Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość magda62
Witajcie :-)))) Mam zły wieczór , uczuciowy dołek i teraz bardzo brakuje mi papierosa i wsparcia. Chciałabym się wygadać komus zupełnie obcemu , komus kogo nigdy nie spotkam , to taki rodzaj spowiedzi , ale na pewno nie na wirtualnym forum :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
To znów ja :-))) Cofnełam się wstecz w Waszej przesympatycznej pisanienie , i proszę o przepis na ocet jabłkowy ( podjadam , podjadam , podjadam ) i już mam roz. 42 :-(((( to okropne , takie opony !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
Ratunku :-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, jesli chcesz pogadac, to pod nickiem masz moj mail, pisz kiedy chcesz :) pozdrawiam reszte niepalacych i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam i pozdrawiam jovik u mnie tez pojawiają się takie chwile w których bardzo mocno się chce zapalić ale to trwa bardzo krotko,mysle ze po jakimś czasie ta chęć zapalenia wyparuje z mojej pod świadomości .Nie chcę żeby śmierdzący pet mną rządził i nie chce śmierdzieć.Juz paru kumpli mi mówiło ze młodo wyglądam a ja z duma odpowiadam ze nie pale papierosow Widze zazdrość w ich oczach, bo nie jest łatwo rzucić palenie.Wiem ze nam się udało pokonać śmierdziela.Od Ciebie wzielem to ze nie stwarzam sobie żadnych problemow i zyje na luzie nie dając żadnych szans śmierdzielowi.Najwarzniejsze jest to ze młodziej wyglądam mam gładka ładną cere na twarzy i nie śmierdzę to mówią mi ludzie.Serdecznie pozdrawiam Trzymam kciuki, bo wredne licho nie spi na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Pozdrawiam wszystkich niepalących trzymam kciuki i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich stałych i nowych bywalców topiku. 180 dbp za mną :) Codziennie chodze na fittness i właściwie zapomniałam co to zakwasy, za to prawie nie czuję już nadmiaru fałdek. Tak jak się spodziewałam: wraz ze wzrostem tempoeratury zewnętrznej moja waga wraca do normy i apetyt sam sie zmniejszył, za to więcej piję. Z każdym dniem jest mi łatwiej bez papierosa, ale jestem czujna ;) Życzę Miłego dnia, Trzymam za Was wszystkich kciuki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesiecy bez papierosa u mnie - jednak mozna :) Wiosenna pogoda poprawia humor dodatkowo, az chce sie zyc :D Pozdrawiam i trzymam kciuki za \"nowych\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
Do cosmic Witaj , jestem pełna podziwu dla Ciebie za te codzienne ćwiczenia , ja jestem trochę leniwa , a kilogramów mi przybywa ..:-(((( Obiecałam sobie , że po świętach wezmę się ostro za siebie .. Spokojnych , miłych świąt życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
Witaj Hidden ! Dzieki za słowa otuchy , trzymam się dzielnie chociaż są momenty , że głód się odzywa , dzisiaj miałam "stresa" i zeszłam do sklepu po to coś , ale troche pochodziłam i przeszło ..... .... Przesyłam pozdrowienia i słowa podziwu za te 6 miesiecy bez papierosa Masz rację mozna :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy i żeby zamrtwychwsały Pan obdarzył nas Nadzieją,która pozwala dążyć ku wyznaczonym celom i sprawia,że życie nabiera odpowiednich kształtów... Pozdrawiam gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Swiat Wielkiej Nocy zycie WAM: usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen! I oczywiscie czasu bez papierosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, wytrwałości w postanowieniach życiowych, spokoju i uśmiechu na buzi zawsze życzy Małgorzata. Życzę wszystkim zadomowionym na tym topiku, aby do następnych świąt wytrwali bez faji :-D Tylko się nie obżerajcie....albo własnie sie obżerajcie tylko nie palcie :-P w końcu to świeta po to są, by wypocząć, wyluzować i pojeść. Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Z OKAZJI SWIAT WILKANOCNYCH jovik – dużo szczęścia zdrowia sukcesów w zyciu osobistym spełnienia wszystkich marzen i czego sobie tylko zapragniesz Tobie i całej twojej rodzinie życzy złośliwiec. Wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych życzę dużo zdrowia radości w zyciu i spełnienia wszystkich marzen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA62
Witajcie wielkanocnie sie zrobilo forsycjami zapachnialo jakze tutaj milo dom ubrany juz swiatecznie milkna krzyki milkna wasnie nadszedl czas juz wlasnie przebaczamy sobie zale nie zywimy juz urazy do nikogo wcale w milym gronie w cieplym domu bogu niesmy dzieki za to ze mozemy jak co roku zyczyc sobie duzo zdrowia i milosci przy tym jakze swojskim stole przesyła Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedmówcy: tzrmam kciuki!!!! Korztam z netu u bratowej-weszłam na moment.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!!Znalazłam fajną stronke o rzucaniu palenia(moze juz ktos podawał ale jeszcze nie zdazyłam przeczytac wszystkiego,obiecuje nadrobić)http://whyquit.com/ poogladałam sobie zdjecia płuc palacza.Bleh.Mozna krajowa trojke tą smołą łatać.Zreszta przeczytałam tam tez ze fajna sprawa jest mowic sobie ze nie pale dzisiaj a jutro to sie okaze.I to działa.Mnie wizja reszty zycia bez fajek przerazała.A teraz wiem ze walczyc trzeba codziennie.Postaram sie to jutro jakos sensownie przetłumaczyc to zamieszcze.W koncu mi sie studiowanie angielskiego na cos przyda.Trzymam kciuki za wszystkich.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po świętach :) To były nasze pierwsze święta bez papierosa (w grudniu ja już nie paliłam, ale moja druga połówka owszem :P) Zgodnie z życzeniami obżarłam się okrutnie ! Dziś w nocy miałam przez to problem ze spaniem ;) ale co tam, dziś wracam do ćwiczeń callmeash ---> whyquit towarzyszyło już nam na tym topiku :) mi bardzo pomogło na początku codzinne czytanie artykułów Joela; nadal je trzymam wydrukowane w domu, choć już do nich nie potrzebuję zaglądać :D Trzymam kciuki Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, rzuciłam palenie!!! i wiecie co? wcale nie jest najgorzej, nie czuję aż tak bardzo głodu nikotynowego, bo zaczęłam żyć nową świadomością, oczyszczam się -- dużo wody, zielona herbata, kadzidełka, siłwonia... ale najgorsze jest to, że jem jak głupia!!! dzisiaj wymłucałamz ldówki co się da...makowiec zagryzałam parówką.. :D ( nie, nie, nie jestem w ciaży :P ) cięzko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ametyst - gratulacje! :D Jedzenie napadowe przejdzie... kazda z nas tu ma jakies \"wagowe\" problemy po rzuceniu ale wiekszosc traci na wadze pozniej... U mnie najlepiej zadzialalo duzo ruchu i nie przytylam rzucajac... Trzymam kciuki za kolejne godziny, dni i miesiace bez papierosa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, trzymam się, zaczyna mi ladnie pachnieć w domu :) zaczyna być czuć po prostu w domu zapachy różnych pachnidełek, które wcześniej były przyćmione smrodem papierochów :) wywaliłam wszystkie zapalniczki, dzisiaj pranie ubrań, żeby nie czuć smrodu.. :) przez jakiś czas unikanie znajomych palących ,bo póki co nie wyobrażam sobie wypić piwa bez fajki... ale wiem, że się uda! własne ciało nie moze mnie pokonać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam i pozdrawiam życzę miłego dnia Ametyst fajnie ze dołączyłaś do nas trzymam kciuki i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
Brawo Ametyst Nie pale trzy miesiące , cudowne miesiace . Niestety przytyłam sporo około 5 kg. ale juz sie ostro wziełam za siebie . Mam nadzieję , ze to szybko zrzucę , bo juz powoli trzeba się zacząć rozbiearać :-) Pozdrawiam wszystkich niepalacych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam. Jak zwykle- nie pale. Widze, ze topik się rozrasta i robi furorę :-D kurna- nie moge za \"Chiny Ludowe\" zrzucić tych kilogramów. Ćwicze, biegam, ŻP...i guzik z petelka :-( A, tak widocznie musi byc.......Do palenia ciagnie mnie rzadko, czasami śnię, że zapaliłam ale w koncu to tylko zły sen ......:-) Zarraszam na topik nowych rzucajacych. Pozdrawiam tych, co juz są Niepalenie to naprawde sukces i ogromna próba swego charakteru...warto spróbować, chociaż po to, by wiedzieć, na ile nas stać. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".....rozrasta i robi furorę\" :-P no jasne, jak widać, wpisuje sie drugi raz pod rząd!!!!! Gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda62
Jovik ... jak długo juz nie palisz ? Dzisiaj stałam przy szafie ponad godzinę i niestety 3/4 ciuchów jest za malych :-(((( to straszne ...... jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda62-------> rzuciłam palenie bodajże 15 listopada :-) Cóż.....moje świetne ciuszki wiszą, ale na wieszaku w szafie. Za małe,,,,,,, tez jestem załamana, bo co robić? Kupic nową garderobę? Ale nie jestem tak szmalowna, by pozwolić sobie na wywalenie na raz kupe kasy na ciuszki :-( Ale wiesz co? wole jednak (jezeli mogę wybrac) swoje parę kil,o niż faje. I to mnie pociesza :-P Pa! Złośliwiec...kaj jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam i pozdrawiam jovik jestem jestem Jestem cały czas razem z Wami. Byłem zadowolony ze swojej wagi, bo zaczynałem pomału chudnąc, ale tylko do świat.W święta tak sobie dogadzałem ze z powrotem kg.wrucily i musiałem kupić nowy garnitur, bo spodnie za ciasne. Ale uważam ze tak musi być jestem bardzo szczęśliwy ze nie pale. Z nadwaga pomału dam rade tylko spokojnie bez nerwow trochę cierpliwości.Nigdy nie zamienię te pare kilogramow na papierosy.Pozdrawiam Wszystkich za potrzebujących trzymam kciuki BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×