Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam. Pogoda paskudna, siąpi, 15st. na termometrze aż człek sie cieszy, że siedzi w pracy ;-)... Słoneczkooo, napisałam Ci maila, ale pono\\ć pocztę Onetu nosza gołębie, wiec mój list chyba przepadł. Jeżeli masz ochote to napisz nikolic@poczta.onet.pl Mój czwarty etap przepadł bez wieści- zajęłam sie niesnaskami na topiku ;-) i zapomniałam o pecie :-) Moja własna terapia poskutkowała :-P A tak \"na poważnie\"...... cel jeden- nie dać sie smierdzielowi. Mój mąż trzyma sie równie dobrze, jak ja. Podejrzałam, że w piwnicy nadal leży paczka z 4 papierosami....ale na szczęście nic z niej nie ubywa :-P Pozdrawiam Ike* i chce powiedzieć, ze pomimo, ze w domu mamy wszyscy jakieś kłopoty to jestesmy tu, by sie wspierać!!!!!! Złosliwcze :-) chyba wytracono Cie z równowagi, ale licze na to, ze oczyściła sie atmosfera i wszystko bedzie O.K. Pozdrawiam wszystkich, których tu nie wymieniłam i czekam na post mordki pod innym nickiem (tylko nie klnij, bo cie \"wyczaimy\" ). Nino... pozdrówka..i nie dawaj sie wiecej sprowokować na peta. To Ty po niego siegasz, bo chyba nikt na siłe Ci go do ust nie kładzie :-D Bądź twardzielem!!!!! Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Część dziewczynki, Co tu tak cichutko wiem ze tam jesteście po drugiej stronie :D Burza już minęła a słoneczko dalej jest za chmurka :D:D:D Pozdrawiam Wszystkie Piękne i Pachnace Panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...jestem ...pachnę cudnie !!!!!! Cięzki dzien dzisiaj...głowa mi pęka...aby do jutra Ale dzisiaj posiedze dłuzej z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
O!!!! Sloneczkooo fajnie ze jesteś pozdrów paatusie.Jak minął Ci dzień u mnie wczoraj wiał silny wiatr, Dziś byłem na działce nie dawno wróciłem wichura połamała gałązki dużo opadło owocow z drzew .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika, Jovik, wiewióreczka, Ninka...i inne dziewczyny...a gdzie Wy jesteście ????? Złośliwcu kochany----> wracaj jeszcze....samej mi smutno jest...heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj szwendałam się bez celu...dzien taki ponury Patusia dzielnie mnie wspiera...kochana jest...:D Jak ja Ci tej działeczki zazdroszcze---> uwielbiam babranie się w ziemi....i ten spokój...ooooojjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam was moi kochani!!! Jestem i nadal trwam w postanowieniu! Wszyscy jak na razie są ze mnie dumni,ale to jeszcze za wczesnie na sukces. Byłam troszke pochodzic po Kauflandzie(zakupy spozywcze i resztki papierniczych do szkoły). Pozdrawiam was wszystkich:) Jakby co to tu jestem:) Jutro wolne wiec dzis posiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
witam wszystkich wkońcu jakaś normalna atmosfera .Dzisiaj 15 dzień bez papierosa jestem dumna z siebie -zaczełam sprzątać podwórko ciągle w ruchu a to i dobrze bo troszke przytyłam ale to nic jakoś rzucimy acha mój misio też nie pali chociarz podejrzewam że gdzieś tam na boku ,no ale to i tak sukcews bo palił ponad 30 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Zaraz powinna zjawić się wiewióreczka, bo wczoraj o tej porze już była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro się trochę nagrodze za to niepalenie----> jakiś fajny ciuszek moze...i zaczne się więcej uśmiechać !!!!!! i chciałabym jeszcze raz w tym roku pojechac na chwilę nad morze... i poczuć wszystkimi zmysłami moje zycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, posyłam buziaczki tak prędko 👄 Jestem w \"gościnie\" i dorwałam sie do kompa gospodarza :-P żeby Was pozdrowić znad szklanicy piwka (zmieniam nałogi?? :-) ). Ika*, topory wojenne zakopane- wracaj. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Zlosliwiec-->👄 ty to masz noska,jestes naprawde cudowny;) Słonkoo-->fajnie,ze jestes,tylko twoj gadulec nieczynny;) Mandarynka-->ja tez 15 dzien nie pale,trzymam kciuki za ciebie i za wszystkich innych na tym topiku. Ninka-->pozdrawiam cie cieplutko;) Ika,Jovik-->co u was jak sie trzymacie?? zuzka33-->gdzie jestes?? kobieta33-->z tobą co sie dzieje?? mordtka--> ty tez wracaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
Wiewióreczka a co Cię skłoniło do rzucenia bo mnie szpital i dobra wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
a może to ten wiek bo z tego co misię wydaje większość z nas to rówieśmniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gadulec dzisiaj zastrajkował...hehe Jovik----> wypij szklaneczkę za nasze babskie i Złośliwca zdrówko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Słoneczko w tym samym czasie wysłaliśmy i pojawiła się wiewióreczka- pozdrawiam:D Witam Cie mandarynka 15 dni to bardzo dużo prawdę mówiąc to najgorsze masz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik co z tymi gołębiami się dzieje !!!!!!nie mam nic na skrzynce.....wrrrrrrr !!!!!!! az mnie nosi !!!!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo tylko z za chmurki wyjrzysz i na topiku wraca zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Maandarynka-->mnie głównie do rzucenia skłoniły finanse:) Mam 33 lata,mieszkam sama z corką,wiec wiesz jak jest:)A ty ile masz lat?? Słonkooo-->szkoda,ze twoj gdulec szwankuje;) Złosliwiec-->smutno by tu było bez ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Na razie dziewczynki do jutra bo córka mnie tu atakuje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik----> mój nr gg 6499301 jeśli bedziesz miała ochote...pisz...mam nadziej, ze uda mi sie dzisiaj uruchomić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Kochane Słonkooo widze,ze jestes dostepna,ale odrzuca mi to co do ciebie pisze.Wychodzi mi komunikat,ze nie masz mnie na gg. Pozdrawiam cieplutka:) Miałam nadzieje,ze dzis poplotkujemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani!!!Wy juz pewnie smacznie śpicie a ja buszuje po sieci.Dzis a właściwie wczoraj mineły mi trzy tygodnie bez papierosa.Dziś byłam pozegnac moje kolezanki i kolegów w pracy z którymi pracowalam 10 lat a w poniedziałek zaczynam nową.Wesoło było ale łezka w oku też się zakreciła.A tak pozatym to mialam doła wieczorem z innego powodu i mi się nawet klikac nie chciało.Jest jednak promyczek nadziei,ze się sprawa wyjaśni.Trzymajcie więc kciuki a napewno się uda.Chciałam jeszcze dodać,że poł miasta zlatałam za octem jabłkowym ale warto było.Polecam!!!No i spróbujcie koniecznie cykorie.Smakuje jak kawa a czyni cuda!Śpijcie spokojnie!!!Kolorowych snów!!!I wiecie co?FAJNIE,ŻE WAS MAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Zuzka33-->masz racje,tez sie ciesze,ze istnieje ten topik:) Przyznam sie bez bicia,ze nie dałabym rady bez was naprawde. Wiem,ze zawsze kiedy jest mi zle moge tu przyjsc i sie wygadac. Moi Kochani!Życzę wam miłej soboty,wlece tu jeszcze,lecz nie wiem o ktorej godzinie:) Ide zaszalec dzis na miasto:)Moze jakis ciuch,badz kosmetyk,kto wie:)Buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×