjc

Miałam w szkole kilka Joasiek i niby dziewczyny okej, ale wszystkie puszczalskie, bardzo lubiły latać za starszymi chłopakami, paliły papierosy, miały wyzywający makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×