Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

heyka ludziska :D:D:D nie wiem czy mi sie wydaje,bo pewnie robie juz sobie psychoze,ale..............uwaga....................od 20 zadnego papierocha! owszem,odpalilam jednego ale nie zapalilam! kurcze,oby mi sie udalo. bo juz pare rzeczy na ebay pozamawialam za zaoszczedzone na fajkach pieniadze ;);) milego weekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 hejjjjjjj..witam wszystkich, serdecznie i cieplutko..... tak dla przypomnienia..... Wala Twist 🌻 Kinia🌻 Setunia🌻 Alleaffar🌻 Palaczi🌻 Cygaretka🌻 Cometa🌻 Ika*🌻 Sloneczkooo🌻 Wiewióreczka33🌻 Jelena🌻 Madziorek1212🌻 Martusia82🌻 Motomysz🌻 Jerzys🌻 👄-jak samopoczucie stary????:classic_cool:oki???? Weolutka🌻 Złośliwiec🌻 Fado🌻 Hidden🌻 Zmp 🌻 Dzelka🌻 Viiikkkiiiii🌻 Palaczka🌻 Schalimo🌻 Amazonka🌻 Thesalonik🌻 Palaczka-niepalaczka🌻 obawiam się ,że parę osób chyba już nie zawita tutaj,ale może...może...kiedyś się pokażą.....:classic_cool: papa🖐️do usłyszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myslalam...........juz 3 papieroch dzisiaj. do dupy jestem i tyle. mimo to nie poddaje sie,dzialam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmp....nie załamuj się ....musisz do tej decyzji dojrzeć, daj sobie kilka dni, pomyśl sobie że bardzo chcesz rzucić ze względu na zdrowie, urodę, ...itd. Nawet nie wiesz jak bardzo papierosy śmierdzą. Ja nie palę już 77 dni, jak usiądę obok popielniczki to czuję straszny smród...aż bierze na wymioty :o a od palacza ten smród czuć nawet na kilka metrów :P Kaaaaatia 13 🌻 ale Ty masz dobrą pamięć ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli życzę! oczywiście bez papierocha!!! pachnąco. Ja już spełniłam obowiązek i oddałam głos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP bo na topie byc to znaczy nie palic max8mara oczko dla ciebie zmp jesli czytalas ulotke w pierwszych dniach mozesz palic zacytuje ci kogos z topiku \"palilem po 40 i wiecej bralem tabex na 5 moze 6dzien bylem tak przepalony nie moglem patrzec na fajki\" to tez sposob nie polecam osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka
Witam Dziękuję za tak miłe przyjęcie :) Dziś mój 8 DBP :]. Jest super. Trzymam za wszystkich kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi sie podoba trzeba wiedziec czego sie chce amazonka -----jestes wielka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar👄 wiesz...z ta pamięcią bywa różnie;-)..ale daję radę🌻 dzięki za uznanie... złośliwy-dzięki za kwiatuszka....śliczny;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar👄 wiesz...z ta pamięcią bywa różnie;-)..ale daję radę🌻 dzięki za uznanie... złośliwy-dzięki za kwiatuszka....śliczny;-) wiewióreczkaaaaaaaaaa🌻🌻...co u Ciebie?skrobnij coś... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok ale
no właśnie ja nie pale juz 5 tydzień i musze sie przyznać, że przytyłam 5 kg :( i zaczynam sie denerwować. Nie chodzi o to, że za dużo żrę :P tylko o to, że moja przemiana materii jakoś zaczęła sie leniwić. Dzieki papierosom codziennie chodziłam do kibelka (wiadomo po co :D ) to teraz jest kiepściutko. Ja z tym u was ??? Tak w ogóle to witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie 11 tygodni ...też przytyłem 2kg, ale to dlatego że jadłem więcej. Teraz mój organizm potrzebuje mniej, trzeba wprowadzić trochę ruchu 🖐️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka
A może na lepszą przemianę herbatka? Ja nagotowałam sobie gar kapusty kiszonej i wcinam na kolację i podjadam w ciągu dnia i gdy mam ochotę coś przegryść i oczwiście herbatki, których wypijam chyba z 10 w ciągu dnia. Co prawda u mnie dopiero 8 dzień ale waga nawet nie drgnęła. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 64 dzień BP i waga stoi w miejscu:classic_cool: apetyt owszem..mam,ale chodze na basen 2x w tygodniu i spacerki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswzystko ok
6 tydzien jak nie pale 5kg do przodu to mi sie nalezalo bo jestem chudzienki co do zatwardzenia to u niekturych norma nikotyna wspomagala prace jelit teraz klops pomagaja herbatki regulujace nie do konca trzeba to przetrwac albo wrucic do palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jerzys- umknął mi twój wpis, dziękuję za dobre słowo :] a co do tej wielkości to fajnie by było mieć o kilka centymetrów więcej bo malutka jestem 156cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zatwardzenie moze trzzeba poradzic sie lekarza a nie palic smierdzacy temat ja zjadam kilogramy czekolady gorzkiej efekt podwojony pije naczczo wode przegotowana zaczyna pomagac amazonka wielka w swej decyzji(nie chodzi o wzrost popatrz na napoleona)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
pomocy jestem w trakcie rzucenia palenia, zaczełam kaszleć jakoś daję radę ale mam pytanie czy plwocina u palaczy ma kolor beżowo - brązowy czasami troche ciemniejszy proszę może u Was dostanę odpowiedź pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemny brzdki smierdzacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- biedna- to, że plwocina ma taki kolor to normalne, organizm oczyszcza się z nikotyny, jeżeli Ci nie mine to idz do lekarza. - jerzys- faktycznie napoleon był malutki, ale on w końcu poniósł klęskę a ja się nie poddam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP mamy jeszcze jeden piekny dzien Q...de na tym tipiku przydal by sie egzorcysta ciagle jest nawiedzany przez jakies duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka kleski to ja ci nie zycze wrecz odwrotnie samych zwyciestw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymać! Tobie też sukcesów życzę, wszystkim co postanowili się uwolnić od \"nikotynowej bestii\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
Dzięki ,bo już myslałam ze po mnie, że za późno sie biore za siebie.musze wytrzymać by skonczyćz tym g....em. Głupio tak kogoś zapytac czym pluje więc sorry za smiałość. A kiedy to przejdzie, bo palacze to mają kaszel cały czas a jak ktoś rzucił to chyba powinno przejść buziaki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×