Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość voytass
witam i o zdrowie pytam:D!!!1nie pale dalej to dopiero 1 dzien ,ale lepszy rydz niz nic jakos tak dalej mam wojne dobra ze zlem ,wciaz rozpatruje czy nie palic czy palic jak narazie sie trzymam i nie pale pozdrawiam!! P.S dzis znow nocka w pracy :( ,ale z 2 strony wiem ,ze nie zapale bo nie kupilem ,a stad nie mam sie jak wydostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo mojej choroby bede was odwiedzac:) To tylko grypa,zeby nie temperatuta to byłoby nienajgorzej! Ide do łóżeczka sie wygrzewac. Pozdrawiam was wszystkich!Trzymam kciuki za was. Nie dajcie sie smierdzielowi!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
hej , hej... wiewioreczko , wracaj szybko do zdrowia.! Brawo Magda , kimoonoka...:) to milo ,ze sie nie dajeccie. Jewel - musisz dac rade .! Ja nie mam z tym problemu , choc wczoraj podpalilam komus papierosa -trzymalam go w ustach przez sekunde i ..nic. Pozdrowka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
Witam Wszystkich! Decyzja przyszła jak grom z jasnego nieba , nawet o tym nie wiedziałem , ze od jutra przestaje palić . Jest to sprawka mojej pracownicy , która mi to forum poszukała i zmusza do rzucenia palenia. Palę 3 paczki dziennie już przez 30 lat. Nie wiem jak sobie poradzę , chociaz chcę spróbować? Dzis jeszcze mam pozwolenie , ale jutro bęzdie ciężko? Poradzcie mi coś ? Ja za Was będę trzymał kciuki , wiem jak to strasznie jest , bo już rzucałem palenie , ale nie udało się . Teraz może z Wami mi się uda ? To do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
Witam panie i panowie!!!dalej nie cmie smierdziuchow i mam wieksza ochote do zycia :D oby tak dlaej za was trzymam kciuki i pozdrawiam!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich bardzo serdecznie,w szczególności piotra46.Wiem,jak to ciężko.ale nie łam się.Mój tata palił ok.40 lat,i też nieprawdopodobne ilości...jeszcze wtedy SPORTY;(((masakra.ale rzucił z dnia na dzień.Dodam ,że nie pali już chyba z 17 lat....Tak chyba jest najlepiej..choć bywa to męczące.3mam za Ciebie kciuki...no i masz ogromne wsparcie w osobie,która podrzuciła Tobie to forum.Jem chyba(?)więcej...;(szczególnie słodyczy...ale chodzę dwa razy w tygodniu na basen, no i spacerki...może to coś da??pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! ja narazie jestem wolna od fajek. no może nie całkiem wolna bo jeszcze mam ssanie, ale jakoś wytrzymuję. biorę tabex(nie wiem czy mi pomaga). Wiem że tym razem dam radę. Piotr46 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi !!!!!!!!!!!:D :D :D Nie było mnie kilka dni......wróciłam wypoczęta i co najwazniejsze pachnaca P Jak miło, ze nas coraz więcej na topiku....witam wszystkich dzielnych rzucaczy ....hehehehe Złośliwcze ja widze, ze nie jesteś już sam.....milutko !!!!!!!!.......chłopaki z nami nie zapalicie :P :P :P Wiewióreczko kochana wracaj do zdrówka szybciutko :) buziaczki dla wszystkich pachnacych...to na razie tyle...musze poczytac dokładnie kto co nawyczyniał jak mnie nie było !!!!!!! :D Jak ja się za Wami stęskniłam !!!!!!!!!.......ojjjjjjj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
wstapilem na chwile zeby poiweidziec ,ze dalej nie pale dzis sie konczy 2 dzien ide spac pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam, mam teraz ciężki czas wiele czeka mnie zmian i przechodzę stresy, ale chcę nie palić i nie palę jak na razie;-)) Pozdrawiam wszystkich z Paczki Nie Palaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
witajcie :) tez szczegolnie cieplo witam piotra 46 .Trzymaj sie dzienie i informuj nas o postepach. Jak bedziesz naprawde chcial uwolnisz sie z nalogu. To tylko zalezy od Ciebie ! milego dnia Paczko -Nie -Palaczko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Witam 16 dzień bez śmierdziela ku ..a ale się cieszę, jest super wygramy !!!!!!!! Pozdrowoenia dla wszystkich rzucających to świństwo i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D Maxim , Piotr46, Voytass ---> chłopcy jak się trzymacie?????? :P Wierze, że nie poddaliście się :P Drogie Panie bierzcie przykład z chłopaków !!!!!!!!!.....ani jeden nie narzeka, że przytyje :P Ja wiem, że poczatki są bardzo trudne...rozchwiane emocje nie pozwalają logicznie myślec.......Walczmy jednak, bo warto...dla nas samych :) Mi nadal jest ciezko i nadal potrzebuję wsparcia...dzisiaj pecisko jest moim cieniem, wszędzie za mną łazi...heh...wyjdę z okopu i stoczę kolejną bitwe...wygram, bo chcę żyć...bo kocham moje życie...bo zycie CUDEM jest Wszystkich mocno ściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moutraki
Kobiałki!!! jestem nałogowym palaczem od 13 lat, kilkanaście razy próbowałam rzucic to świnstwo, ale po 2-3 miesiącach niestety powracałam do jarania. przyznam, ze pomogło mi niepalące towarzystwo , ale i to nie pomogło na długo - niby przez nerwy powrociłam do palenia po 5miesiącach. najpierw jedna fajeczka co kilka dni, pózniej kilka fajeczek coraz częsciej i znowu to samo!!!! Ale po abstynencji pozostał wyczulony węch i OBRZYDLIWY SMRÓD baaaaaaaaaaaaaardzo mnie ponownie zniechęcił :))))) czasami wpadnie mi do głowy, że fajnie byłoby zapalić, ale jak już to zrobilam to po kilku wdechach czułam SMRÓD!!!! to chyba jedyny czynnik trzymający mnie w niepaleniu. co do metod to wypróbowałam naprawde wielu środków i powiem wam, że wg mnie najlepszy jest polski TABEX. biorąc go odstawianie fajek nie było stresujące, nie miałam wzmożonego apetytu. no i cena - TANIOCHA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się....tabex bardzo pomaga, ale pod warunkiem, że chcemy baaardzo rzucić palenie Niektórzy myśla, ze tabex rzuci palenie za nich...i piszą potem, że tabex jest bleeeeee i nie pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
hello!!witam wszystkich tu zgromadzonych ,dalej nie pale dzis 3 dzien ,a ja juz nie smeirdze tylko pachne perfumami:D lepiej sie oddycha ,wogule czujie sie taki lekki jakis lepiej sie chodzi , i wogule jak by lepsze krazenie pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voytass kochany---> no widzisz ile radości może dać niepalenie??????? Pachniesz!!!!! no i to krażenie !!!!!....hahahahaha...super facet z Ciebie...tak trzymaj :P Pisać mi tu kochani, pisac szybko, bo kryzys mam dzisiaj...heh...zabiję dziada do wieczora mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogole sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
jasne - wogole!!! hahahaha w ogóle jak juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr46
Powoli mija pierwszy dzień [pysk mnie już boli od żucia ] ale jest ok.tylko czasem mam ochotę na peta.Ale precież obiecałem .Na razie mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr---> nie wolno Ci się poddac....wierzę w Ciebie !!!! Możesz być dumny z siebie za każdą chwilę bez papierosa...to Twój sukces, Twoja zasługa !!!!!:D Trzymam kciuki bardzo mocno !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Pozdrawiam za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
do rewelacja bede pisal tak jak mi sie podoba ,wiec cmoknij mnie w pupke :D nadal nie pale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
boze ,ale mnie meczylo,zeby kupic fajki jak szedlem do pracy ,ale pokonalem gloda i nie kupilem trzymam sie anrazie caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! Dzis czuje sie juz nie najgorzej,ale mam potworną kluche w gardle.Jutro chyba dostane jednak ten antybiotyk. Czytam was i widze,ze swietnie dajecie sobie rade!!! Ciesze sie,ze dołącza do nas płec męska.Mowi sie,ze facet ma silniejszą wole niż kobieta,a jednak to chyba nieprawda,bo jak narazie był z nami tylko zlosliwiec:) Zlosliwiec-->ciesze sie,ze z nami jestes tutaj:) Voytass-->walcz dzielnie,ja napewno bede za ciebie trzymac kciuki:) JAWEL75--->kochana dasz rade,ja w ciebie wierze,tez miałam i mam sporo stresu,ale fajka ci w tym nie pomoze.Naprawde uwierz w to! Piotr46--->w ciebie tez wierze,bo jestes facetem i wiem,ze dla kobiety potrafisz zrobic wiele:)Ogolnie to dla siebie to robisz,ale wazne,ze ktos sie po częsci do tego przyczynił:) Moutraki--->obecnie palisz czy nie palisz?? Słoneczkooo--->ty pamietaj co ci grozi za wyłamanie sie :D:D:D Cometa--->super,ze wytrzymujesz,razem naprawde damy rade:) Kinia/--->co tak rzadko bywasz? Pozdrawiam wszystkich niewymienionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×