Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość maandarynka
witam wszystkich szczególnie wiewiórkęi wisienke .Nie było mnie od wczoraj poniewarz nie miałam dostępu do internetu .DZISIAJ PIERWSZA IMPREZA BEZ PAPIEROCHA.dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro czeka mnie baaaardzo ciezki dzien...... Wiewióreczka dziękuje Ci ....Ty wiesz !!!! Pozdrawiam wszystkich cieplutko i ...nie wiem czy jutro będe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
CZESC FIONO TERZ PALILEM I TAK MIAłEM .KARZDY KTO PALI I CHCE PRZCSTAC TAK MA .JAK CHCEZ PRZESTAC PALIC MUSIRZ BYS CIERPLIWA ISILNA ABY PRZELAMAC TE LODY .PAWODZENIA.PS MAM NADZIEJE RZ CI SIE UDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
DZIEKUJ RZE ODCZYTAłAS MOJOM WISDOMOSC .MYSLALEM RZE DOPIERO PO JAKIMS CZASIE TOM WIADOMOSC ODCZYTASZ .WIEDZIALEM RZE SISIE UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
PYTANIE DOWSZYSTKICH BENDZIE DZISZ KIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to żart
:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
DZIEKUJ RZE ODCZYTAłAS MOJOM WISDOMOSC .MYSLALEM RZE DOPIERO PO JAKIMS CZASIE TOM WIADOMOSC ODCZYTASZ .WIEDZIALEM RZE SISIE UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio co z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUZIO
FIONA NABRALAS MNIE NA TEN TEKST O POMOCY NA PALENIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Pozdrawiam wszystkich BP. Miłego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
czesc fiono czy napiszesz jeszcze domnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.Nie pale juz 4 dzien
i jakos daje rade.Pomaga mi w tym czesciowo to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga.
Boje sie,ze znow przytyje kilka kilogramow.Co robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga mniej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga/
staram sie ale czy to pomoze ? kiedys po rzuceniu przytylam 5 kg w miesiac.potem bylo b.ciezko to zgubic.znowu zaczelam palic, smierdzialam i wydawalam kase na drogie fajki .Teraz juz nie chce .Mam tez wrazenie ,ze jestem nerwoowa , wydzieram sie na wszystkich.ale jestem zdecydowana nie palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Kinga gratuluję,ze zdecydowałaś się rzucić palenie.Czymam za ciebie kciuki.Uwierz mi z kazdym dniem będzie coraz lepiej!Mi też bylo na początku ciężko ale postanowilam walczyć i uczało się!Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
sorki- trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Cześć dziewczynki, co tak tu cicho i smutno:D Kiki 32, wisienka 32, Jewel 75, macy, oooo, Kinga, jak możecie to się odezwijcie jak sobie dajecie rade :D wiewióreczka rusz ta swoja czarodziejska kitka i żuć jakieś wesołe hasło dnia :D:D:D:D:D:D słoneczko wyjdź z za chmurki i rozjaśnij ten topik może cos się tu ruszy wiem ze tam jesteś:D Pozdrawiam Wszystkich i za potrzebujących trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Michalina 7 tez pozdrawiam Ciebie i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie złośliwcze kochany juz jestem...zabiegana dzisiaj... Dzien mam dzisiaj taaaaaki cudowny, kolorowy jak.........tęcza ! Od rana tyle dobrych wiadomosci.....szcześliwą kobietą jestem ...więc nie narzekam na swoje zbędne kilogramy ! heheheheh pozdrawiam cieplutko :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... A gdzie to wsparcie :-( ? Ponoć prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie....ech! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam was wszystkich!!! Złosliwiec-->fajnie,ze wciaz o mnie pamietasz:)hasło wymysle jutro,bo dzis jestem padnieta po pracy;) Słonkooo-->tak bardzo sie ciesze,nawet nie wiesz jak bardzo:) Jovik-->kochana nareszcie!Gdzie byłas??Jestem tutaj by cie wesprzec:)Ile juz dni bez peta no i jak dajesz rade?? U mnie ok:)nie chce sie powtarzac,ale kolejny dzien BP Buziaczki na dobranoc dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P Ja juz tak koło 10 m-cy BP. Chciałam tylko dac sygnał, że topik podupada :-( Poszli wszyscy palic, czy co?? Pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Nie palą,nie palą:)trzymają sie jakos!!! Jovik-->dotrwamy do twoich 10 miesiecy:) Pozdrawiam wszystkich:) Zmykam spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie palą, nie palą..., nie pouciekali..., będę częściej jak się ogarnę, bo na razie to tylko żyję odtąd dotąd, odkreślając kolejny dzień..., :) Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiev Nanve Tutem
Mi pomagało picie 4 razy dziennie szklanki herbaty czerwonej Pu-Erh, która oczyszcz organizm( dlatego nie chce się palić po jej wypiciu)- jak Boga kocham, że tak jest. Ponadto ma działanie uspokajające. Pewnie też pomagają inne sposoby na oczyszcznie, np: krwi - pokrzywa, wątroby - herbata zielona, melony na oczyszczanie nerek, ananasy na oczyszczenie organizmu, seler i pietruszka oczyszczają nerki. Ostrzeżenie: Jak się pali paierosy to można zachorować na schizofrenię, bo jeden papieros zabija duże ilości witaminy C, robią się żylaki.Warto rzucić. Przepis na mieszankę oczyszczającą nerki, nie z kamieni ale np. z nikotyny: 1 kg korzenia pietruszki i 0,5 kg korzenia selera umyć, oczyścić i zmielić w maszynce do mięsa. Przełożyć do garnka o objętości 4-5 litrów, następnie do otrzymanej mieszanki dodać 1 kg miodu pszczelego i 1 l. ostudzonej gotowanej wody. Postawić garnek na maleńkim ogniu i ciągle mieszając drewnianą łyżką, gotować póki nie zawrze. Następnie przykryć przykrywką i postawić na 3 dni do lodówki. Na czwarty dzień dodać jeszcze jeden litr gotowanej wody, znów podgrzać na meleńkim ogniu do wrzenia, po czym ostudzić i jeszcze ciepły roztwór przecedzić. Otzrymany syrop przelać do butelek i przechowywać w ciemnym miejscu. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
daje rade , nie jest zle .zaczelam cwiczyc i jezdzic na rowere - juz wczoraj i dzis tez ! jestem dumna z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Topik zmienił swój charakter od czasu gdy został wpisany w \"polecane tematy\" (pomysł był bardzo dobry tylko ludzie na kafeterii niezbyt dojrzali) :( niestety nie jestem w stanie się dostosowac do obecnego klimatu - postanowiłam więc się z Wami pożegnać... Wiem, że gdyby nie ten topik i ludzie tutaj to nie udałby mi się tak \"łatwo\" pozbyć się nałogu 🌻 w realu nie mogłam bowiem liczyć na wsparcie otoczenia, a często wręcz przeciwnie :( To dzięki Fionie, Hidden, Ika, jovik, monii, złośliwcowi i wielu wielu innym dobrym duszom tego topiku wytrwałam bez papierosa ponad 10 miesięcy i nie zamierzam na tym poprzestać !!! Dziś jestem powodem do zazdrosci palaczy w moim otoczeniu ;) Na tym topiku zapisana jest moje \"historia choroby\" i dzięki temu jestem w stanie poradzić sobie z ewentualnymi atakami śmierdziela. Kiedy tylko się o mnie upomina, to ja przypominam sobie swoją walkę z nim i zaraz go przeganiam 😠 Choć od dziś nie zamierzam już więcej tutaj pisać, to jestem pewna, że nie raz tu zajrzę w poszukiwaniu dawnej atmosfery, może czasem zbyt spokojnej i \"powolnej\", ale jednak o wiele bardziej serdecznej. Nadal trzymam mocno kciuki za wszystkich walczących z nikotynizmem, gdyz wiem z własnego doświadczenia tutaj zdobytego, że tego nigdy nie jest za dużo. Dobrze wiedzieć, że ktoś, tam, choć zupełnie obcy, wierzy w Ciebie. To bardzo motywuje do walki ! Powodzenia! Papa 🖐️ NEVER TAKE ANOTHER PUFF !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam!!! Słonkooo-->wymysl za mnie hasło dnia,ja cos nie mam głowy do myslenia:) Zlosliwiec-->nie gniewaj sie na mnie,dzis mam ciezki dzien nie chce mi sie myslec Cos mi wpadło do głowy:)hehehe WOLNI I NIEZALEŻNI OD PETA!!!!-->zlosliwiec moze byc?? Pozdrawiam wszystkich:)Życze miłego popołudnia.Piszcie jak mijają wam kolejne dni bez nałogu,jak wami idzie i wogole. Nie pozwólmy,aby nasz topik podupadał!!! Całuski...papapa... Nadal BP:)nie pozwole,aby moja kitka została naruszona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×