Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Właśnie się dowiedziałam, że nasz złośliwiec nie może na topik sie dostac...strona mu sie nie otwiera...:(..Pozdrawia wszystkich pachnących....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to specjalnie jeszcze nie pachnę, ale Złośliwca też pozdrawiam :) nie bez podziwu za silną wolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Nie mogłem się tu do Was się dostać, bo nie otwierała się strona ale jest już okej :D Pozdrawiam Wszystkich :D fado – Bozia mi pomogła trzymac za Ciebie 2 wolne kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wątpię, Słoneczko. Złośliwiec, dzięki. Dzień się kończy, a ja się trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
Cześć Wszystkim. Widzę że jest NAS coraz więcej. Krzyże mnie bolą od leżenia, brzuch mnie boli od jedzenia,włosy z nosa wypadają, w uszach się prostują skóra się na dupce marszczy a ja???? NIE PPPAAAAAAAAAALLLLLLLLLLĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich rzucajacych.!!! Trzymam się, cały wecend wśród palących, ale udało się, nie poległam.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi35--->no to niezły test masz za sobą...Widzisz? potrafisz, możesz....brawo!!!:D Fado---> dzisiejsza kawa bez papierosa- prawda????? :P Koszmarna noc mam za sobą...heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzień drugi BP. Po nieprzespanej właściwie nocy z powodu głodu i ogólnego roztrzęsienia, jest mi dzisiaj niekoniecznie, kompletne rozbicie... Tak mi źle, że nawet palić mi się nie chce. Nic mi się nie chce... Mogę was tylko pozdrowić cieplutko. Słoneczko, kawy, to ja nawet nie miałam siły sobie zrobić. Piotr46, vivi35, wiewióreczka, złośliwiec i wszyscy, którzy dotąd nie dają się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i ja meldujem się bez papierocha;):):) Gratuluję Piotrze, pachniesz cudnie;) I to szczególnie sie czuje, gdy ktoś po fajce przychodzi, wtedy dochodzi jak to sie nieprzyjemnie roztacza na innych woń, i chce sie taką osobę omijać z daleka (kolega w pracy pali i jak się zbliży to fuj...:( Pozdrowionki dla vivi35 ---gratuluję samozaparcia i zaświecenia przykładem wśród znajomych;) (nie masz ognia świeć przykładem;) Fado ---też mam nadzieję że jesteś silna Wiewióreczko --- hmm czyżbyś sie starała o baby??? (czy sie mylę??to samopoczucie coś nerwowe, hmm..?)) ja właśnie będę sie starała, i to rzucenie jest mi potrzebne sie dobrze przygotować i skończyć z tym raz na zawsze;) sloneczkooo --- jak tam żyjesz po przejściach lodówkowych?;) Pozdrowioneczki dla comety, katię13,voytassa, korneli, kinii, kimnooia, fiony, zloslliwca , Jasnej krowy, pozdrowioneczki i buuuuziaki;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado---> ostatkiem sił, resztkami swojej woli...niekoniecznie silnej dzisiaj...poskładaj w miarę logiczną całosc swje udreczone i rozedrgane szare komórki..prosze !!!!!!!!! .....wytrzymaj .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
hello Kochani !!! nadrobilam zaleglosci w czytaniu topiku , och ile tego .Ale jak milo ,ze znowu sa nowi chcacy rzucic to swinstwo.Brawo fado ! Nie bylo mnie przez wekeend a wy tak sie to rozpisaliscie :) Pozdrowka serdeczne dla Fiony, jevel,Katii, kimnooki, Wiewióreczki,Korneli, Sloneczka , piotra ,zlosliwca i wojtasa, ktory znowu ma problem.Wez sie w garsc chlopie.Zobacz ile nowych dochodzi i daja rade. :) Tych co pominelam tez pozdrawiam ! U mnie dalej bez peta, choc przyznam ,ze bylam na imprezce i chyba wypilam zbyt duzo , bo pomyslalm o smierdzielku ale na szczecie nie poleglam. nie pale juz 39 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, tja..., szare komórki zbiły się w bliżej nieokreśloną masę i nerwowo trzymają się za ręce... Jeszcze się nie zdematerializowały... Jesteś łaskawa nazbyt dla pingwinów...:) Jevel 75 - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! zaraz usne chyba, taki jakis dziwny mam dzisiaj dzien, chyba za pozno sie polozylam spac... nie wiem, czy bedziecie chcieli, abym jeszcze tutaj pisala, powiem tylko jedno, w weekend zapalilam po jednym dziennie, cudzesy oczywiscie, bo sobie juz nie kupie, ale jednak zapalilam, kiedys sie przemoge i nie bede popalac, czasem nie mysle o tym wcale, ale chce jak na razie jest, jutro bedzie 1 tydzien odkad nie pale regularnie 10 dziennie... wiem, ze dam, rade, mam faceta przy sobie ktory mnie wspiera i jesli bedziecie oczywiscie chcieli bede tutaj zagladac i pisac o wszystkim... pozdrawiam i prosze ie klnijcie na mnie duzo, bo bedzie mi ardzo przykro, chociaz pewnie i wam jest przykro, bo trzymacie za wszystkich kciuki, a na czasem nawalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka, ważne, że nadal trwasz w decyzji, tylko podziwiać cię można, że jeden mach nie spowodował ogólnego rozdymienia. Teraz bądź bardziej czujna tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia---> jak tu nie myśleć o petach kiedy ukorzenine w naszej podswiadomosci rosna niczym chwasty...heh..:P Fado---> masz rację, jestem miłośniczka zwierząt...ale moja lodówka bedzie jednak tylko MOJA... Wesolutka---> a co ja Ci mogę poradzić..hmmm...Ty decydujesz...pisz jak najczesciej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracoviancaNH
polecam biorezonans. w krakowie jest na al. pokoju w przychodni. koszt 50 zeta. nie odczuwa sie glodu nikotynowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Nie było mnie i pewnie zapomnieliście o mnie i słusznie. Nałóg rozłozył mnie na łopatki. Z poczucia winy, i wyrzutów sumienia nie wchodziłam tu, bo zmarnowałam cały tydzień niepalenia. Tak dobrze mi szło, az do piatku , wyskok na miasto , palacy znajomi , piwko i tańce, do północy jakos szło, i pekłam...... Sobota , niedziela z obrzydzeniem i jak judasz, ale sięgam po papierosa tracac resztki szacunku do siebie. Poczucie winy sięga zenitu, kiedy z paierosem w reku widze jak łzy rozczarowania płyna po zasmuconej twarzy mojej córki...... Nie linczujcie, nie rzucajcie kamieniami...chce próbować, wspierajcie.... Do wszystkich tych którzy sie trzymają , abyscie nigdy nie musieli czuć sie tak jak ja- niech moc będzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
cracoviancaNH-witam moglabys cos wiencej na ten temat czy znasz kogos kto tego probowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
wesolutka , cygaretka... szkoda,ze wam sie nie udalo.Za slaba macie silna wole.Ale to nic, czas na kolejne proby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam biorezonansu onegdaj. Nie podziałał, wręcz przeciwnie. Natomiast znajomemu udało się nie palić rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ale ja nie pale jednego za drugim, w ciagu tygodnia wypalilam 3 papierosy!!! owszem ciagnie mnie, ale paczki nie kupie, jelsi mnie ktos poczestuje, wezme, ale paczki sobie nie kupie, to juz postanowione, a wiem, ze jesli w taki sposb bede robic, to przyzwyczaje sie i wcale nawet po cudzesy nie bede wyciagac reki, jak beda mnie czestowac, cyganeczka, jak zapalila to pali znowu, ja nie i wiem ze bede sie tego trzymac!!! wspolczuje jej tylko, bo napewno jest jej ciezko, tym bardziej, ze obiecala dziecku, ze rzuci, ja jestem w innej sytuacji, potrafie nie palic, tylko musze chciec, a chce i jestem tego pewniejsza z kazdym dniem, wiem, ze potrafie, i potrafie raz na jakis czas zapalic tego jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracoviancaNH
oczywiscie ze znam . osobnik ten rzucil palenie po 30 latach. palil 3 paczki poplarnych bez filtra. po jednym zabiegu nie czul godu niotynowego. ale do kawy to tak by sobie pomachal papierosem . nie pali juz 1,5 roku. takze naprawde polecam. zabieg jest bezbolesny. tam sie wypala papierosa i potem podlaczaja jakies prady o niskim napieciu. dokladnie nie wiem jak to dziala ale warto sprobowac. wiem ze ten biorezonans jest w roznych miastach. i to jest metoda nie tylko rzucania palenia ale tez odczulania i na rozne takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretko droga...nie nam osądzac :)......człowiek to takie stworzenie, które wszystko zniesie...potknie się, upadnie, sięgnie dna...podniesie się....wyprostuje przygniecione ciezarem plecy....samo Życie !!!!!!...... Zostań...walcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodi o wspomagacze...to ja z uporem maniaka i do skutku powtarzać bede, że jest ich wiele Ja rzucałam palenie z tabexem...rewelacja Ale pamiętajcie...żaden, choćby nie wiem jak cudowny środek wspomagający nie rzuci palenia za nas.....on nam tylko pomaga przejsć przez najtrudniejsze chwile w abstynencji :P.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo goraco!!! Jawel75--->twoje przypuszczenia są błedne,nie staram sie o dziecko (bo do tanga trzeba dwojga)hehehe:):):) Słoneczkooo--->nadal masz nieposkromiony apetyt?hmm...jestes podejrzana:) Fado-->walcz kochana,dobrze rozumiemy cie co czujesz,kazda z nas to przechodziła.Bądz silna to minie!!! Kinia--->nie zapaliłas,ale za to za darmo nawdychałas sie dziadostwa:) Wesolutka--->na miejscu twoich znajomych i rodziny to bym cie nie czestowała wiesz!!!zagladaj tu oczywiscie,postaraj sie nie palic prosze!!! Cygaretka--->walcz kochana,ja tez zrobiłam to dla swojej coreczki:) Piotr46--->super wierzyłam w ciebie!!! Cometa-->a ty kiedy sie zameldujesz?? Pozdrawiam wszystkich niewymienionych,trzymam za wszystkich kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×