Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Zlosliwiec--->witaj!!! My nie robimy sobie krzywdy,bo kto sie czubi ten sie lubi:) Prawda Słoneczkooo?????? Przypominam jej na wypadek,gdyby chciała siegnac po peta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Wy dwie jesteście jak siostry jedna druga pilnuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM nie wyszło!!!buuu , to jeszczek raz... Pozdrawiałam stałych bywalców;-))))) Sloneczko, Wiewióreczko33, zlosliwcu, cometo, voytass i inni pachnący ;-))))-- Miłego Dzioneczka BP życzem wszystkim;-))) Musiczką sie upajam w pracce i myślę o kursie towarzyskiego tańca, już wstępnie sie zapisałam!!!!;-)))) Dzięki zaoszczędzeniu na rzuceniu fajek zrealizuję swoje marzonko;-))) Powtarzam sobie taką mantrę;-)))) Pozdrófki dla Was Wszystkich z Paczki Nie-Palaczki;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
wiewióreczka 33 jak zdróweczko widze ze jest poprawa :D ok. cos nie widać słonka:D chyba skryło się za chmurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel75---> tańcz, śpiewaj, spełniaj swoje marzenia, możesz tez krzyczeć i ryczec jak my wszyscy tutaj...tylko nie pal !!!!!...ani jednego...zadnego cudzesa przy drinku...bo nie będziesz pachniała :P pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
hello , kochani ! Widze,ze pare osob tesknilo za mna :). Nie bywam czesto , bo jestem jak to mowia zalatana ,Ale w wolnych chwilach czytam was namietnie.Nowych bywalcow duzo ! Bardzo mnie to cieszy,ze wiecej tych , ktorzy chca rzucic to smierdzace swinstwo. Dziewczyny nie kloccie sie prosze! Pozdrwiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze drogi już mi Wiewiórka załatwiła kolejny całodobowy dyżur hahahaha...wiec jestem aż padnę....Dzieki Rudzielcu kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwec--->nie czuje sie jeszcze najlepiej,ale tez i nienajgorzej. Moge juz siedziec przed kompem i wiecej sie udzielac:) Nie ma jak byc zdrowym:) Nudno w domu na chorobowym,corcia w szkole,obiad podszykowany,mieszkanie posprzatane,poprane,poprasowane,wiec mam luzik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
mozesz u mnie troszke posprzatac , chcesz ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
no , moze nie posprzatac , bo to jest ok ale poprasowac .Nie cierpie tego .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia/---my sie nie kłócimy,no cos ty :) JAWEL75--->walcz dalej,a co najwazniejsze spełnij swoje marzenia,są one piekne i dobre dla twojego zdrowia:) Słoneczkooo--->a ty juz przestan całowac tego Zlosliwca,bo ci sie oberwie.Hahahaha.... Zlosliwiec--->jestes naprawde wspaniałym człowiekiem.Nie bede cie całowac,bo wiesz nie chce pozbyc sie kity:)👄 to juz ostatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia/--->dzieki,ale ja teraz musze odpoczywac wiesz.Jestem bardzo chora,teraz to wolno mi tylko przed kompe siedziec i pełnic dyzur na topiku:)hehehehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
to dobrze ,ze sie nie klocicie ..juz ! Chodzilo mi o mala scysje z Magda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
no coz..fura prasowania poczeka , na moje dziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórka no co Ty...Złośliwiec wspólny jest...hihihihih...Tylko jak On to wytrzymuje...no te moje buziaki...nie stracisz kity...spoko..całuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
Rudzielcu , nie badz wredna ! Nie znosze prasowania , wole okna myc, podlogi itd. A moje dzieci lubi , wiec nie jest zle. A za mna nic nie chodzi.Daje rade ale 1 kg przytylam.Chyba nie jest tak zle jak na 34 dni bez fajki , co ? Tyle,ze po roku przybedzie mi ok. 10 kg.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
jewel -dzieki za muzyczke!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia /
ale malpa z Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Slonkooo a jak nie będę palił 10 lat to 300 kg okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×