Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość grupowa
Hej Wszystkim:)) A ja tam mam leniwą niedzielę. I bez ochoty na śmierdziucha:))) Oj ostatnio coraz lepiej. Nawet jak są dokoła mnie to tak jakoś bardziej przeszkadzają:))) Więc moge spokojnie się witać z mężczyznami a oni mogą mnie pocałować, chichichi, w rękę, chichichi:)))) Ale głupio zabrzmiało ale to prawda, głupio to miz awsze było. Ale teraz już nie jest:))) A w ogóle to świat jest piękny:))) P.S. Obżeram się okrutnie ale to łakomstwo nie związane z fajkami, takim jestem obżartuchem. Ale waga się trzyma, więc pewnie dziedzicznie, no i jednach ruch załatwia wiele. Rowerek i spacery:) MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA:)) jovik, ika370, cosmic, złośliwiec, Dorottka, hidden, Wam po raz pierwszy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Przeszłam \"chrzest bojowy \" śmieszne , ale niestety prawdziwe .... Odprowadziłam drugiego Brata ostatnią drogą jaką mamy w naszym zyciu ..... Nie zapaliłam choć bardzo ptrzebowałam papierosa ....... I dalej nie wiem , nie jestem pewna czy nie poddam się , bo tak naprawdę nie wiem czy mam ochotę na dalszą walkę ....... Przepraszam , ale tak właśnie teraz czuję ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
jowita Wiem, co w tej chwili przezywasz, ale zastanów się i nie podejmuj pochopnie decyzji Nie wiem jak w tej chwili Tobie pomóc a bardzo bym chciał.Na pewno podejmiesz właściwą decyzje trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
jovita wiem co czujesz, odprowadzałam już najbliższą mi osobę. Ale właśnie wtedy na jakiś czas, dla Niego, przestałam palić. Więc nie wiedząc co powiedzieć, nie ma słów... Zwyczajnie, trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovita Szczerze wspolczuje i z calych sil sciskam kciuki,wierzac w Twoja madrosc i sile do walki z petem... ech:/ nie daj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,mam zaszczyt dołaczyc do grona byłych palaczy:) jutro mija miesiac kiedy to po raz ostatni miałam papierosa w ustach:) pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
palaczko, witam:) niedawno sama dołączyłam i pamiętam jak się wkurzałam, że nikt nie odpowiedział... trzymam kciuki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Palaczko bardzo dobrze ze dołączyłaś do naszego grona serdecznie Cie witam i życzę powodzenia trzymam za Ciebie kciuki Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joviktka- moje wyrazy współczucia........jak odpoczniesz- wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza, jak makiem zasiał. Mam nadzieje, że wszyscy się juz tu pozbierali, niektórych mniej a niektórych wiecej ciągnie do fajek. Wpisujcie sie, bo ja tu wiecznej straży nie będę trzymac!!! Złosliwiec- kaj jesteś!! Witam nowe twarze, te bez papierosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uciekam- opa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje poslusznie,ze nadal nie pale. Mam wrazenie,ze jest troche lzej,chociaz czasami pojawia sie ta mysl o jednym dymku zwlaszcza jak siedze miedzy palaczami. Zauwazylam,ze odkad nie pale mam mnostwo czasu hehe No i zaczelam snic(o dziwo)czyzby to faktycznie efekt niepalenia?? Nawet miałam sen,ze wypalilam 5 papierochow,ale sie szybciutko obudziłam hehe i jaka ulga,ze to tylko sen:D Jovik ciesze sie,ze nadal dyzurujesz Zlosliwcu-tylko pozazdroscic miejsca zamieszkania Hidden-ale piekna sztuka ja tez taka chce zlowic Grupowa-mam nadzieje,ze nadal sie trzymasz :) Pozdrawiam wszystkich BP i uciekam na polko :)pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam jovik jestem obecny u mnie bez zmian.Zmiana jest w pogodzie, bo zaczął padać nareszcie deszcz.Pozdrawiam serdecznie na razie. jowita, ika370,grupowa,palaczka,Dorottka,jak wiatr, gdzie jesteście jak ktoś może to niech się odezwie hidden *cosmic pozdrawiam wszystkich tu obecnych i tych którzy czytają nas po cichu może dołączą do naszego grona NP. będzie weselej serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się na wezwanie :) Ika choć już mnie bolą kciuki to będę je ściskać dalej, żeby Ci się udało :) Grupowa jak tam u Ciebie? Złosliwcu troszkę Ci zazdroszczę tych Mazur, (mimo że niezbyt miłe mam skojarzenia) byłam tam tylko jeden raz w życiu, juz jako stara baba, ale zachwycałam się jak dziecko U mnie pogoda też niespecjalna, niby ciepło ale słońce schowało się za chmurami i powiewa zimne wiatrzysko :( Palacze nie czytajcie nas w ukryciu, wyjdźcie z kąta, rzućcie tę truciznę, nie warto rujnować zdrowia, wierzcie, że naprawdę można przestać palić! ja jestem tego przykładem, wiele lat mówiłam że nawet w trumnie będę leżeć z petem w zębach, a jednak udało mi się zerwać z nałogiem! nie palę już http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10301;7/st/20050814/e/I+don%27t+smoke/dt/7/k/6d0f/event.png Wam też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Ika370 ja tez miałem sny ze paliłem, ale to tylko pozostałość po paleniu rowniesz przychodziły takie myśli żeby wziasc ze dwie chmurki to śmierdziel w ten sposób prowokuje daje znać o sobie ze jeszcze się nie poddał. Ale ja starałem się odpędzać od siebie te myśli. Na pewno każdy z nas to samo przeżywał nie daj się skusić trzymam za Ciebie kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dorottko dzieki wielkie za trzymanie kciukow teraz juz wiem dlaczego nie chce mi sie tak bardzo fajcyc hihi majac taka obstawe zyczliwych sobie ludzi ja ja to naprawde nie jest trudne najfajniejsze jest to,ze osoby nie wierzace w to ze ja moge nie palic robia oczy jak wrota ,szczeka im opada i nic nie mowia.jedynie moja wlasna matka powiedziala,ze uwierzy jak mina 2 lat to ci sie nazywa wlewanie wiary w czlowieka:)Dobrze,ze mam takich ludzi jak Wy moi mili:) Ps. Lece na A.M Wesolowska:) ale jeszcze tutaj wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
jestem, trzymam się:) a dziś gotowałam trochę:) a znów mi się zmienia życie, prawdopodobnie za granicę wyjeżdżam. Tam faje drogie więc łatwiej będzie:)) Ale kusi mnie, żeby wziąć jedną zapasową paczkę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
no i kolejny pozytyw BP, nie trzeba gum żuć:)) I tik taków wcinać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupowa!! Ty- ani paczki, ani jednej sztuli!! Po co ci to??? Nie bierz fajek- bo dasz sie skusić!!!pomyśl sobie, że już ich nie potrzebujesz, paczka zostaje w domu!! Nie zaczynaj- jeden p[et i cała męka na nic!! A jaki kac moralny!!!!!E, kobito- dasz rade!!!! Musisz, bo cała wiara w was mnie opusci i ze złosci na Was sama zapale ;-) Buziaczki dla wszystkich. Polecam kadzidełka o zapachu Patchouli (czyt. paczuli). Sa super, jak pachna a kosztuja 2,50zł. Pa!! Złosliwiec- deszcz byłby zbawieniem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajek nie wolno ze soba brac... potem czlowiek sobie sam wmawia zeby zapalic - wiem z autopsji :( Nawet jak \"nie palilam\" to zawsze podkradalam fajki na podroz samolotem (nie cierpie latac) i oczywiscie zawsze sobie wmawialam ze tak sie stresuje ze sobie zapale jednego, dwa, wiecej nie, bo przeciez nie mam... Tyle ze potem jakos kupowalo sie juz wlasna paczke i kolejna i kolejna! Oj ja juz tak sie wlasnej glowie oszukac nie dam :D Dzisiaj znowu na rybach bylam i troszke okoni nalapalam... Ja jednak uwielbiam tak na wodzie dzien spedzic :) Pozdrawiam i jak zwykle trzymam kciuki za Was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
ika370 Wiesz ja sobie sama uwierzę chyba dopiero po 2 latach...:((( hidden i jovik, postaram się ale dziś moja wola pada, pada jak trfiona w samo serce...:((( a ileż można w domu siedzieć...:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupowa ani sie waz GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR nie zostawiaj mnie samej :(:( zawsze razniej razem.Prosze wytrzymaj:( Nie poddawaj sie przeciez nie chcesz znowu chodzic po scianach. Chlipppp :( ej bo tylek zleje:> meldowac mi sie tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
ika jestem jeszcze nie poległam ale lec już zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
i cholera, na dodatek to mam ochotę sama siebie skląć. Jeszcze nie palę, jeszcze nie, jeszcze nie, jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafik
chcę być z Wami, chcę rzucić, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
olafik rzucaj natentychmiast:) wyrzuć to co masz Jak się Ktoś pojawia to łatwiej, się przykładem jest a to zobowiązuje:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olafik z nieba nam spadlas :D grupowa odzyskala motywacje :D grupowa-mam nadzieje,ze grzeszne mysli minely???? olafik- witamy w gronie pachnacych i nie palacych prawda grupowa???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafik
No, fajowsko i dzięki ale tak już mam wyrzucić fajeczki, może od jutra rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olafik- nie od jutro tylko juz, nie ma,ze boli :D tutaj wszyscy juz to przerabialismy ??:D mozna wytrzymac tylko nie myslec o pecie :) zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwcu zapomnialam Ci napisac ,ze majac tak piekna okolice moze zalozysz gospodarstwo agroturystyczne a wtedy my wszystkie,powabne, pachnace dziewczyny BP nawiedzimy Cie jako letniczki :D:D jovik- gdzie sie podzialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×