Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Witam Przed chwileczko wróciłem z pracy zjem obiad i jadę na działkę. Ika 370 ja tez byłem bardzo nerwowy wszystko mnie denerwowało byłem zły na siebie i na cały świat a co przeżyli inni tego nie da się opisać do dziś mówią na mnie złośliwiec, ale nie pozwoliłem żeby papieros rozwiązywał moje problemy Nieraz jeszcze szepcze *zapal *weź chociaż jedna chmurę *ale ja na dzień dzisiejszy jestem już silny i nie dam się skusić staram się nie myśleć o nim.ika370 to już 8 dzień już jest bardzo dobrze już nie zapalisz, ale inni przez zazdrość ze nie palisz mogą Ciebie prowokować trzymam za Ciebie kciuki i wierze ze zwyciężysz .Jak tam z przeziębieniem? jovik – pozdrawiam jestem Flipem czy Flapem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika 370----nic się nie martw ja kryzysy miewam do tej pory, ale z biegiem czasu coraz mniejsze.No to pa rowerek czeka, piękna pogoda ide pojeźdźić.I najważniejsze jeść mi sie nie chce i palić też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec--> wybieraj sam. Bądź tym wiekszym, bos facet (nigdy nie wiem, czy Flip czy Flap był wiekszy :-P ). Ja własnie wrócilam z rowerka, dzis bylismy całą rodzinką (co sie rzadko zdarza ze wzgledu na charakter naszyej pracy). Słyszeliscie o zakazie palenie gdziekolwiek poza własnym domem????/A moze to i dobre- nie wiem. Ale troche smieszne--- kominy truja, samochody kopcą, nawozy truja a tu p-alaczy scigaja???? A. cóz, pozyjemy zobaczymy!!! Życze samych słonecznych dni- pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzisiaj jest moj dziewiaty dzien i mam wrazenie,ze jest duzo lepiej.Narazie kryzys minal.Szczerze sie przyznam,ze caly wczorajszy dzien ten dran za mna lazil,nawet mezowi powiedzialam,ze mam chcice na fajka,ale ten wygonil mnie spac hihihi Zlosliwcu dziekuje za troske przeziebienie minelo i dzisiaj jest juz duzo lepiej:)Kupilam wczoraj ocet jablkowy i dzisiaj to rano na czczo pilam fuj przeciez tojest obrzydliwe bleeeeeeeeeeeeee no ,ale jak to mowia cos za cos ;)mam nadzieje,ze kciuki Ci jeszcze nie odpadly :)tak 3mac bardzo prosze:) Jovik dziekuje za natychmiastowa pomoc,dobrze wiedziec,ze ktos na tym topicu czuwa i zawsze podtrzyma na duchu:) Dociass i jak tam po rowerku?? u nas niestety pogoda dalej barowa ,chlip :(normalnie sie nad nami niebo uwzielo No to by bylo na tyle :) nadal nie pale i jestem z siebie coraz bardziej dumna!!!;) Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych zyczac pieknego popoludnia:) Ps. Zlosliwcu co uprawiasz na swojej dzialce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370--> czuwam, czuwam.......:-D złosliwiec chyba sam sie posadził na tej działeczce, bo cicho, nie odzywa sie ;-) jovita-----> chyba nie ukryłas sie w koncie i nie popalasz??? Wracaj!!!!! Moja terapia na boczki stała sie praca na kawałku działki. dała mi siostra teroche swojej pod uprawe i tak jeżdże i kopie, hakam, plewie. Mam nadzieje, ze spadnie mi chociaz kilogram :-( Pozdrawiam- u nas słoneczko niezmiennie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
errata :-) \" w kącie\"...ech, ta ortografia!!@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ;( Jovik jak slysze,ze u Was niezmiennie piekna pogoda to zaczyna mnie nosic buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja tez chce sloneczka :( Zanim przestanie lac to juz nie bedzie co plewic w moim ogrodku poziomek juz nie widac bo mlecze je przerosly a mowili,ze nie bedzie w tym roku zimnych ogrodnikow hmm tylko,ze u nas w nocy bylo -3 stopnie a teraz mam az +5 i jak tutaj nie klac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
Hej. Poczytałam tak po łebkach trochę, za co przepraszam ale nie sposób ogarnąć wszystkiego i Wszystkich. Od lutego zmagam się z niepaleniem-paleniem. I szlag mnie trafia. Bo one nadal smakują. I wieczną ochotę mam. Teraz to nawet z domu nie wychodzę bo się boję, że zapalę. Jak sobie radzicie z tymi napadami???? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
na złość wam (!) nie zapalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam ika370 widzisz 9 dni już wszystko najgorsze minęło teraz tylko nie myśleć o nim zaraz będzie 2 tygodnie widzisz jak jest fajnie już jest czym się pochwalić niech inni zazdroszczą . Nadal trzymam kciuki nie odpadną dopóki potrzebujesz to będę trzymał możesz na mnie liczyć, bo chce Tobie pomóc jovik dopiero wróciłem z pracy . Na działkę jeżdżę rowerkiem dla zdrowia u mnie jest sucho, bo nie pada deszcz. Mam drzewka owocowe kawałek na warzywa,kwiaty,oczko wodne i w nim ryby jovik życzę przyjemnej pracy na działce i dużo zdrowia . Serdecznie pozdrawiam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis wolne :-D Ide do lekarza- dlatego wziełam urlop. Bo ja wiecie w naszej ojczyźnie, żeby dostac się do lekarza, trzeba stracić cały dzień :-0 grupowa- radzimy sobie, bo co zrobic..Każy podaje tu swoje recepty na walke z petem. Ty nie palisz 3 miesiace więc to duzo i gratuluje. I dobre podejście- na złość nie zapale ;-)trzymam kciuki za Ciebie. złośliwiec- dzięki za pozdrowienia.👄 Buziaczki dla Iki370, jovity, dociass, cosmic, jak wiatr, grupowa, i wszystkich przeżywajacych męki zwiazane z rzucaniem petów. Ide- pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
dzięki jovik sie wściekłam, bo miałam taką ochotę zapalić, patrzę, więcej takich jak ja, więc co mi tam napiszę. A tam cisza jak makiem zasiał. A ja w potrzebie... No wiem, że przecież nie ma dyżurów ale się zła zrobiłam. No i nie wyszłam z domu. Bo ja to taką mam zasadę w domu nie palić, bo wszystko śmierdzi i trudno wywietrzyć. No a że wynajmuję mieszkanie, to nie będę przecież prała wszystkiego przed wyprowadzką. A działka pomaga. Tylko, że ja mam ten problem, że zawsze po ciężkiej pracy działkowej czy domowej sobie do piwnicy albo na dworze paliłam. Że niby ja taka dzielna jestem i tyle się narobiłam więc nagroda się należy. No i z tym to chyba największe mam problemy. A mam 32 lata, i palę od 20 roku życia. A miałam już dwa razy, że nie paliłam pół roku. Ale mój były palił więc nakręcał. teraz czekam na rozwód. Ale jakoś tak nie mam potrzeby z tego powodu palić. A on pali. Choć próbował rzucić. Jestem silniejsza od niego a to daje siłę. Co tam, diabłem szatana. Złośliwość mi pomaga:))) Trzymam za Was kciuki też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam troche sloneczka,wiec tak dzisiaj na jednej nozce:) Oczywiscie dalej nie pale ,to juz 10 dzien juppppiiiiiiiiiiiiiiii.Widac pomaga Wasze 3manie kciukow no i oczywiscie zapasik w skarbonce (juz mam 5 dyszek;) ) Jovik mam nadzieje,ze to nic powaznego??:> Zlosliwcu :) 3maj kciuki nadal poniewaz sama sobie jeszcze nie wierze:/ Grupowa skad ja znam te nerwy:/ w domu twierdza,ze kupia mi worek treningowy zebym mogla sie na nim wyzywac :D najszczesliwsza jestem jak mi wszyscy sprzatna sie sprzed nosa kiedy jest mi bardzo zle to czytam ten topic,naprawde pomaga:)POLECAM i 3mam kciuki za nas obie:) No to by bylo na tyle:) jak zwykle pozdrawiam wszystkich ,wszystkich BP i lece plewic poziomeczki:) czuje,ze troche zardzewialam przez ta pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupowa ---> Witamy i gratulacje, że się zdecydowałaś rzucić palenie. Każdy tutaj inaczej radzi sobie z niepaleniem, ale najbardziej pomaga czytanie naszych itp wpisów dotyczących psychologii nałogu. Napisz który to twój dzień bp to łatwiej będzie pomóc. :) Warto pamiętać, że każdy spalony papieros po okresie nie palenia wzmacnia nasz nałóg i za każdym razem jest trudniej rzucać. Jeśli więc rzucac to raz a dobrze !!! i na zawsze NTAP ;) Tzrymam kciuki i pozdrawiam wszyskich zmagających sie z nałogoiem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupowa- jak moge wtrącic swoje 3 grosze, to: rozwodzisz sie- zaczynasz nowe życie!!! No to masz motywację jak nigdy, bo nie codziennie człowiek zmienia swoje życie. Możesz teraz zacząć nowe życie jako panna z odzysku (chyba sie nie gniewasz :-) )i to jako niepaląca!! Masz okazje zabłysnąć swemu ex poisując sie zdaniem \" nie, dziękuje, NIE PALę\", jakby Cie kiedyś częstował!!!! Ale będzie miał minę!!!!! Więc kobito, zakasuj rekawy i do roboty!!! Nie ma palenie tylko rowerek, robienie na drutach, haftowanie, działka, polerowanie porcelany, etc :-D Hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
Nie, nie wierzyłam, ze ktoś mnie tu przyjmie z radością:) Tak jest łatwiej, szkoda, że na spacer Was zabrac nie można, wtedy najbardziej kusi:( ika370-dzięki:) cosmic-zdarza mi się popalać:( niestety. Jak się kończą fajki to nie kupuję. Ostatnio kupiłam przed... na święta. Nie ma jej od 2 tygodni. jovik-no jeszcze pozew nie wpłynął co prawda ale szans nie ma na ratunek. Choć właściwie to doszłam do wniosku, że jak on tego nie zrobi to ja napiszę pozew. No i jemu na złość też nie będę palić. Nie moge się doczekać jego miny. Nigdy nie wierzył, że mi się uda. Kij mu w oko (ale jeszcze siedzi we mnie głęboko, on ze swoimi fajkami) No, pozdrawiam i życzę owocnych prac polowych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam i pozdrawiam ika 370 widzisz to już 10 dni i co można rzucić palenie co było nie możliwe stało się prawdziwe nadal trzymam kciuki za Ciebie trzymaj się powodzenia BP grupowa tym bardziej powinnaś pokazać ze jesteś silna ze potrafisz po swojemu zycie ułożyć uważam ze papieros nie powinien rozwiązywać żadnych problemow Fajnie ze tu do nas trafiłaś trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia BP hej –jovik co z Tobą nie choruj życzę dużo zdrówka pozdrawiam Wszystkie piękne i pachnące powodzenia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie troche pokopalam i troche mi lzej:) Ale co co tam kopanie :D wypralam dzisiaj posciel,ktora wysuszylam na polku i wlasnie przed chwila ja oblekalam:D wiecie jaki ma cudowny zapach?? :) do tego czysciutka(oczywiscie tez wysuszona na polku)pizamka i caly dzien otwarte okno w sypialni,moze dzisiaj w koncu bede spac jak Pan Bog przykazal. Grupowa mysle,ze rzucasz palenie bardziej dla siebie niz dla mena:>Przeciez my jestemy madre kobietki i wiemy,ze pet =smierc a co do mena to codziennie wsciekam sie na swojego pana,ze nie ma wogole wyobrazni i nie potrafi liczyc:( i tak jak sobie siedze i mysle to dochodze do wniosku,ze jezeli uda mi sie zaoszczedzic troche kasy to jade na urlop SAMA!!!!!bo jedni pale i siedza na czterech literach a inni za ta kaske jada na wczasy :D:D hihihi takie myslenie tez dopinguje :) Zlosliwcu oj zakopales sie na tej dzialce :)ale daje rade i wiem,ze myslami i tak mi pomagasz ;) Buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zlosliwcu tosmy sie mineli:) Boje sie,ze jak nas tutaj wiecej przybedzie to Ci kciukow braknie hihihihi (oczywiscie to byl zart:) ) milego odpoczynku na dzialce:) a jak tam Twoja waga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
ale wiecie, ja nie tyję. Stałą wagę mam od kilkunastu lat:))) Tylko wieczorem kolacji jadac nie mogę, bo obżeram się niemiłosiernie. Ale to niezależnie od fajek. ika370-pewnie, że dla siebie ale to mi dodaje sił, takie myslenie:)) dzieki złośliwiec za dobre słowo, właściwie to Wszystkim dzięki:))) a jovikowi-to dużo zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak milutko i pachnąco się zrobiło 🌻 Szkoda, że ogrodnicy na weekend się w tym roku załapali :( wolę nie ryzykowac nocownaia na działce, choć w dzień cieplutko wreszcie :D ika ---> no teraz będzie coraz łatwiej, tylko musisz odganiać myśli o petach, ale co to dla Ciebie ;) grupowa ----> no 2 tygodnie to już coś !! najgorsze masz za sobą, teraz tylko za każdym razem kiedy przyjdzie ci ochota zapalić to pomyśl np. o nas :) a spróbuj kupić kolejną paczkę 😠 Ani się obejrzycie, a minie pół roku, tak jak mnie :) a właściwie w niedzielę będę świętować 7 miesięcy BP !!! Nawet teraz spotykam się z sytuacjami, które są dla mnie nowe bp... coraz mniej ich.... ale jeszcze są np. obecnie przeżywam pierwsza majówkę bp (bo tych sprzed palenia już dawno nie pamietam), pierwszy sezon na działce bp... itp, to są właśnie sytuacji w których musze jeszcze odganiać myśli o zapaleniu. Dodatkową zaletą tego topiku jest to, że mamy online \"histrorię choroby\" bo im dłużej bp tym bardziej zapominamy o tych katorgach, które przechodzimy przy rzucaniu - taka kontrukcja mózgu :) a tutaj wystarczy cofnąć sie parę miesięcy we wpisach i voila! czytam opis, wracają obrazy :P...i chęć zapalenia znika... Jeszcze raz, wszystkim powodzenia w niepaleniu życzę Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik Chce sie tylko pochwalic,ze to juz 11 doba bez peta :)zyje i jestem szczesliwa:) zycze wszystkim cudownego bezchmurnego, weekendu Grupowa mam nadzieje,ze sie 3masz??:) Cosmic dzieki za wiare w moje sily:) Zlosliwiec,ale sie biedaku zakopales na tej dzialce uwazaj bo popadniesz z jednej skrajnosci w druga hihih(zart) Jovik jak tam zdroweczko?? No to wszystkim jeszcze raz cudownego weekendu BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam ika 370 bardzo się cieszę ze dopisuje Tobie humorek to 11 dni i już najgorsze minęło. Teraz wystarczy odpędzać myśli, bo jeszcze nie raz będzie kusił żeby zapalić, bo śmierdziel tak szybko się nie poddaje.Trzymam nadal za Ciebie kciuki pozdrawiam i życzę powodzenia BP Pozdrawiam cosmic, dociass,grupowa,jovik. jowita gdzie jesteś Żal z tad odchodzić, bo tu tak pięknie pachnie PS jovik – kaj jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi mili:) Zaczynam sie juz gubic w liczeniu ;) to juz 12 doba(chyba) Zlosliwcu jak tak z czystej sympatii a nie ze zlosliwosci :D przeciez to dzieki Wam nie pale i czuje sie z tym coraz lepiej :) (jak dobrze,ze jestescie) cos nam dyzurna zamilkla :( Jovik----> gdzie Cie wywialo??? wracaj ,brakuje nam Ciebie!!!! No to sobie ide co tak bede sama siedziec ;) Pozdrowka dla wszystkich i papatule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam jka 370 ja wiem ze jesteś wesoła kobietka i co chcesz to pisz aby Tobie pomogło mi nie przeszkadza pisz chociasz mam z czego się pośmiać trzymam za Ciebie kciuki serdecznie pozdrawiam wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorottka
Witam wszystkich niepalaczy i wszystkich walczących jeszcze z nałogiem. Ika 🖐️ Dzis mija Ci 12 dzień, a właściwie to chyba zaczęłaś już 13 dobę, brawo! teraz powolutku bedziesz miała już z górki :) jak ja to mówię: im dalej w las tym więcej drzew czyli im dłużej nie palisz tym mniej chcesz palić! czas zająć się mężem ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc wszystkim :) Od wtorku jestem w Szczecinie - ponad 10 godzin latania dalo mi sie we znaki jak zwykle... ale juz chyba powoli przyzwyczajam sie do zmiany czasu ;) ika / grupowa - tak trzymac! I nie poddawac sie pokreconym myslom - bo wiem ze one sa najgorsze w tym calym rzucaniu 🌻 Tez bede trzymac za Was kciuki... U mnie dzis wlasnie minelo 7 miesiecy bez papierosa i odwiedziny w domu rodzinnym sa przyjemnoscia (zawsze musialam sie chowac z fajkami no bo jak to... taka przeciwniczka palenia a sama pali!) Szkoda gadac! A teraz nawet nie mysle o paleniu! Niewiarygodne :D Moja mama nadal jednak pali i to przykro tak patrzec - no ale wiadomo, nie przekona sie nikogo na sile... Zalaczam zdjecia do obrazkow z tego tygodnia: moje piesy na spacerze i szczupak ktorego zlowilam w piatek na Odrze :) Moj dziadek to taki zapalony wedkarz a ja lubie z nim plywac... no i bez papierosa, taki wypoczynek na powietrzu to dopiero przyjemnosc! Teraz tez widzicie jaka ja duza jestem ale co tam - i tak nie utylam po rzuceniu palenia :) Trzymajcie sie cieplutko! http://img207.imageshack.us/img207/332/piesy1ia.jpg http://img207.imageshack.us/img207/3428/ryba0ik.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam hidden gratuluje 7 miesięcy wspaniały wynik życzę powodzenia na zawsze BP tez jestem wędkarzem wczoraj złapałem 5 szczupaków a dziś jadę na działkę na gryla Jezioro mam blisko z okna widać a wokoło miasta sa 4 jeziora cos pięknego. Pozdrawiam serdecznie BP ika370 pozdrawiam życzę miłego dnia nadal trzymam za Ciebie kciuki to już 13dzien jak to szybko zleciało powodzenia BP jovik –co z Tobą odezwij się kaj jesteś pozdrawiam cosmic gratulacje również Tobie dziś mija 7 miesięcy jak rzuciłaś palenie życzę wszystkiego dobrego nigdy więcej śmierdziela a zawsze BP pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hidden...szczupak jest imponujacy!!!! Jestes bardzo sympatyczna kobitka, co sprawdziło sie tez i po fotce!!! Cos mi komp nawala, nie zawsze moge się wpisać!!!! Wywala mi, kiedy wysyłam posta :-( U nas dzis chmurzasto, słonko ledwo się przebija.....deszczu jak nie ma tak nie ma. Kiedys może zamieszcze swoją fotke tutaj- zawsze lepiej wiedzieć (widzieć) z kim sie pisze :-P Ale do tego potrzebuje pomocy, bo na ew. zdjeciu sa osoby trzecie, które napewno nie chciały by byc upublicznione. I tak wiec tzreba by je było wyciąć (jak nielubianego krewnego na rodzinnym zdjęciu :-P ). Miłej niedzielki. Ika- ja cie kręcę, Ty naprawde niepalaca się zrobiłaś ;-) Pozdrawiam. Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×