Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Go艣膰 zlosliwiec
Witam Pozdrawiam Wszystkich nie pal膮cych bywalc贸w tego topiku :D ika………jovik …..macie racje co do wpadek jestem z Wami nie ma t艂umaczenia ze lewa noga wsta艂am dzi艣 z 艂贸偶ka i nie mam humoru to sobie zapale ka偶dy z nas ma problemy i jak naprawd臋 chce sko艅czy膰 ze 艣mierdzielem to wszelkie problemy rozwi膮zuje we w艂a艣ciwy spos贸b wiewi贸reczko z tego co tu piszesz w jaki spos贸b dajesz sobie rade to naprawd臋 dumny jestem z Ciebie jeste艣 wzorem dla poczadkujacych na tym topiku :D dziewczynki we藕my si臋 w gar艣膰 i postarajmy si臋 wiem ze jest bardzo ci臋偶ko ale mo偶na wytrzyma膰 bo ja jestem tego dowodem trzymam za Was kciuki :D przepraszam ze nie wymieni艂em wszystkich BP :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jovik,Ika.Osobi艣cie poczu艂am si臋 ura偶ona tym co napisa艂y艣cie. Szczeg贸lnie Jovik!Osobi艣cie mam gdzie艣 to,偶e \"czyszcz膮c sumienie\" na forum , naruszam morale BP.We藕cie pod uwag臋,ze s膮 ludzie o r贸偶nej psychice. Mnie te偶 zdarzy艂o si臋 potkni臋cie i zapali艂am ,nie oczekuj臋 z tego powodu g艂askania ale zrozumienia. Ka偶dy tutaj chce zerwa膰 z na艂ogiem ale ka偶dy dochodzi do tego na sw贸j spos贸b i wydaje mi sie ,偶e nie ma nic z艂ego w tym ,ze czasami pop艂acze sobie na forum.Co to,topik 艣wietnych , kt贸rym za pierwszym podejsciem uda艂o sie zerwac z na艂ogiem?To forum normalnych ludzi, kt贸rzy normalnie czasami nie daja rady i musz膮 \"czy艣ci膰 sumienie\" (jak to powiedzia艂a艣 Jovik). Ja tak czy艣ci艂am sumienie,bo szuka艂am tutaj wsparcia do dalszej walki. Lepiej by艂oby gdybym udawa艂a,ze nic si臋 nie sta艂o albo k艂ama艂a?Nie rozumiem Waszego podej艣cia.To tak , jakby艣cie by艂y lepsze i uzurpowa艂y sobie prawo do pisania tylko tego co wed艂ug Was jest ok!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nina Ryczy--->Wiesz co dziewczyno!!!!! Ja jak mialam ochot臋 zapali膰,bo naprawd臋 w domu zawali艂 si臋 m贸j ca艂y uporz膮dkowany 艣wiat. Moja starsza corka ,podnios艂a na mnie r臋k臋,nast臋pnie uciek艂a do najwi臋kszego bandyty w okolicy gdzie sp臋dzi艂a 3 miesi膮ce swojego zycia. najpierw przysz艂am wyplakac si臋 na forum,gdzie napisa艂am,偶e chc臋 zapali膰 ,bo mnie spotka艂o nieszcz臋scie ,bo jest mi 藕le ,bo nikt nie jest w tym momencie tak nieszcz臋艣liwy jak ja. A p贸藕niej chwila zastanowienia..... nie,nie zapal臋,nic mi to nie da!!!! W niczym nie pomo偶e!!!!! Sumienie bola艂o,matczyne serce chcia艂o p臋kn膮膰 do dzisiejszego dnia pomimo,偶e c贸rka ju偶 jest w domu,nie mog臋 spa膰,bez powodu lec膮 艂zy z oczu,a serce pobolewa. I jak myslisz,偶e dzisiaj jest mi l偶ej ,bo jednak si臋 uda艂o,to jeste艣 w wielkim b艂臋dzie A zapomnia艂am napisa膰,偶e m贸j men w tym okresie z 偶alu wydawa艂o si臋,偶e popadnie w alkoholizm i co ,mia艂am i艣膰 i si臋 powiesi膰!!!!!!! Pali膰,bo mam wyt艂umaczenie!!!!!! guzik w takim razie Wiesz o 偶yciu!!!!! Ja jak mnie opiepszono,to by艂am wdzieczna,偶e kogo艣 to wog贸le interesuje,a nie robi艂am obra偶onej miny na c膮艂y 艣wiat Co,mamy ka偶dego g艂aska膰 po g艂owie,bo mu si臋 znowu nieuda艂o???? na tym to ma polega膰 Nie przyjmujecie do siebie 偶adnych s艂贸w krytyki??? Wi臋c nie pisz g艂upot,bo je偶eli kto艣 naprawd臋 chce rzuci膰,to s艂owa krytyki przyjmie z pochylon膮 g艂ow膮 i wdzi臋czno艣ci膮!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A kto da艂 Ci prawo ocenia膰 mnie w ten spos贸b? Ja za krytyk臋 wypowiedzian膮 w taki spos贸b dzi臋kuj臋!I nie pisz,偶e guzik wiem o 偶yciu,ja Ci臋 nie ocenia艂am tylko odnios艂am si臋 do tego co napisa艂a艣 a Ty mnie aktakujesz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiesz co,w nosie to mam!!!!!! Skoro my艣lisz,偶e wszystkie rozumy pozjada艂a艣 ,Twoja sprawa. Dziwi mnie jedynie popadanie przez Ciebie z jednej skrajno艣ci w drug膮!!!!Pami臋taj jednak,偶e nie jeste艣 p臋pkiem 艣wiata!!nikt tutaj nikogo na si艂臋 nie trzyma.W膮tek nie jest obowiazkowy!!!! 呕egnam Cie!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
Dziewczyny mamy sie wspierac a nie k艂贸cic! Zerwanie z petem to rodzaj walki.Tak jak alkoholikowi jest trudno wyjsc z na艂ogu,tak palaczowi tez jest trudno. Wiem,ze moze zdarzyc sie potkniecie nie powiem,ze nie!!! To wcale nie jest takie proste,ale jesli ktos naprawde chce to nie da sie pokusic za wszelk膮 cene. Dobra raz mog艂o sie zdarzyc,ale jesli zdarzy to sie po raz drugi to lepiej napisac,ok nie da艂am rady bede walczyc dalej,ale bez was. Kazdemu z nas jest ciezko,ale niestety nie wszyscy jestesmy tacy sami.Jedni maj膮 bardzo siln膮 wole a inni 艂atwo poddaj膮 sie pokusie. Nawet nasze wsparcie nic im nie da. 呕ycze duzo cierpliwosci,oraz wiary w siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zlosliwiec
Brawo wiewi贸reczko :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiewi贸reczko ko艅czmy ten temat:) A tak na marginesie to palenie jest por贸wnywalne do na narkomanizmu,a w monarze albo si臋 leczysz albo..... droga wolna:) Zwr贸c uwag臋 偶e ostatnio tutaj poza Tob膮 i paroma innymi osobami ,nic wiecej nie czytamy,tylko Nie wytrzymalam ,zapalilam itp,itd wi臋c chcemy ruszy膰 sumieniami!!! Koniec k艂贸tni ,bo nie o to tutaj chodzi Z艂o艣liwcu-->pozdrawiam!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
Dzieki zlosliwiec:) Zacznijcie wierzyc w siebie.Ja bardzo wierze w siebie i jakos mi sie udaje.Nie raz mia艂am okazje,aby zapalic sobie,ale powiedzia艂amNIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
Ika-->masz racje,koniec k艂贸tni. Walczymy,albo nie wybor nalezy do nas:):):) Zlosliwcu-->buziaczki:) Pozdrowienia dla wszystkich Ninka-->Walczymy dalej,jest wszystko ok馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!! Ja zostaj臋 i 偶adna si艂a mnie nie skusi do palenia !!!!.....cho膰by nie wiem co si臋 zadzia艂o....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
S艂onkooo-->BRAVO馃憚BRAVO馃憚BRAVO馃憚 Potkne艂as sie i wiesz,ze to popalenie nic a nic ci nie da艂o. SUPER tak sie ciesze!!! Duze cmokasy:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
Kurcze,ale ze mnie wolna Europa,gadam jak najeta:) Niestety gadu艂a ze mnie i tyle. Wygrzewam po pracy moje przeziebienie,ale cos czuje,ze jednak doktor mnie nie ominie:)Z艂ego licho nie wezmie!!! Juz,juz skoncze gadac,bo pewnie juz przynudzam:) Lece kolacje dziecku zrobic:) Wroce jeszcze poczytac,gadac juz chyba nie bede chociaz nie obiecuje:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak dobrze ze ja nie pale :D i nie zamierzam :D I uda mi sie to :D hehe ale kocham moj膮 mame i bede z ni膮 w rudnych dla niej chwilach:) jezeli tylko mi na to pozwoli:) kocham cie mamo:*:*:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maandarynka
Ale si臋 nadzia艂o ,mia艂am wczoraj wpa艣c na chwilk臋 tyle 偶e nie mog艂am wog贸le wej艣膰 na kafeterie .Pozdrawiam wszystkich niepal膮cych jako艣 sobie daje rady jest ci臋偶ko ale m贸j misio od wczoraj te偶 nie pali no i troszke nerwowo si臋 zrobi艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam. Nie czuje sie winna za to, co napisa艂am wczoraj. Przeciez to Wasze s艂owa \"pisa膰, co sie czuje\" i zgodnie z t膮 zasad膮 pos艂a艂am post :-) 艢wiete oburzenie?? Ale偶 za co?? Ja nadal nie pale, trzymam sie jako艣, cho膰 jak wczesniej pisa艂m, kusi mnie :-( Tu opisuje swoje ODCZUCIA W TRAKCIE BP.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam Remont i przeprowadzka zobowiazuje wiec rzadko moge was czytac kobiety. Nadal nie pale - chociaz dwa dni z rzedu tak mi sie snilo :-) a fe ! Po przeczytaniu kilku stron wstecz wcale nie zaluje,. ze nie zagladlam. Bo co to znaczy, ze topic nie jest kurwa obowiazkowy i do tego \"zegnaj\". ? Ktos tu ma widze monopol na trzymanie ogolnego tematu na topiku i jak ktos sie \"wychyli\" to dostaje jakis smieszny komentarz. Nic sie nie zmienilo. Ale coz widocznie nic o zyciu nie wiem hahaha! Poozdrawiam niepalacych i tych, ktorzy polegli na moment. Nina zjedz cebule - - :-) hehe i glowa do gory.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
....pozdrawiam Was, kochani. Je偶eli macie zamiar rzucic palenie- zycze Wam wszystkiego naj......, jezeli pr贸bujercie, czy wytrzymacie- to ja tez posy艂am kciuki:-D Jezeli jeszcze nie wiecie, czy chcecie rzucic, to przemyslcie to i jak postanowicie zacz膮c walke z na艂ogiem- to zapraszam na ten topik. Dla wszystkich bu藕ka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!Wiewi贸reczko!!!Wczoraj mia艂am jaki艣 straszy dzie艅.My艣la艂am,偶e polegne.Mia艂am juz wszystkiego do艣膰...ale ukochany zrobi艂 mi k膮piel relaksuj膮c膮 i jako艣 rozesz艂o sie po ko艣ciach.P贸zniej si臋 cieszy艂am,偶e tego nie zrobi艂am ,bo wiem jakie wyrzuty sumienia bym mia艂a.Co do wagi to mam zupe艂nie tak jak Ty raz jem jak prosiak a raz wcale mi si臋 nie chce.Wczoraj jak sie臋 zwa偶y艂am wieczorem to si臋 za艂ama艂am ale rano zrobi艂am powt贸rke i nie by艂o tak 偶le.Je艣li przyty艂am to nie wiecej niz kilogram.Zreszt膮 teraz jestem przed miesi膮czk膮 to czuje si臋 jak hipopotam.Najbardziej wkurza mnie ci膮gle wzd臋ty brzuch.Ty tez tak masz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
Witam wszystkich goraco!!! Zuzka33-->tez czuje sie ca艂y czas napompowana jak balon.Szkoda gadac!!!Dzis 13 dzienBP,jak na razie to wogole nie mam takich dni,ze mia艂abym ochote zapali.Wogole nie mysle o Pecie:) Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!! Paatusiu----> nooooo.....widz臋, ze jeste艣 na biezaco....dziekuje c贸rciu Ninka wiem, 偶e tu jeste艣...odezwij si臋 bo mnie zaraz trafi !!!!!! maandarynka, wiewi贸reczka---> suuupeeeeerrrr!!!!!!!....zapachnia艂o !!!! U mnie jako tako...staram si臋 jak moge, a ze mi humor dzi艣 nie dopisuje to si臋 wol臋 nie odzywac...hmmm...:) Pozdr贸wka serdeczne dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiewi贸reczka33
S艂onkoo-->czemu nie masz humorku?????? Ninka -->czekamy na ciebie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zlosliwiec
witam s艂oneczko i w艂a艣nie mi si臋 to podoba ta zawzi臋to艣膰 w Tobie ze si臋 nie poddasz ze pet nie ma szans .A tak naprawd臋 to zazdroszcz臋 Tobie tak wspanialej Paatusi kt贸ra bardzo bardzo Ciebie kocha :D trzymam kciuki wiewi贸reczko – brak mi slow jeste艣 WIELKA :D mandarynka we dw贸ch jest 艂atwiej troch臋 nerwowo to jest normalne 偶ycz臋 powodzenia trzymam kciuki Zuzka 33 dobrze ze pochopnie nie podj臋艂a艣 decyzji w ci臋偶kiej chwili najlepiej jest przeprowadzi膰 rozmow臋 sama ze soba i zastanowi膰 si臋, CO TO DA jak zapale???? Co do wagi to wraca do normy po jakim艣 tam czasie. Na wzd臋cia pom贸g艂 mi ocet jab艂kowy.Zycz臋 Tobie i twojemu ukochanemu powodzenia:D Pami臋tam m贸j pocz膮tek na tym topiku jak przeczyta艂em ze z艂o艣liwiec trzymamy za Ciebie kciuki pisz jak najwi臋cej bo to pomaga to wst膮pi艂a we mnie taka si艂a ze powiedzia艂em ze nie zawiod臋 Was na tym topiku :D mordtka na przyk艂ad ja nie mam 偶adnego monopolu, ch臋ci zysku na tym topiku tylko z ca艂ego serca chcia艂 bym pom贸c Wszystkim do niczego z艂ego nie namawiam i nie zapomnia艂em ze palilem i nie rozgraniczam ze Ty nie palisz rok a Ty tydzie艅 dla mnie Wszyscy sa r贸wni z tym samym problemem .Napisa艂a艣 ze nie 偶a艂ujesz ze tu nie zagl膮da艂a艣???---- tu nie robimy krzywdy pragniemy pom贸c {,,na dziecko, kt贸re napsoci艂o tez trzeba nakrzycze膰 ”) trzymam za ciebie kciuki powodzenia (bez nerwow )tylko z :D ika …jovik jestem z Wami pozdrawiam :D:D pozdrawiam Wszystkich 偶ycz臋 powodzenia BP :D PS.nie utrudniajmy sobie szanujmy si臋 wiem ze jest bardzo ci臋偶ko Witam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
z艂osliwcze kochany---> dzi臋kuj臋 za te s艂owa...cholernie mi potrzebne by艂y...Twoje kciuki tez mi potrzebne !!!!!!! A lesli chodzi o moj膮 Patusi臋 to faktycznie dobre z niej dziecko (16 lat) ...nigdy si臋 na niej nie zawiod艂am i nie chcia艂abym, zeby ONA zawiod艂a si臋 na mnie wprawdzie nie m贸wi艂am nigdy, ze rzucam palenie dla niej, to jednak chcia艂abym, 偶eby mnie mia艂a jak najd艂u偶ej...... Nie spodziewa艂am si臋, ze znajdzie mnie na tym topiku...a jednak !!!! Na odwyku ci臋zko i czasem dajemy nie藕le popali膰, sm臋cimy, narzekamy itp.....ale to minie....kiedy艣 b臋dziemy si臋 z tego 艣miac !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuje bardzo za rade Z艂o艣liwcze!!!Powiedz mi jeszcze tylko jak sie stosuje taki ocet jab艂kowy?Kurcze sk膮d te wzdecia?Zawsze mia艂am brzuch jak deska!!!Jedna Activia dziennie i by艂o po problemie.A teraz?Koszmar!!!Czuje si臋 jak hipopotam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zlosliwiec
Zuzka 33 ocet jab艂kowy firmy KAMIS 6% 2 艂y偶eczki na szklank臋 przegotowanej wody z rana nadczczo jest nie smaczne to mo偶na doda膰 1 艂y偶eczk臋 miodu opr贸cz tego pi艂em 1 Activie dziennie Wzd臋cia mia艂em takie ze nie raz az nie chcia艂o si臋 偶y膰 呕ycz臋 powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niana Ryczy
Mordtka,dzi臋ki za to co napisa艂a艣.widz臋,ze jako jedna z nielicznych dobrze odczyta艂a艣 moje intencje! Ika mimo,偶e wyra藕nie da艂a艣 mi do zrozumienia tym swoim "偶egnam Ci臋", 偶ebym opu艣ci艂a to forum , to pozwolisz ,偶e sama zadecyduj臋 kiedy to zrobi臋! Pozdrawiam wszystkich walcz膮cych!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×