Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie kochani !!!! Wiewióreczka---> zaszalej !!! :D należy Ci się Zuzka33 ---> ooo to jeszcze tylko tydzień i będzie miesiąc...brawo !!!! A ja robię porządki w mojej podświadomości ( zakodowała sobie pety ) a teraz miesza mi we łbie...co za bajzel !!!! A kiedy zaczyna się dzień przeglądam najpierw to http://www.pociagzycia.1k.pl Nic i nikt nie jest w stanie mnie pokonać !!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
witam wszystkich mam małą przerwe na kawke i też smakuje bez papieroska.Wiewióreczka mam32 lata troje dzieci farta w życiu męża który ciągle obdarowywuje mnie kwiatami pomimo 10 lat małżeństwa ,ale na to wszystko musiałam ciężko pracować acha zaczynam studia w tym roku i budowe domu dotego kupiłam dwa psy westa i yorka a mogło mnie dzisiaj tu z wami nie być ponieważ byłam jedną nogą po tamtej stronie jedynego czego w tej chwili mi brakuje to matki która by mnie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Maandarynka-->podziwiam cie bardzo:)zazdroszcze ci wspaniałej rodzinki(meza i dzieci)...Mam tylko nadzieje,ze mnie tez niedługo sie ułozy w zyciu,bo przez ostatnie 3 lata przezyłam piekło:) Teraz jestem szczesliwa głównie,ze dzieki walce z petem uda mi sie poznac wspaniałych ludzi:)Powiedzi mi jeszcze skąd jestes kochana:) Życze wszystkim wytrwałosci w dalszej walce.Wierze naprawde,ze nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
wiewióreczko przeszłam przwz piekło aby to wszystko osiągnąć ale było warto .Jestem z dolnegośląska a TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Ja jestem z Wielkopolski!Mandarynko-->mieszkam 100 km od Wrocławia,a ty gdzie dokładniej??Teraz jak pokonamy nałóg to bedziemy bardziej szczesliwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrzy Ludzie! Piaty dzien nie pale. :):):):) Wieczorami sciska mnie niemilosiernie za papierosem...Skrecam sie :(:(...i .......jem czekolade. Jakos mi pomaga...i scisk odchodzi. Spie kiepsko. Gardlo teraz daje o sobie znac. Ale jakby smoly w glowie mniej. :):):) Ktos to tak pieknie opisal...i rzeczywiscie cos z ta smola jest. Modle sie, abym wytrwala - wytrwam!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedzcie dobre slowo obolalej kobiecie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
tak dokładniej to koło Legnicy.Chwilke mnie nie było bo krzątam się po kuchni ,przyjerzdża do mnie jutro koleżanka którą poznałam na czateri bardzo miła znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
wiewiórka jakbyś chciała pogadać to moje gg 843461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki32
może dołącze do was pomyśle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 32
Czesc Wpadłam sie przywitac. Dzisiaj mija 21 dzien bez papierocha. Kondycja lepsza, kasy wiecej w portfelu a najwazniejsze jest to ze nie smierdze juz tymi petami. Mam 32 lata i równiez jestem z dolnego sląska. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hej kochani! Byłam u kolezanki,ktora kopciła jak smok:) Czestowała mnie,ale niestety nie udało jej sie namowic mnie na peta. Hehehe pali te same papierosy co ja paliłam:) Hmmm...czyzbym miała silną wole??:)sama nie wiem Wiem tylko,ze pet cuchnie i ze ja naprawde nie chce miec z nim juz nic do czynienia:) Hallo czy tutaj jeszcze ktos urzeduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko tak samemu, ciężko. Widzę w was fantastyczną grupę wsparcia. A przede wszystkim wiele indywidualności. Trzymajcie za moje pierwsze godziny BP kciuki po prostu. Potrzebuję was wszystkich. Bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macy, jestem z Tobą!!! Wierzę, że nie wróci forum krytykantów, ale wsparicia!!! Właśnie takcich potrzbujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jevel, a dlaczego przedtem było twoje \"pomóżcie\"? kryzys? Kurczę, nie dawaj się, za łatwo... Heh, no mi to łatwo rzeczywiście mówić, dopiero pół dnia nie palę, ale to już coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macy, nie powiem że jest łatwo, mi bynajmniej nie było przez 3 dni, wchodziłam na to forum , i czułam , że mam wspracie, ale wiele się tu działo przez ostatnie dwa tygodnie, sama tez miała kryzys, ale to może prywatnie mogę opowiedzieć, bo wiele ludzi zaczęlo sobie tu docinać i krytykować , i w ogóle stało się bardzo nieprzyjemnie! Teraz są milsi i wyrozumielsi!! Najdziwniejsze jest to że sama zauważyłam, że jak komuś człowiek się zwierza ze swoich postanowień, i jak ich np nie dotrzyma, to najbardzej cierpi osoba, która to postanowienie usłyszała!! To dziwne!!! MACY!!!Pół dzioneczka to wiele!!!! Trzymaj się!!! Ja też mam silne postanowienia... Dobrej nocki życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel, trzymaj się, trzymaj... A z tymi zwierzeniami z postanowień własnych to masz rację... W razie potrzeby służę sobą: nr gg 8752111. No wiem, ze trudno, ile to już razy próbowałam. Dialog właściwych osób jest ważny...potrzebny. Również dobre dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!!! :D Kiki---> nie myśl tylko dołącz !!! :) wisienka---> gratulacje !!!!!! tak trzymaj :D Jewel---> dobrze, że jesteś i więcej nie znikaj choćby nie wiem co się działo !!!!! :D Macy--->tutaj naprawdę dostaje się dużo wsparcia...sama tego doświadczam i powiem ci, ze gdyy mnie tu nie było---> nie dałabym rady !!!!!.....zostan z nami !!!!!!!!!!! :D :D :D Wiewióreczko----> MOCNA jesteś :) podziwiam ! A gdzie jest IKA, Jovik, złośliwiec !!!!!!!!!!!:( NInka, mordka----> wracajcie do nas !!!!!!! A teraz wypiję spokojnie drugą kawę BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hej kochani! U mnie wszystko ok,czyli jak zwykle mija kolejny dzien BP. Juz niedługo 3 tyg.BP. Pozdarwiam ciepło wszystkich:) Słonko gadulec działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
Bardzo chce podziękować za link pociąg życia.Przeslalam go osobie,ktora bardzo potrzebowala wsparcia-pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
Tak,zwlaszcza,ze pomogło osobie ktora myślała o samobójstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
Dziękuje kochane słoneczko!!!!Ja też się udzielam na tym forum ale pod innym nikiem.Wracając do tematu palenia-ja rownież rzucilam ponad 5 miesięcy temu.Czasami mam takie dni,że naprawde bardzo mnie ciągnie do papierosa ale zawsze wtedy myśle o tym,ze tyle juz wytrzymałam i szkoda byloby to zmarnować.Palilam naprawde długo i to jest moja najdłuższa abstynencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich!!! Słonko urzedujesz na naszym topiku???SUPER Ja własnie wstałam po poobiedniej drzemce:) Jest tutaj ktos?? HLLLOOOOOO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ja się tyle naczekałm, aż ktoś tu zajrzy...teraz to ja uciekam ...na spacerek...hmmm pada deszcz, ale idę zajrzę wieczorkiem papapa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
OOOO-dlaczego zmieniłaś nicka? Słonkooo-uciekłaś czy sie schowałaś? Pozdrawiam wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
To glupie,ale nie chcialam pisać o tej sprawie pod swoim nikiem z różnych powodów.Teraz wracam juz do nika ktory mam na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×